Jak se vyrovnat s rozchodem?

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Greendude
Udělil poděkování: 11 x
Obdržel poděkování: 5 x

Příspěvek od Greendude »

Zdravím,
Tak boj o ex jsem vzdal, jelikož mám ještě nějaké soupeře a dám jim radši přednost, než se na tom brzdit. Pravidelně cvičím, otužuji se a snažím se veškerý čas využít v regeneraci. :mrgreen: Avšak jediné co mě trápí a bude, je to že na ní myslím hodne krát za den, ačkoliv se ty pocity snažím úplně eliminovat. Jsou důležitější věci než přemýšlet nad tím, že se můžu měnit pro někoho, kdo nemá zájem. Navíc bych tím škodil sobě.

Tak se chci zeptat, jak jste se vy vyrovnaly s rozchodem s větší láskou/vážný vztah?

Popř. Máte nějaké tipy na které bych se mohl zaměřit?
Všude jsem jí odříznul, už jen z principu aby nevěděla, jak se mám. Naštěstí mám s její bestie dobrý vztah a moc dobře vím, že cokoliv řeknu, udělám nebo na sobě změním, bude mít z první ruky. Takže litování by mi moc na sex appealu nepřidalo.

Čemu bych se měl vyvarovat, abych nevypadal jako větší zoufalec, než za kterého už nejspíš sem?

Díky za odpověď,
GD

Příležitost je jako dveře
Pokud je neotevřete
Nezjistite co za nimi je.
Skylake
Udělil poděkování: 77 x
Obdržel poděkování: 37 x

Příspěvek od Skylake »

Prostě žíj svůj život nadále, hlavně aktivně :) Rozchod jsme si tady zažili úplně každý a emoce ustoupí po čase, takže buď v klidu kámo ;)
Jak říkám, žij nadále svůj život, najdi si nové přátelé, nové koníčky a až se zmátoříš, tak začni pořádně se streetgame :)
A určitě máte společné fotky, takže si je schovat ať je nevidíš do té doby než budeš okey, to také u míst kde jste spolu něco zažili apod... Protože tohle tě nejvíce zdržuje.

Jenom dám radu z mého osobního života. Jsem ve vztahu skoro půl roku a s přítelkyní jsme se dřív jen přátelili. Takže až si najdeš nějakou co se ti bude líbít, tak nastav přátelský vztah i s výhodami jestli to půjde a až pořádně zjistíš jaký ten člověk je a dokážeš si představit s nim vztah, tak běž do ní. Takhle s mojí přítelkyní jsme se rok bavili jako přátelé, zjistili jsme jaký je ten druhý a teď to spolu táhneme za jeden provaz :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Skylake za příspěvek:
Greendude (25 pro 2021, 01:52)
Hodnocení: 2.9%
surfernamare
Udělil poděkování: 175 x
Obdržel poděkování: 368 x

Příspěvek od surfernamare »

To si kazdy musi vyžrat, je to hormonalna vec. Musis pockat, kym hormony prestanu blbnut
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek:
Greendude (25 pro 2021, 01:53)
Hodnocení: 2.9%
Princ
Udělil poděkování: 560 x
Obdržel poděkování: 2427 x

Příspěvek od Princ »

Před 12 lety jsem s Bohem uzavřel dohodu: "Já budu každý den streetovat a ty zařídíš všechno ostatní."

A tak se stalo. Streetoval jsem opravdu pilně, ještě pilněji, než jsem slíbil, a do mého života postupně začali přicházet kamarádi, sex, láska, naplňující práce, zdraví, finance...

Člověk má jediný úkol: dostat se na street. Potom všechno "povolí", všechno už jde dělat s neuvěřitelnou lehkostí, jako by to šlo samo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek (spolu 5):
Greendude (25 pro 2021, 01:53) • Skylake (25 pro 2021, 08:26) • hubertjezpet (26 pro 2021, 01:18) • ElCapitano (12 led 2022, 20:42) • Ondrášovka (17 led 2022, 21:14)
Hodnocení: 14.3%
7.7. Letní bootcamp svádění v Moldavě

Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Tweekknight
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od Tweekknight »

Nejlepsi je co nejrychleji najit nekoho jineho i kdyz jen naplast a furt makat ci neco delat
surfernamare
Udělil poděkování: 175 x
Obdržel poděkování: 368 x

Příspěvek od surfernamare »

Tweekknight píše: 20 led 2022, 15:16 Nejlepsi je co nejrychleji najit nekoho jineho i kdyz jen naplast a furt makat ci neco delat
Sorryjako ale mas tu 5 prispevkov a jeden vacsi bullshit ako druhy, skus si nieco najprv precitat alebo odstreetovat a az potom sa tu snazit odomknut Srazy, predpokladam
Odpovědět