Jak dosáhnout toho, aby člověka streetování bavilo

Sport, peníze, koníčky, móda, zdraví...
ManBearPiggy

Příspěvekod ManBearPiggy » 24 črc 2017, 23:18

Zdravím všechny,
chtěl bych se zeptat, zda jste někdo řešil podobný problém. Z nějakého důvodu mě nebaví "kontakt" s lidmi. Radši než vyrazit někam mezi lidi vezmu psa a vyrazím s ním od lidí někam do lesů a luk na výšlap nebo jen pocvičit na zkoušky nebo závody, což mě na jednu naplňuje spokojeností a radostí. Bohužel, to ale téměř eliminuje můj sociální život, protože mám sociální okruh omezen. Navíc časem bych samozřejmě také rád našel nějakou stálou slečnu (abych neskončil jako poustevník v domově důchodců) a spoléhat na "princeznu" ve věži kdesi v lesích mi nepřijde jako dobrý nápad.

Proto jsem se rozhodl zkusit chodit streetovat, abych rozšířil svůj sociální okruh a rozšířil si obzory v jemném umění svádění. Bohužel se mi nedaří dosáhnout toho, že mě oslovení lidí a komunikace obecně "baví". A to je vidět i na výsledcích, protože těžko lze "oslňovat", když člověk do toho "nedává srdce". A i když získám číslo, jdeme si někam sednout atd., tak u toho mám pocit, že to je promarněný čas, který jsem mohl věnovat něčemu co mě opravdu baví.

Proto by mě zajímalo, zda se dá nějak "natrénovat" chuť oslovovat a bavit se lidmi. Zkoušel jsem například si dávat "streetové úkoly" (např. cestou z práce oslovím 5/10/... lidí/slečen) a za splnění jsem si vymýšlet různé motivační odměny. Pak jsem si ale uvědomil, že je plním jen proto abych si to odškrtl, ale radost z kontaktu s lidmi se nedostavila.

Doufám, že se mi to podařilo alespoň trochu srozumitelně popsat a že nebudu na tom fóru první s hodností "úplně ztracený případ". ;)
Předem díky, za všechny rady a postřehy

Princ
Aktivní přispěvatel

Příspěvekod Princ » 25 črc 2017, 00:09

Doteky, líbání a sex tě taky nebaví? Vtipné situace a bláznivé zážitky? A co ten adrenalin?

ManBearPiggy

Příspěvekod ManBearPiggy » 25 črc 2017, 19:42

Adrenalin v tom nějak nespatřuji. Což možná vychází z toho, že to dělám jako "úkol". Přijdu, oslovím a bez ohledu na výsledek si odškrtnu položku, která mi chybí ke splnění "cíle na daný den". Něco na způsob toho, když oslovím prodavačku, jestli mají moje číslo bot, což myslím zrychlí tep málokomu.

Líbání, sex atd. mě samozřejmě baví, i když nemám nijak velký problém vydržet i bez toho a "čerpám endorfiny" z jiných činností.
Takže pokud dostanu chuť si s nějakou slečnou zkusit něco začít, tak je to slečna, která je již nějakou dobu v mém "sociálního okruhu" a která mě něčím zaujala. V tom mám různou míru úspěšnosti a bohužel jich není tolik a ani se příliš často nemění/nepřibývají, aby to z pohledu "tréninku" bylo perspektivní.
Proto jsem se rozhodl zkusit "street", abych minimálně urychlil růst mého "sociálního okruhu", ale jak jsem psal výše, v oslovování zcela cizích lidí/slečen se mi nedaří najít zálibu.

Předem děkuji za všechny rady a postřehy

Princ
Aktivní přispěvatel

Příspěvekod Princ » 31 črc 2017, 12:51

ManBearPiggy píše:Adrenalin v tom nějak nespatřuji.

Tak to hraješ moc lehké situace :)

Líbat se s holkou někdy můžeš i po oslovení přímo na ulici.

Mirek Dušín

Příspěvekod Mirek Dušín » 01 srp 2017, 12:41

Taky jsem to tak měl když jsem oslovil prvních několik desítek holek. Už to nebyl adrenalin, a líbání taky nepřicházelo :D
Prostě jsem měl v mobilu dva budíky denně které když zazvonily, musel jsem hned oslovit holku. Byla to otravná povinnost.

Hodně mi v tom pomohlo streetování s KapitánemLáskou - pocit že to není povinnost, velká věc ani nic jiného, nemusíš to dělat. (ale ty přece chceš ;) )
Neříkej si "musím dneska oslovit aspoň dvě holky jinak to bude v háji!!!"

Spíš si říkej "tak komu asi dneska udělám radost, koho asi potkám..."

Třeba ti to pomůže :)
"nesnáším když utíkají"
-Já-

SweetTom
Aktivní přispěvatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod SweetTom » 01 srp 2017, 13:58

Mne pomáha motivácia. Chcem byť dobrý a urobím preto všetko. Ako povedal kolega Mirek Dušín a netlač na seba. Robil som to a ja a bol som vždy sklamaní ked som nesplnil. Streetovanie ta začne baviť ako napisal Princ sex, libanie a dotyky + si celý den vonka a nesediš doma za PC a televizorom.
Nech sa ti dari....
"Chyba je Tvůj učitel, ne nepřítel."
Howard Schultz, zakladatel Starbucks,

Viktor
Aktivní přispěvatel

Příspěvekod Viktor » 01 srp 2017, 21:45

Chodíš s parťákem?
I když mám vyloženě špatný den, street s parťákem nikdy nepovažuju za nudu.
Ten s plynovou maskou.

