Jak donutit holku ve vztahu se přiznat ?

Udržování šťastných a zdravých dlouhodobých vztahů, budování harémů...
mateoprix

Příspěvekod mateoprix » 16 srp 2017, 23:21

Zdravím.. Chtěl bych se vás zeptat jak donutit holku se přiznat, pokud tušíte že má něco s vašim kamarádem ? Zjišťovat přímo od kamaráda ? Nebo nějak donutit ať se sama přizná.. ale jak aby to nemělo špatné následky ve vztahu ? Díky :)

Princ
Aktivní přispěvatel

Příspěvekod Princ » 17 srp 2017, 12:15

Co tím plánuješ získat?

mateoprix

Příspěvekod mateoprix » 17 srp 2017, 16:39

Tak jde o to že ten vztah s tou holkou beru dost vážně.. Street game nejedu skrze ní. Přijde mi to blbé mít více holek najednou pokud se s nějakou už cítím dobře ale tak to je individuální.. Kdybych zjistil že to tak je, tak jí nebudu řešit a pojedu streetgame + přijdu o kamaráda který dostane přes čuňu :D .. Jde o to že parkrát poukázala na to že ho dost zná, když jsme se bavili o mých kamarádech, kteří jsou dobří baliči a jedou si svoje, tak řekla že jsou všichni tupý, až na něho což mi trošku dalo abych začal zjišťovat... atd.. Přitom co vím tak říkali oba že nemají spolu žádný kontakt, jen se znají od vidění.. ale furt mi to nedá a chtěl bych si to nějak potvrdit.

Mirek Dušín
Aktivní přispěvatel

Příspěvekod Mirek Dušín » 18 srp 2017, 11:12

tohle nedělej, to je creepy :D

Předpokládej že spolu nic nemají, v opačném případě na to ser a dál se kamaraď s oběma. Buď nad věcí.
"nesnáším když utíkají"
-Já-

mateoprix

Příspěvekod mateoprix » 18 srp 2017, 18:46

dál kamaraď s oběma ? :D tak s tou borkou by to šlo.. S tím že bych si jel svoje, točil víc buchet a sral na ní ale s tím kamarádem asi ne no.. Dost uvažuji že tomu kamarádovi řeknu něco o té borce co by mu mohlo pomoct si u ní šplhnout s tím že jí by to tak naštvalo že by mi to řekla aj skrz to že bych přišel na to že kamarád na mě mrdá a buchta taky :D .. Když by už tajila jen kamarádství, tak by bylo jasné že spolu asi něco málo mají nebo tak, což by se snažila zakecat :D Co myslíte ? Má to vůbec smysl ? Je mi teprve 18 a mnoha kámošů mi říká at opíchám co můžu ale zase city jsou city :/ :D

Zpět na