Kategorizace testů

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Davidulous
Příspěvky: 97
Registrován: 25 čer 2020, 17:24
Udělil poděkování: 20 x
Obdržel poděkování: 63 x

Kategorizace testů

Příspěvek od Davidulous »

Hodně jsem poslední dobou přemýšlel a uvědomil si, že jsem testy nikdy nedokázal kategorizovat a pochopit to z takového více neintuitivního prostředí. Tyto kategorizace se budu učit nazpaměť, aby mi došla jejich souvislost v daných interakcích.

Testy se řadí do následujících kategorii:

1) Testy vyhovění : Žena vás při těchto testech přesvědčuje k dodržování nebo vyhovění jejich požadavků. Můžou to být domácí práce, delegace nějaké povinnosti, předání zodpovědnosti. Tímto testem se žena snaží zjistit, jestli jste vůči ní změkli.

Vyřešení testu : Odmítnutí povinnosti, Ignorace. - odmítnutí by mělo vždy být podáno atraktivním způsobem, ale rázným. Pokud to jsou však věci, které udělat chcete nehledě na jeji požadavek, tak se tomu nebraňte. Podržení kabelky ne vždy musí být test. (vyhovte jinak než by ona čekala - nestůjte na místě jako pejsek s kabelkou v náruči na stejném místě, kde Vás nechala)

2) Kompetenční testy - Testují tím Vaše schopnosti přežít a postarat se. Často mířené pochybami. Testuje tímto Vaši statečnost a schopnost se adaptovat. Další způsob jak tento test může být položen je nevíra vůči sobě samotné. "Nechápu jak můžu být s chlapem co neumí rychle vyměnit pojistky. " Někdy si z vás může dělat dokonce i srandu - z vaši postavy, příjmu, vzdělání, vědomostí, pohybů...

Vyřešení testu : Pokud zde doopravdy je určitý hrubý nedostatek ve vašich schopnostech, tak bych je určitě doplnil, ale potichu o samotě. V danou chvíli bych tento test pouze ignoroval a nezačal se rozčilovat, či být defenzivní.

3) testování kontroly nad situací a vaši myslí : Zjištění vašich hranic, zkouška přebrání vedení a předpoklad toho, že už ve vedení je. velice často se to může objevit při plánování činností. "Jdeme do xyz restaurace... Tam já nechci a chci xyz." Tímto testem pochybuje o vaši schopnost se postarat - hlavně v dlouhodobých měřítcích. Pokud vás emocemi přesvědčí, tak je to registrováno jako slabost. Pokud racionálně, tak budiž - možná by jste tento test měli nechat projít a nesnažit se zdominovat každou situaci.

Vyřešení testu : Atraktivní přesvědčení a rozhodnutí pro dobro oba. "Zlato půjdeme do xyz. Dáš si v té restauraci párek s hořčicí a budeš to milovat. Navíc víš, že mám rád holky, co jsou ubryndané kremžskou"

4) Vkládání pravidel do vašeho vztahu - může to být třeba doba kdy s vámi začne být sexuálně aktivní, Předkládání typu mužů, které údajně chce.... Tímto testem se snaží otestovat vaši umoudřelost a zda-li jste schopní verbálně přechytračit druhou stranu. Projití těchto testů ukáže jak dobrým svůdníkem vlastně jste.

Vyřešení testu : vytvoření komfortu v komunikaci a využití flirtu, falešné diskvalifikace, obvinění ...

5) Zpochybňování směru vztahu - Vychází to z nedůvěry vůči vašemu vedení. Toto může vycházet z vaši nespolehlivosti či nesebevědomí ve vlastních rozhodnutích. Často se to objevuje ve formách, kdy žena zmiňuje co by mělo být ve vašem vztahu správné a že některé věci jsou špatně.

Vyřešení testu : naučte se spolehlivosti, vždy si stůjte za svými slovy a rozhodnutími, které mohou být špatné , ale nikdy své rozhodnutí nezpochybňujte kvůli emoční rovině konverzace.

