Malá výška vs. úspěšnost

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Liborkos
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x

Malá výška vs. úspěšnost

Příspěvek od Liborkos »

Zdar borci,

Zajímalo by mě, u vás s výškou pod 175cm, jakou máte úspěšnost v balení?
A taky kolik úspěchů máte na ulici v porovnání v klubech (kde je třeba 95% ostatních borců vyšších)?

Za úspěch bych považoval minimálně získání telefonního čísla s následným rande. Protože získání samotného čísla/instagramu nic ještě neznamená.

Případně kompenzujete malou výšku svaly?

Princ
Udělil poděkování: 563 x
Obdržel poděkování: 2458 x

Malá výška vs. úspěšnost

Příspěvek od Princ »

Nemá to moc vliv, moji malí žáci mají podobné výsledky jako ti vysocí - podle skillu na streetu
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
andrew_d
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 11 x

Malá výška vs. úspěšnost

Příspěvek od andrew_d »

Mám asi 174,5 cm, takže jsem způsobilý k odpovědi. Tahle výška je tak akorát ještě. Ne každý je v klubu vyšší, ale málokdo má lepší košili a symetrickou postavu. To mi stačí. Takže ano, sebevědomí se parádně boostuje svaly. Přiznám to narovinu. Pomáhá to fakt hodně, aby si tě holky v klubu oddělily od těch průměrňáků, kteří tam přijdou pomalu v teplákách a kouká jim půlka prdele. Moje hra ještě není na moc velké úrovni, hlavně konverzace s opilýma holkama mě ničí, takže spíš jedu na autenticitu a bez slov mi to ještě moc nejde. Takže pro nás začátečníky se fakt hodí nějak do začátku vypadat. Holky podvědomě skenujou a hledaj symetrii, určitou atletičnost bych řekl a styl. Nemusíš mít určitě 50 cm biceps :)
Liborkos
Obdržel poděkování: 1 x

Malá výška vs. úspěšnost

Příspěvek od Liborkos »

andrew_d píše: 19 srp 2022, 12:01 Ne každý je v klubu vyšší, ale málokdo má lepší košili a symetrickou postavu.
Jen pro představu. Kolik vážíš? 😀
Lucky
Obdržel poděkování: 2 x

Malá výška vs. úspěšnost

Příspěvek od Lucky »

Skill je samozřejmě nejdůležitější, ale holky prostě mají rády u chlapů výšku - cítí se submisivněji.
Podle dotazu jsi na to přišel sám, když máš pod 175 cm, tak je důležitější dobrá postava.
Na obrech se pár kilo navíc ztratí a naopak.

Taky můžeš zkusit obuv s tzv. kubánskou patou (cuban heel).

Obrázek
andrew_d
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 11 x

Malá výška vs. úspěšnost

Příspěvek od andrew_d »

nic moc, kolem 100 kg vetsinou, ale vypadam pry na 90 pouze :D hele, o vaze to taky neni, je to spis o tom "rozlozeni" tech svalu
Liborkos píše: 19 srp 2022, 18:36 Jen pro představu. Kolik vážíš? 😀
#Dave
Udělil poděkování: 46 x
Obdržel poděkování: 39 x

Malá výška vs. úspěšnost

Příspěvek od #Dave »

Liborkos píše: 18 srp 2022, 21:56 Zdar borci,

Zajímalo by mě, u vás s výškou pod 175cm, jakou máte úspěšnost v balení?
A taky kolik úspěchů máte na ulici v porovnání v klubech (kde je třeba 95% ostatních borců vyšších)?

Za úspěch bych považoval minimálně získání telefonního čísla s následným rande. Protože získání samotného čísla/instagramu nic ještě neznamená.

Případně kompenzujete malou výšku svaly?
Čau,

Měřím cca 165. A řeknu to asi takhle. Od chvíle co jsem nad tím přestal přemýšlet je to daleko lepší. Nesmí Tě to srát a nesmíš se kvůli tomu cítit méně cenný. Využij to udělej si ze sebe třeba legraci. Buď s tím v pohodě. Protože hokĺka to pozná. Nejde tolik o to, jak jsi malej. Jde o to jak se s Tebou bude cítit a to ovlivňuje především Tvé vlastní vnímání své vejšky.

Třeba když jedu na koni volají na mě Napoleon. Tak se k nim začnu chovat jako císař na oni často spadnou do role služebných.

I vzhledem k mé nízké váze. Mě vezme kamoš třeba na ramena. ...

Na ulici to už nevnímám a funguje to. Beru kontakty zvu holky na rande. Uznávám, že je trochu sloižitější jí dát pusu když má třeba o hlavu více. No pak to řeším třeba tím, že si někam sedneme a nechám to přiblížení na ní.
Kluby nejsou má silná stránka většinou jde jen o něco momentálního málo kdy se vidíme pak na rande. Avšak za to výška nemůže.
Kde mi to opravdu dělá problémy jsou společenské tance, kde je poněkud složité uchodit kroky s výrazně vyšší partnerkou. Tak raději jedu latinu...

A výšku si kompenzuji jen mentálně. xd

Gl
#Dave
Rodině řeknu, že jsme se seznámili v kostele
Odpovědět