Jak ji "naladit" dotykami

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
kubicekkk
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 3 x

Příspěvek od kubicekkk »

Vedle mě sedí krásná holka, se kterou jsem měl domluvené rande, a aktuálně sedíme a povídáme si.
Jak ji "sbalit" s použitím co nejmenšího počtu slov?
Samozřejmě doteky, fyzicky kontakt, vyvolávání emocí. Má holka nějaké "sensitive" nebo-li citlivá místa, která ji naladí do náladičky? Případně jiné techniky než jen doteky krom mluvení?

frederik
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 16 x

Příspěvek od frederik »

Pokud nejsi úplnej panic, tak už to znáš. První rande je asi vždy nejzajímavější. Jasné je držení za ruce, obejmutí, hlazení po tváři a po vlasech. Tohle vše jde ovšem i s obyčejnou kamarádkou. Kamarádky líbám vždy na tváře, takže s holkou na sex vše směřovat k polibku na rty až po francouzské líbání. Ovšem kdy načasovat první polibek na rty je pro mě stále velká otázka a může ti v momentě cuknout, což je pak hrozný. Po francouzském polibku přidáš líbání nebo kousání na krk podle jejích reakcí co se jí líbí. Pak už je celá tvoje a můžeš úplně všechno včetně toho se dotýkat jejích intimních partií. Můžeš zkombinovat francouzské líbání s mačkáním jejího zadečku. Zajímavé téma a jsem zvědavej na další odpovědi.
surfernamare
Udělil poděkování: 126 x
Obdržel poděkování: 324 x

Příspěvek od surfernamare »

Má holka nějaké "sensitive" nebo-li citlivá místa, která ji naladí do náladičky
Urcite ano, ale kazda ma svoje, to musis zistit :D
Údajne su takymi miestami oblast lopatky a zatylok, ked ju zozadu hladis po vlasoch.
aldot
Udělil poděkování: 302 x
Obdržel poděkování: 171 x

Příspěvek od aldot »

Případně jiné techniky než jen doteky krom mluvení?
ono je to celá veda, zhruba sa dá rozdeliť na náhodné dotyky(náhodné nie sú, len tak vyzerajú) a potom úmyselne(holka vie, že žiadnou náhodou sa nedajú urobiť)
nechce sa mi to rozpisovať, aj tie náhodné aj úmyselne sa ešte nejako delia.
v podstate ide o to, že ty ju každým dotykom vzrušíš(vzniká oxytocín, hormón šťastia a blízkosti), samozrejme nie fackou a pod., a dôležité je začať tými akože nahodnými a postupne to posúvaš ďalej a ďalej. dá sa začať podaním ruky, high five, dotknúť sa ramena, pleca pri rozhovore potom dotyky na lopatkach(akože posunieš dopredu), potiahneš za rameno.
na streete je to skúška ich svalov.

dorykov na zadok, prsia a prirodzenie by si sa mal vyvarovať a vlastne ich robiť až pred sexom. Zadok je teda diskutabilný, ale môžeš dať ruku na kríže, tesne nad zadok
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Aragorn_
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 90 x

Příspěvek od Aragorn_ »

kubicekkk píše: 15 zář 2021, 12:57 Vedle mě sedí krásná holka, se kterou jsem měl domluvené rande, a aktuálně sedíme a povídáme si.
Jak ji "sbalit" s použitím co nejmenšího počtu slov?
Samozřejmě doteky, fyzicky kontakt, vyvolávání emocí. Má holka nějaké "sensitive" nebo-li citlivá místa, která ji naladí do náladičky? Případně jiné techniky než jen doteky krom mluvení?
Musíš to vyeskalovat do co nejvyššího bodu a když se šťastně usmívá a cítíš, že by se atraktivita dala krájet, tak jí řekneš ať zavře na chvíli oči a políbíš ji.. 8-)
Diváci tleskají... davy jásají.. :) To už časem tak nějak vycítíš.. Dotyky jí řekneš - Hele podívej Drahoslavo.. nebo Evžénie to je fuk.. :)
Vyvěštím ti budoucnost, ukaž ruku.. začneš jí říkat.. že potká krásného muže, že bude mít štěstí v lásce.
Prostě si s tím musíš pohrát a časem získáš intuici. A teď se mě asi zeptáš - A co když tu intuici nemám?
No tak si ji musíš vybudovat kamaráde.. Možná ze začátku nějaké holky odradíš, ale časem budeš mít zmapované, co a jak kdy udělat. 8-)
Odpovědět