Hodnocení řečníků SuperKonference

Pravidla fóra, funkce, organizace, technické záležitosti, jak fungují skupiny...
Odpovědět

Která přednáška SuperKonference se vám líbila nejvíce?

Anketa končí za 29 dub 2017, 19:57

Princ: GamePlan
11
42%
Zz: I amatér svede krásnou ženu, ale pouze skutečný mistr s ní dokáže žít
8
31%
James: Osobní rozvoj jako součást streetgame
3
12%
Neo: MetaClubGame
4
15%
 
Celkem hlasů: 26

Uživatelský avatar
Princ
Příspěvky: 5650
Registrován: 19 srp 2015, 20:05
Bydliště: Praha, ale na kurzy po celé Evropě
Udělil poděkování: 585 x
Obdržel poděkování: 2625 x

Hodnocení řečníků SuperKonference

Příspěvek od Princ »

Napište, jak se vám SuperKonference líbila, a v anketě výše hlasujte, která z přednášek vás zaujala nejvíc :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek:
rengaf (28 srp 2021, 15:51)
Hodnocení: 2.9%
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
spinning
Příspěvky: 124
Registrován: 02 zář 2016, 04:38
Bydliště: Vangl
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 5 x

Hodnocení řečníků SuperKonference

Příspěvek od spinning »

SuperKonference byla výborná. Rád jsem poznal ostatní streetaře. Tvá přednáška se mi líbila, máš prostě styl a dáváš hodně užitečných rad :D Hlavně jsem si uvědomil jak je důležité mít tah na branku, jít do oslovení naplno. Párek :mrgreen:
Zdeňkova přednáška mě uvedla lehce do šoku, na manželství nenechal nit suchou. Dost nad tímto tématem té přednášky přemýšlím, jak to uchopit ve svém vztahu s blondýnou :D
Jamesova přednáška byla super, občas jsem se trochu ztrácel(asi únava, spal jsem dneska 4 hodiny), ale pointu jsem pobral. :D
Neo je hodně velkej level. Byl jsem sním jednou na kurzu a tato přednáška jen potvrdila, že je top. Jak ovládl klub. Respekt :!:
Děkuji za vyzvání k uvedení Jamesa a k povídání o blondýně a její sbalení. Vyprávěl jsem to bez přípravy a hodně jsem to zrychlil, ale jsem rád, že po kurzu rétoriky jsem mohl mluvit před tolika lidma. Rozhodl jsem se udělat veřejnou přednášku, téma domýšlím ale pravděpodobně nějaký cestopis :-)

Streetu zdar :!: :!: :!: :!: :!:
Tito uživatelé poděkovali autorovi spinning za příspěvek:
rengaf (28 srp 2021, 15:51)
Hodnocení: 2.9%
Uživatelský avatar
Sourcuf
Příspěvky: 47
Registrován: 03 bře 2017, 08:33
Bydliště: České Budějovice
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 11 x

Hodnocení řečníků SuperKonference

Příspěvek od Sourcuf »

Ahoj, konference se mi moc líbila a bylo to něco, co jsem vůbec neočekával. Myslel jsem, že nás bude o hodně víc a bude to ve velkém sále a kdoví co. Ale bylo nás tam pár = ne jak podle mého očekávání a víc osobní, což nakonec bylo super. Ale taky to asi potvrzuje Princova slova, že spousta chlapů se sebou nic udělat nechce. I podle toho, že už jsem zkoušel mé tři kámoše do toho dostat, ale odmítli, v podstatě proto, že se nebudou měnit, že je žena musí milovat takové jací jsou.

Chci tu napsat pár věcí k přednášce Zdeňka, resp. ji doplnit. Spoustu chlapů totiž docela dorazila, ale zas tak blbě na tom v systému nejsme. Jelikož jsem měl 6 a 4 letý vztah, tak jsem si něčím prošel a pro jistotu se na pár věcí i ptal.
Napřed ze široka:

Padlo tam, že 50% vztahů se rozvádí. Takže co těch 50%, co spolu zůstanou. Nejsou šťastné. Muži žijí v tichém zoufalství. Proto STREETUJTE :) .

