Tantra

Co se jinam vážně nevejde
Odpovědět
Uživatelský avatar
Reginald
Příspěvky: 42
Registrován: 27 dub 2022, 19:35
Udělil poděkování: 15 x
Obdržel poděkování: 2 x

Tantra

Příspěvek od Reginald »

Ahoj,
Byl někdo z vás na tantra masáži a mohl by převyprávět svou zkušenost ? Docela nad tím uvažuji
Vězte, že štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.
Uživatelský avatar
MindMess
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2021, 23:00
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 33 x
Obdržel poděkování: 80 x

Tantra

Příspěvek od MindMess »

Co od toho čekáš? Prvně si musíme říct, že většina "Tantra masérek" jsou jen obyčejné buchty, co zjistily, že lepší honit za dvojku než za litr. :lol:

Ale chtěl si zkušenost, tak Ti svoji popíšu. K tomu zkusit Tantra masáž mě přemluvil fakt, že jsem byl v kontaktu se slečnou, o které vím, že opravdu se snaží o tu duchovní stránku a prostě není to jen převlečená prostitutka. Nabídla mi "akční cenu" (stejně i tak dost vysokou) a řekl jsem si, že to jednou zkusím. Přišel jsem, osprchoval se, prostředí super, svíčky, ona zabalena do nějakého takového toho jejich barevného hadru, já s ručníkem kolem pasu. Přijde ke mně, začne mě hladit po zádech, pomalu mě zezadu obejme a instruuje mě, abychom dýchali synchronně.

*Důležitá vsuvka*: Pokud nemedituješ, nesnášíš dechová cvičení a neumíš se dostat do vyklidněného stavu, tak raději zamiř někam na privát, protože tohle Ti nic nedá. Prostě když už tam jdeš, tak potřebuješ dělat, to co máš, a to je převážně práce s dechem a energií.

Pojďme dál. Hlazení je příjemné, já jsem v pasivní roli (tak bys měl být vždy u Tantra masáže, tzn. ty na frajerku nesmíš hrabat". Hodně hlazení, hodně dýchání, shazuje mi ručník, po chvíli se přesunujeme do lehu, tam pokračuje hlazení. Její šátek odhaluje její klín, moje vzrušení vstoupá, ale snažím se nefixovat na externí stimul a být soustředěný na sebe. Celkem dokážu cítit jak mi vzrušení prochází celým tělem, začne se samozřejmě věnovat i intimním partiím a nabídne mi, jestli si chci tu energii nechat nebo dojít k orgasmu. Volím druhou variantu, jde teda o klasické dovedení do finiše rukou, orgasmus je úplně jiný než při sexu nebo masturbaci. Řekl bych silnější, ale asi bych neřekl že je až tak výrazně "lepší". Poorgasmové mazlení, sprcha a odchod.

Zkušenost fajn, opakování mě nikdy nelákalo. Buď Tě láká ta spirituální stránka, ale na to prakticky nepotřebuješ cizí holku, aby Ti u toho masírovala kulky nebo Ti jde čistě o vzrušení a pak je lepší přivést si domů nějakou holku ze streetu a nebo jít přímo na erotickou masáž, která je levnější a nikdo Ti tam nebude říkat, jak máš dýchat. Takže za mě asi tak ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi MindMess za příspěvek (spolu 4):
Princ (30 říj 2022, 16:51) • Professore (01 lis 2022, 16:14) • martin123 (02 lis 2022, 23:24) • Reginald (07 lis 2022, 11:34)
Hodnocení: 11.4%
Uživatelský avatar
Reginald
Příspěvky: 42
Registrován: 27 dub 2022, 19:35
Udělil poděkování: 15 x
Obdržel poděkování: 2 x

Tantra

Příspěvek od Reginald »

MindMess píše: 30 říj 2022, 02:03 Co od toho čekáš? Prvně si musíme říct, že většina "Tantra masérek" jsou jen obyčejné buchty, co zjistily, že lepší honit za dvojku než za litr. :lol:
Jo proto jsem se ptal, měl sem takové tušení, že většina těchto podniků bude fungovat jako předražené erotické masáže schované za ezo. Na ženských diskuzních forech jsem, ale o tom našel pozitivní zkušenosti.
Vězte, že štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.
Uživatelský avatar
Professore
Příspěvky: 957
Registrován: 27 dub 2019, 19:04
Udělil poděkování: 407 x
Obdržel poděkování: 217 x

Tantra

Příspěvek od Professore »

Možnože ženy inak prežívajú celý proces aj s atmosférou a tým že nedôjde priamo k sexu, tak to neberie tak osobne. Navyše, pre ne je vzrušujúci aj klitorisový orgazmus(preto ženy majú radi lízanie), takže to viac precíti.

My muži mame od toho iné očakávania a keď "nezasunieme", tak to uvoľnenie sexuálnej energie nevnímame až tak intenzívne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Professore za příspěvek:
MindMess (07 lis 2022, 22:00)
Hodnocení: 2.9%
Lose your mind and come to your senses.
Jednorožec123
Příspěvky: 5
Registrován: 19 pro 2022, 14:06
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x

Tantra

Příspěvek od Jednorožec123 »

Jak už bylo zmíněno, ono hodně záleží kam člověk jde, aby to skutečně mělo i ten spirituální rozměr:) Co mám zkušenosti od žen z mého okolí, tak ty mají velmi kladné zkušenosti, zejména s tím, že jim to otevřelo různé zábrany co měli jako například problém s dosahováním orgasmu, koncentrací atd.
Rekeker
Příspěvky: 6
Registrován: 11 črc 2022, 13:45
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 0

Tantra

Příspěvek od Rekeker »

Prakticky vše co se inzeruje jako "tantra masáže" jsou jen převlečené erotické masáže popř. přímo prostitutky. Jen hrstka z nich umí skutečně pracovat s doteky, energií, dechem, variabilními stimuly a přítomným okamžikem o které ve skutečné tantře jde.

Záleží samozřejmě na očekávání jednotlivce - jestli jde jen o výstřik, tak jsou to vyhozené peníze jak psal MindMess. Dokonce i jeho popis zážitku bych označil za škodu peněz, když tam není touha si to zopakovat.

Ale pokud už někdo má tušení o nějakých čakrách, proudění energie v těle i mezi lidmi, dokáže "vypnout hlavu", uvolnit se a odevzdat se, tak pro takového člověka může mít opravdová tantra masáž (alespoň 1,5 hodiny) nějaký přínos. Koho by takový přístup zaujal, můžu případně doporučit konkrétní studio, kde ty lidi znám. ;)
Odpovědět