Analýza + jak zabodovat?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
kubicekkk
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 3 x

Analýza + jak zabodovat?

Příspěvek od kubicekkk »

Analýza:

Dnes jsem byl venku s 5 holkama z druhé třídy (jim je 13, mě 15, nejsem pedo) Klasicky hned jak jsem tam přijel, objetí, všichni happy. Nic jsem neočekával, prostě jsem se šel pobavit, zasmát, žádnej tryhard. Šli jsme se projít na jednu místní louku, po cestě se ke mně tulily, i já k nim. No, z pak mě nechaly o samotě s jednou 13kou, jakože tak 9/10, prostě jsme se bavili, klasicky jsem hrál na city, občas prohrabnul vlasy, pak to přešlo k mazelni (totálně jsem byl tam dole nadrzenej 🤣) no a vlastně nic nebylo.

Pomoc:

Vlastně... Ono je to lehký jako 20-50 letej balit holky, protože můžou balit cca v jakýmkoli věku, ale bohužel kluci jsou jiní než holky a ty chtějí zkušenější. Jsem takovej "prilezitostni streetar" nemám den kdy bych si řekl "jdu na Street", ale když vidím dobrou holku, pozdravim, snažím se nesabotovat, ale většinou bez čehokoliv. Pořád potkávám tak.. 18-25 lete holky, které by se rády seznámily, jen mám pocit jako kdybych jim měl vykat, mají prostě hodně nasukano a já furt panic. Je zde nějaké řešení? Případně nějaké prostory v Brně, kde je třeba makeup, nebo něco kde jsou tak 15-17 lete holky? Díky

Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Analýza + jak zabodovat?

Příspěvek od Princ »

Ty starší oslovuj, velice brzy se ty zkušenosti budou hodit

Je to náročné ze začátku, ale setřeseš to během pár dní soustředěné práce
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
aldot
Udělil poděkování: 302 x
Obdržel poděkování: 171 x

Analýza + jak zabodovat?

Příspěvek od aldot »

Ono je to lehký jako 20-50 letej balit holky, 
bullshit

vo svojich 38/39 som bol zhruba na úrovni 15-ročného. nejde ani tak o životné skúsenosti sko skôr o komunikačné a sociálne zručnosti.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
surfernamare
Udělil poděkování: 126 x
Obdržel poděkování: 324 x

Analýza + jak zabodovat?

Příspěvek od surfernamare »

Mas 15, to ze si panic je v tomto veku este absolutne v pohode. To budes frajer ak o to prides este na strednej :D
Tvoje rande mi pride na vasu vekovu kategoriu uspesne, nemozes cakat nejaky makeout close s 13tkou, tie este sotva vedia naco je klitoris.
Kludne skusaj balit vysokoskolacky, nehryzu ani v pripade, ze maju dost nasukano :D
aldot
Udělil poděkování: 302 x
Obdržel poděkování: 171 x

Analýza + jak zabodovat?

Příspěvek od aldot »

surfernamare píše: 15 zář 2021, 17:15 13tkou, tie este sotva vedia naco je klitoris.
no ako bývalý pedagóg s tým nesúhlasím. by si sa čudoval, ako vedia manipulovať so spolužiakmi skrz svoju ženskosť. a ako som sa onehdy dozvedel, niektoré pravidelne zarábali tancom v bare. plus aj iné zážitky, ale to skôr niekde pri pive.

plus ako otec začínajúcej pubertiačky vidím sám.... možno niektoré v 13 majú viac skúseností ako ja v 30tke.
Vzhľadom na to, že pod 15 je to trestné, by som radšej riešil 17/18rocné, chodil do posilky a zbieral skúseností na streete.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
surfernamare
Udělil poděkování: 126 x
Obdržel poděkování: 324 x

Analýza + jak zabodovat?

Příspěvek od surfernamare »

Jasne, to je ten vek, ked niektore robia tanecnice a ine sa boja, ze po bozku otehotneju :D Celkovo im ale teoria ide lepsie nez prax, aspon co si pamatam z mojich cias.
Len som chcel typka uistit, ze v 15 je este fakt v pohode nedat MC na kazdom rande a byt panic. On tu ma z toho strach ako keby mal 30 :D
Odpovědět