Jediné šťastné páry, co znám, jsou můj strýc a tři kámoši. Nevím jak strýc, ale kámoši mají dlouholeté šťastné vztahy, a VŠICHNI !! spí se svými bývalkami nebo milenkami. Jeden z nich, co se spolu často bavíme a chodíme na pivo, spí se svými třemi bývalkami a určitě dvěma milenkami. A možná i náhodnými "sběry". Všichni bez vyjímky doma pomáhají s domácími pracemi, ale jen SAMI OD SEBE. Když jim manželka třeba řekne, aby umyli nádobí, řeknou, že jdou dělat něco jiného, protože mají co dělat, třeba na baráku, nebo jí řeknou VČERA BYL TEN SEX TROCHU SLABŠÍ TAK NE. A mají společný jeden sport: kolo, in-liny, běh nebo lyže. Takže jsou dost aktivní, mají to zdominované, a vedou to. Mají super baby a ty je milujou. Určitě ty baby nejsou pořád happy, ale ty chlapy se od nich prostě nenechají ovládat. NIKDY nezapomeňte na své koníčky a NIKDY je nepřestaňte dělat !! Třeba STREET :) .

Žena opravdu spotřebovává vše !! = Jak říkal Zdeněk, NASTAVTE JI LIMITY hodně BRZO !!

Teď, tohle není přesná myšlenka: Ale i ženy mají svůj cíl, asi nikdy vám ho neřeknou a půjdou si za ním, pokud to nezdominujete a nepovedete. .. Možná to je ten cíl, a proto s vámi pak zůstanou.

Když se mi rozpadl před Vánoci vztah, zjišťoval jsem, jak je to s nevěrou a promiskuitou. Mluvil jsem s dominou, chlapama co balí ženský jak na běžícím pásu, co mají milenky, se vztahovým poradcem. Získal jsem pocit, a bylo mi to i jimi potvrzeno, že to bude spíš 90% lidí, co podvádí a nebo střídalo spoustu partnerů. Prostě kámen šuká cihlu. Takže STREETUJTE, dominujte, veďte, je to dobrej nástroj v tomhle systému.

ALIMENTY:

podle zákona vám můžou strhávat zhruba jen cca 30% z výplaty. PROTO, když máte 1-2 děti, jste v prdeli vy. Když už máte 3-4, začíná být nasraná bejvalka, a když jich máte 5 a víc, je/jsou v prdeli bývalka/y. Protože se na alimenty dělí jen těch 30%. Proto STREETUJTE a zasévejte a vůbec se toho nebojte. Nestarejte se o to, co bude s dětmi, pak ženy přejdou automaticky do své role jejich ochránkyň, jak říkal Zdeněk, a sami se postarají. Ať si najdou betu ;) ... Není to moc STREET, ale zjistil jsem, že své geny můžete předat i mimogeneticky. Jelikož člověk dělá věci podle toho, jak je převzal geneticky, ale i tak jak se učí. Na mého syna nemám moc vliv, snad jen přes sport. Ale třeba vědu nebo životní zkušenosti, jsem předal dvěma synům mých kamarádek. Tím ale nenabádám k tomu, aby jste přestali streetovat, STREETUJTE ;)

U soudu se neodvolávejte ani na to, že žena vyhrožuje sebevraždou. Je to běžné, soud se na to dívá jako na tíživou situaci ženy, a spíš ji bude litovat a nadržovat o to víc. Vaše výdaje typu, třeba: platím hypotéku, stavebko, půjčku, pojištění auta, domácnosti a baráku, životku a důchodové pojištění taky nic moc nezmůžou, akorát ukážete na to, že vy si to můžete dovolit a ona ne. Ale zkusit to můžete.

Co rozhodně DĚLAT u soudu je, až půjdete k soudu o alimenty, vemte si sebou právníka hned k okresnímu státní !! Běžně se takhle mezi chlapama říká, nech to a odvolej se ke krajskému, tam se teprve budou zabývat i tebou, ale to NENÍ PRAVDA !! U krajského soudu, se budou zabývat akorát pochybením soudkyně nebo soudce z toho okresního soudu. A ty žádné pochybení neudělají ;). Takže boj = tvrdá obrana, hned od začátku.

