Libi se mi cajovnice

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
frog13

Libi se mi cajovnice

Příspěvekod frog13 » 11 srp 2017, 18:14

Ahoj chlapi, mam dotaz, problem whatever. :D Chodim pravidelne do jedne cajovny. Casto s kamaradkama, ktere stridam a tak. Vzdy se dobre bavime. Jsem tam trosku proflaklej, ale snad v dobrym. A libi se mi tam jedna cajovnice. Usmevava, krasna, tak 23 let. Vzdycky pri placeni trosku vtipkujem s tak. Kamaradka ma pocit, ze si me prohlizela a usmivala se nejak jinak nez bezne, ale jista si nebyla. Jak na to? Co mam delat? Mam chut se zeptat, zda by nekdy se mnou nesla nekam posedet a tak, ale prijde mi to blby. Ona je takova mila na kazdyho a pochybuju, ze nekoho nema. Mimoto kdyz to nevyjde, uz tam asi neprijdu . :-D A kdyz to vyjde, ja na ni casem vybalim ty zvrhly veci, bude to v haji uplne. Jsem na sebe nastvanej, ze jsem to nezkusil, ale znate to.
Strach lže a ty mu věříš! (Friedrich Nietzsche)

Dick

Libi se mi cajovnice

Příspěvekod Dick » 11 srp 2017, 19:39

Aby to nebylo blbý, že se vídáte dlouho a tys nic neudělal, tak bych to navlíkl nějak takto: "Dneska ti to nějak víc sluší...(odmlčet se, zahledět se)...no ne, fakt se mi líbíš..." a dál už víš.

frog13

Libi se mi cajovnice

Příspěvekod frog13 » 11 srp 2017, 19:42

Dik za tip. No, ja nemam problem s tim co ji rict. Spis proste bojuju s tim, ze je to blby. Vubec to zkusit.
Strach lže a ty mu věříš! (Friedrich Nietzsche)

Ďuri

Libi se mi cajovnice

Příspěvekod Ďuri » 11 srp 2017, 20:30

Blbý to není. Když se jí zeptáš a ona odmítne, tak se nic neděje a jdi dál jako by se nic nestalo. Prostě si to zkusil a neměla zájem. Možná měla blbý den ona nebo se musíš zlepšit ty. Každopádne lepší, než si lámat hlavu co kdyby.

martymuscl

Libi se mi cajovnice

Příspěvekod martymuscl » 14 srp 2017, 13:35

Je to tak, pokud to na ní vybalíš vyjasní se situace, nebudeš už jen častý zákazník..., ale budeš u ní v jiné přihrádce, ať to vyjde nebo ne... i když te odmítne bude vědět, že máš zájem a za měsíc může být situace úplně jiná. Všechno bude jasné, ona bude vědět, že se s ní chceš více sblížit :) a nejen se na sebe zdvořilostně usmívat a něco si každý myslet.
V tom je síla přímého přístupu ať dopadne jakkoliv, zjistuju to čim dál častěji, protože můj hlavní přístup k holkám byl donedávna vždy nepřímý...
jo a ještě jedna věc....šetří to čas :)

P.S.

Libi se mi cajovnice

Příspěvekod P.S. » 14 srp 2017, 14:59

frog13 píše:Chodim pravidelne do jedne cajovny. Casto s kamaradkama, ktere stridam a tak. Vzdy se dobre bavime

Ahoj.
1. Príťažlivosť už máš - ženy chcú chlapov, o ktorých majú záujem iné ženy + chcú sa tiež baviť
frog13 píše:Kamaradka ma pocit, ze si me prohlizela a usmivala se nejak jinak nez bezne

2. Dostávaš pozvánku k osloveniu - chce ťa spoznať
3. Jej oslovením neprejavuješ slabosť, že ju chceš. Ber to tak, že máš dostatok žien, zaujímavý život a dáš jej možnosť, aby ťa niečím zaujala. Ak ťa zaujme, dovolíš jej vstúpiť do svojho života.
Neberiem drogy. Sám som droga.

Zpět na