ManBearPiggy

Příspěvekod ManBearPiggy » 08 srp 2017, 20:48

Děkuji všem za podnětné rady a názory, ale mám pocit, že u mě to je trochu začarovaný kruh.

Tím, že jsem v tom zatím nenašel zálibu, tak radši vyrazím na výlet/pocvičit se psem (do míst, kde je malá koncentrace lidí), než abych vyrazil "streetovat". Takže si to dávám jako "úkol", což podle toho jak psal Mirek Dušín a SweetTom v člověku moc s "radostí z této činnosti nepomáhá". Proto veškerý pokrok je v lepším případě minimální (pokud není nulový), takže líbání atd. hned na ulici po oslovení je zatím mimo mou úroveň, takže to nijak nezvyšuje moji chuť se streetování věnovat. A jsme zase na začátku.

Zkusit to s parťákem je zajímavý nápad. Minimálně bych to mohl brát jako "soutěž", kdo z nás třeba získá více čísel, polibků atd. takže by to mohla být lepší motivace než pouhé "musím". ;)
A koho by jste mi doporučili za parťáka?

Mám se zkusit domluvit s někým, kdo je na tom podobně jako já? (Pokud bychom se zlepšovali spolu, tak by "soutěž" byla napínavější a více by probouzela soutěživost)

S extrovertním kamarádem, který se "streetování na věděcké bázi" nikdy nevěnoval, ale má vrozenou chuť se s lidmi bavit a má pro to vrozený cit. (Mohl by mi ukázat a případně vysvětlit srozumitelným jazykem co dělám špatně)

Případně zkusit se zkusit domluvit s nějakou kamarádkou, která by mi mohla dát zpětnou vazbu "z dámského pohledu".

Nebo zkusit nějakého kamaráda, který se ve streetování vypracoval, i když tomu říkal jinak, protože ten by mi k tomu mohl dát i nějakou "teorii", i když myslím, že to klíčové je praxe, která je nepřenositelná.

Předem děkuji za všechny rady a názory

Princ
Aktivní přispěvatel

Jakého volit parťáka

Příspěvekod Princ » 08 srp 2017, 21:00

Každý parťák dobrý :) Chce to brutální množství zkušeností ze všech úhlů, proto bych neopovrhoval nikým. Chce to z jeho strany hlavně nadšení pro věc, ostatní je vedlejší. Holka po boku samozřejmě zvedne akutní výsledky nejvíce.

Nejsnazší pak je najít si někoho tady na fóru - jakmile budeš mít 5+ příspěvků, otevře se ti k tomu sekce Srazy a soukromé zprávy.

P.S.

Příspěvekod P.S. » 09 srp 2017, 18:36

ManBearPiggy píše:A koho by jste mi doporučili za parťáka?

Ak budeš môcť, zastreetuj si s viacerými ľuďmi. Od každého sa niečo naučíš.
Tak, ako superhrdinovia a X-meni, aj každý streetar má svoju superschopnosť a svoj štýl. Keď si to začneš všímať, zistíš, čo všetko môžeš na holkách trénovať a kam sa môžeš posunúť. A ak máš tú možnosť, určite choď na živý kurz s Princom
Neberiem drogy. Sám som droga.

Dick

Příspěvekod Dick » 09 srp 2017, 20:20

Jsem z Liberce a tváří v tvář faktu, že teď mám do čeho píchnout (doslova), tak jsem streetování furt odkládal. Byl jsem zatím jednou. Klidně to můžeme zkusit spolu, uvidíme, jak to bude vypadat. Ale jestli budeš jak uzlíček neštěstí, tak na tebe kašlu :-D

ManBearPiggy

Příspěvekod ManBearPiggy » 11 srp 2017, 20:46

Dobře, víkend přede mnou, takže zkusím některého známého/známou vytáhnout a uvidím, kdo a jestli mi bude schopen pomoci nebo poradit. ;-) :twisted:

Dick píše:Klidně to můžeme zkusit spolu, uvidíme, jak to bude vypadat. Ale jestli budeš jak uzlíček neštěstí, tak na tebe kašlu :-D

Děkuji za nabídku, a myslím, že za pokus nic nedáme a můžeme jen získat. A posouzení jestli jsem "uzlíček neštěstí" nechám na tobě. Osobně si myslím, že nemám sklony k tomu se litovat nebo věci vzdávat předem. :-) Ale na druhou stranu mám zkušenost, že lidé (a já asi nejsem výjimka) mají sklon se posuzovat lépe, než jak to vidí lidé okolo.

S pozdravem a lovům zdar.

Dick

Příspěvekod Dick » 12 srp 2017, 11:09

Ok, napiš SZ s nějakým kontaktem a v tejdnu něco upečem. Víkend mám plnej.

Zpět na