A poslední rada : Pokud s Vámi žena přestane spát a začne se chovat hnusně hned po svatbě, nečekejte na zázrak. Nezmění se. Jak říkal kolega na konferenci. Prostě se hned rozejděte. Podle zákona se dá svatba ANULOVAT = tudíž, jako by neproběhla do 1 TÝDNE !!

Snad tyto věci jsou taky přispěním a ne blábolem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Sourcuf za příspěvek (spolu 3):
Hansen (01 kvě 2018, 02:52) • Lucas (18 črc 2018, 00:18) • rengaf (28 srp 2021, 15:51)
Hodnocení: 8.6%
Uživatelský avatar
Wade
Příspěvky: 3
Registrován: 22 dub 2017, 21:09
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x

Hodnocení řečníků SuperKonference

Příspěvek od Wade »

Čau chlapi,

byl jsem mezi Vámi poprvé. Získal jsem spoustu praktickejch informací. Princ z mýho pohledu exceloval, ale i ostatní řečníci měli cenný podněty,
který cejtim, že můžu s lehkostí použít. Takže díky za to, pokračujte ve skvělý práci. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Wade za příspěvek:
rengaf (28 srp 2021, 15:51)
Hodnocení: 2.9%
Uživatelský avatar
mickey
Příspěvky: 126
Registrován: 08 lis 2016, 22:47
Bydliště: Praha + Slezsko
Udělil poděkování: 16 x
Obdržel poděkování: 14 x

Hodnocení Superkonference

Příspěvek od mickey »

Hodnocení Superkonference je různě po foru a vše asi bylo napsáno - pozitivní energie, maskulinní atmosféra bez bullshitu o romantických vztazích dle filmů a množství inspirace a navázání nových přátelství či wingmanshipu. A konečně přiřazení si nicku k obličeji. Řečníky jednotlivě hodnotit nebudu, každá přednáška zasáhla určitý okruh zájmu či markeťácky řečeno angle a je určitě dobře, že tam byl takovýto mix.

Pro mě to byly nejsilnější 3-4 dny za svou "street kariéru". Od čtvrtku jsme streetovali, poznávali sebe v komunitě a podporovali se v osloveních. To je neskutečná komunita, kde každý vystupuje bez ega a pozitivně s cílem pomoci kámošovi, kterého zná třeba dvě minuty, ale už se táhne za jeden provaz. A hlavně oslovuje a neteoretizuje.

Jsem rád, že jsem si s každým mohl potřást rukou jako "vyhazovač" a přivítat jej. Princovi díky za příležitost posunout své "social skills" trochu dále.

I love you guys!
Tito uživatelé poděkovali autorovi mickey za příspěvek:
rengaf (28 srp 2021, 15:51)
Hodnocení: 2.9%
Nějaký text v podpisu...
Uživatelský avatar
James
Příspěvky: 73
Registrován: 08 lis 2015, 10:52
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x

Hodnocení řečníků SuperKonference

Příspěvek od James »

Jo, byla to super akce, spousta lidí, skvělá nálada. Už tam běží odpočet na příští rok - všimli jste si?

Příště bychom to mohli udělat interaktivní. Sraz, přednáška, streetgame. Sraz, přednáška, streetgame. Takový seminář :)

Notáák, hlasujte lidi! :) Bylo vás tam přeci víc, než 25.
Tito uživatelé poděkovali autorovi James za příspěvek:
rengaf (28 srp 2021, 15:51)
Hodnocení: 2.9%
Nesni o tom, jak chceš žít. Žij své sny! Dnes je ten zítřek, o kterém jsi mluvil včera!
Uživatelský avatar
Lucas
Příspěvky: 597
Registrován: 24 srp 2015, 08:52
Bydliště: Rozšiřuji pole působnosti, Brno
Udělil poděkování: 287 x
Obdržel poděkování: 175 x
Kontaktovat uživatele:

Hodnocení řečníků SuperKonference

Příspěvek od Lucas »

Já se taky přidám. Byla to jak jsem zmínil v deníku, fakt úžasná akce. Hodně mě to posunulo k lepšímu, za což jsem rád a taky chci pogratulovat všem řečníkům, kteří odvedli skvělou práci. Princ, Zdeněk, James, Neo Paráda !! Seznámit se s ostatními členy komunity, taky paráda. Díky hoši ! Byl jsem prostě nadšen. Těším se na další akci a hlavně na kurz Princi :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucas za příspěvek:
rengaf (28 srp 2021, 15:51)
Hodnocení: 2.9%
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen
Uživatelský avatar
Princ
Příspěvky: 5650
Registrován: 19 srp 2015, 20:05
Bydliště: Praha, ale na kurzy po celé Evropě
Udělil poděkování: 585 x
Obdržel poděkování: 2625 x