6) Porovnávání s ostatními muži(charakterové, fyzické vlastnosti) - Pokud vás žena testuje tímto způsobem, tak už pravděpodobně vůči Vám ztratila část respektu v návaznosti na neprojití jiných testů.

Vyřešení testu : opuštění interakce, opuštění vztahu.

7) Porovnávání s ostatními vztahy - "Princ dal své holce tento týden dvakrát růže. proč nemůžeš být jako on ?" Chce tímto otestovat vaši podřízenost vůči tomu jak ostatní lidé vedou svůj život a vedou své vztahy.

Vyřešení testu : NIKDY, ale nikdy se tomu nepodřiďte. ani kdyby se Vám ta myšlenka toho návrhu líbila. (v tom případě ji implementujte po delším časovém rámci, aby to nebylo očividné). Ukazuje to, že Vás žena svou manipulací a emocemi dokáže jednoduše svrhnout z cesty, po které jdete. (vize, plán, sny...). Je to asi nejhorší test, který můžete pokazit. V ukázkovém příkladě s růžemi by to bylo, že by jste ji další den přinesl růže. Pokud se té ženy chcete rychle zbavit, tak to je určitě velice silná zbraň do arzenálu spolu s větami... "Víš co jsem si dneska říkal ? Anebo ne, to není důležité." "On : Jsi sexy. Ona: Cože ? On : ale nic"

8) Hlad po pozornosti - Žena postuje na své sociální media určité věci, kterým na sebe poutá pozornost (oproti normálu). Nebo se chová nepřiměřeně vyzývavě ve společnosti... Pokud začíná tímhle způsobem rybařit, tak už se ve své hlavě rozhodla, že nejste její nejlepší možností.

Vyřešení testu : Nekonfrontovat. Ale tady v tomhle už je to docela v řiti.

9) Test respektu :
Žena Vás začíná ignorovat, odepisovat pomaleji nebo ze vztahu vykraje intimitu. (Intimita - hřejivá složka lásky. Pocit blízkosti, spojení a pouta). Stává se to většinou ve chvíli, kdy Vás žena zaškatulkuje do skupiny mužů s nízkou hodnotou, že jakékoliv Vaše budoucí snažení, investice (časová, finanční...)... bude příjmuta a hodnocená jako bezcenna. Pokud by jste ji darovali ferrari, tak Vám sotva poděkuje. Zatímco někdo jiný, kdo to má pořešené, ji dá použitou žvýkačku a ona se rozplyne. Tou žvýkačkou nepřeháním. Zpěvačka Adele si nechala zarámovat žvýkačku Celine Dion z toho respektu, který vůči ni cítila.

Vyřešení testu : Přehodnoťe hodnotu svého času a stáhněte se na nějakou chvíli z jejiho života.

10) Emaskulinace - Simulace jejího odchodu. Snaží se z Vás dostat emoční reakci na to, že odejde. Může se stáhnout, může to verbálně říct... Tady tohle může být čistě z hlediska, že ženy jsou hypergamní stvoření a ne z vašeho neprocházení testy. I kdyby jste byli miliardáři, tak ve chvíli, kdy ukážete, že se necháte ovládat svými emocemi a negativně zareagujete na tyto podněty, tak v té chvíli žena ztrácí zájem.

Vyřešení testu: Ukažte směrem na dveře. Zůstaňte klidní. Zeptejte se ji jestli chce zjistit jízdní řády autobusů. Nechte ji jít a držte si své místo na svém racionálním písečku bez zbytečných emocí.

Tento příspěvek bych doporučoval si uložit a čas po času si ho znovu připomínat, protože testy jsou masivní část streetgame a života ve vážných vztazích. :!: :!:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Davidulous za příspěvek (spolu 5):
Princ (17 úno 2022, 18:27) • křesťan (18 úno 2022, 01:06) • surfernamare (20 úno 2022, 21:59) • ondreyy (27 čer 2022, 12:26) • Ondrášovka (29 pro 2022, 09:51)
Hodnocení: 14.3%
Odpovědět