Hodnocení řečníků SuperKonference

Příspěvek od Princ »

Díky za vaše hlasy. Jsem rád, že vám nemusím dávat ban :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek:
rengaf (28 srp 2021, 15:51)
Hodnocení: 2.9%
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Johnnys
Příspěvky: 71
Registrován: 28 srp 2015, 06:00
Udělil poděkování: 6 x
Obdržel poděkování: 6 x

Hodnocení řečníků SuperKonference

Příspěvek od Johnnys »

Mě nejvíc zaujala přednáška korporátní kobry Zdeňka, protože jsem se na ní těšil jako pohled z trochu jiné strany a byla pro nás starší jakýmsi upozorněním, že hra nikdy nekončí. :D
Ale i výstup a témata ostatních byla zajímavá, takže mi účast opravdu nemrzí. :) Líbí se mi, jak je na některých znát progres - třeba Princovo projev byl více přirozenější a zábavnější než onehdy na podzim nebo jaře, kdy jsem byl také na přednášce, Neo byl těžce sebevědomý, to samé Spinning, který se od našeho společného kurzu totálně proměnil, protože konečně sbalil vysněnou holku.
Co mi nejvíc dostalo byla hlavně atmosféra, pohodové kamarádské prostředí, spousta času na kecání a vyměňování zkušeností mezi účastníky. A hlavně možnost konečně si přiřadit jména z fóra k reálným osobám.

Zhruba takhle - těším se na příště a díky za uspořádání akce Princi. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Johnnys za příspěvek:
rengaf (28 srp 2021, 15:51)
Hodnocení: 2.9%
Uživatelský avatar
Princ
Příspěvky: 5650
Registrován: 19 srp 2015, 20:05
Bydliště: Praha, ale na kurzy po celé Evropě
Udělil poděkování: 585 x
Obdržel poděkování: 2625 x

Hodnocení řečníků SuperKonference

Příspěvek od Princ »

Díky! Protože měla SuperKonference takový úspěch, rozhodli jsme se tento rok uspořádat ještě 6 podobných přednášek v rámci Univerzity svádění. Za týden startujeme!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek:
rengaf (28 srp 2021, 15:51)
Hodnocení: 2.9%
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Uživatelský avatar
Princ
Příspěvky: 5650
Registrován: 19 srp 2015, 20:05
Bydliště: Praha, ale na kurzy po celé Evropě
Udělil poděkování: 585 x
Obdržel poděkování: 2625 x

SuperKonference

Příspěvek od Princ »

Je už čas na další? ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek (spolu 3):
Firer (23 úno 2018, 15:05) • FairytaleSeducer (23 úno 2018, 16:44) • rengaf (28 srp 2021, 15:51)
Hodnocení: 8.6%
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Uživatelský avatar
Lucas
Příspěvky: 597
Registrován: 24 srp 2015, 08:52
Bydliště: Rozšiřuji pole působnosti, Brno
Udělil poděkování: 287 x
Obdržel poděkování: 175 x
Kontaktovat uživatele:

Hodnocení řečníků SuperKonference

Příspěvek od Lucas »

To musíš posoudit ty sám. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucas za příspěvek:
rengaf (28 srp 2021, 15:51)
Hodnocení: 2.9%
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen
Uživatelský avatar
Princ
Příspěvky: 5650
Registrován: 19 srp 2015, 20:05
Bydliště: Praha, ale na kurzy po celé Evropě
Udělil poděkování: 585 x
Obdržel poděkování: 2625 x

Hodnocení řečníků SuperKonference

Příspěvek od Princ »

OtecZ, který dostal největší počet hlasů hned po mě, se tento rok vrátí znova s dalším nekorektním zamyšlením! Ještě pár hodin je přitom možné přihlásit se na SuperKonferenci se slevou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek:
rengaf (28 srp 2021, 15:51)
Hodnocení: 2.9%
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Odpovědět