nejzajímavější místa na sex

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Aragorn_
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 90 x

Příspěvek od Aragorn_ »

Jaký jste měli nejzajímavější místa na sex? Je zajímavé, co se dá na streetu všecko zažít.

Já jsem měl jednou v obchoďáku v přebalovacím úseku... a potom za odměnu byla pizza v pizzerii v protější uličce..

Potom byla zajímavá hra na zámeckou paní, kdy jsem se s holkou vyspal na zámku jako šlechtic.. 8-)

Docela zajímavé to bylo i v lese při hře na staré lovce, akorát nevýhoda je, že píchá jehličí do zadku.. :)

Prima to bylo i v kukuřici.. pokud je dostatečně vysoká... takové letní dobrodružství.

Jednou jsem byl s holkou na návštěvě u její babičky a rozdali jsme si to tam na její manželské rozvrzané posteli.. :)

Byl jsem i na prvním rande, kdy jsem šel k holce domů a v tom nejlepším se vraceli její rodiče.

V Praze nesmí chybět logistický přehled o hodinových hotelích.. Tam je to taky fajn.. lepší komfort, ale něco to stojí.

Teď jsem si koupil svůj byt, tak beru holky nejradši tam.

Jsem zvědavý, jaký jste měli nejzajímavější místo vy.. :)

frederik
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 16 x

Příspěvek od frederik »

Ok, tak za mě:
1. Ve vířivce a ve sprše ve wellness centru. Někdo mi tvrdil, že ve vodě to není ono, ale náhodou to bylo skvělý. Z hygienických důvodů je to zakázaný, ale nešlo vydržet.
2. U mě na chatě na zahradě.
3. U vody u rybníka po setmění i přes přítomnost lidí kolem.
4. V přírodě na louce.
Bohužel i když je mi 36, tak jsem měl jenom 2 vážné vztahy, takže se sexem nemám zas až takové zkušenosti. Takový ten nezávazný sex jsem zažil jen jednou. Teď s poslední přítelkyní rok bez sexu a teď po rozchodu už několik měsíců nic. Je to na hovno.
Aragorn_ píše: 10 zář 2021, 20:34 Jaký jste měli nejzajímavější místa na sex? Je zajímavé, co se dá na streetu všecko zažít.

Já jsem měl jednou v obchoďáku v přebalovacím úseku... a potom za odměnu byla pizza v pizzerii v protější uličce..

Potom byla zajímavá hra na zámeckou paní, kdy jsem se s holkou vyspal na zámku jako šlechtic.. 8-)

Docela zajímavé to bylo i v lese při hře na staré lovce, akorát nevýhoda je, že píchá jehličí do zadku.. :)

Prima to bylo i v kukuřici.. pokud je dostatečně vysoká... takové letní dobrodružství.

Jednou jsem byl s holkou na návštěvě u její babičky a rozdali jsme si to tam na její manželské rozvrzané posteli.. :)

Byl jsem i na prvním rande, kdy jsem šel k holce domů a v tom nejlepším se vraceli její rodiče.

V Praze nesmí chybět logistický přehled o hodinových hotelích.. Tam je to taky fajn.. lepší komfort, ale něco to stojí.

Teď jsem si koupil svůj byt, tak beru holky nejradši tam.

Jsem zvědavý, jaký jste měli nejzajímavější místo vy.. :)
Aragorn_
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 90 x

Příspěvek od Aragorn_ »

frederik píše: 11 zář 2021, 22:21 Ok, tak za mě:
1. Ve vířivce a ve sprše ve wellness centru. Někdo mi tvrdil, že ve vodě to není ono, ale náhodou to bylo skvělý. Z hygienických důvodů je to zakázaný, ale nešlo vydržet.
2. U mě na chatě na zahradě.
3. U vody u rybníka po setmění i přes přítomnost lidí kolem.
4. V přírodě na louce.
Bohužel i když je mi 36, tak jsem měl jenom 2 vážné vztahy, takže se sexem nemám zas až takové zkušenosti. Takový ten nezávazný sex jsem zažil jen jednou. Teď s poslední přítelkyní rok bez sexu a teď po rozchodu už několik měsíců nic. Je to na hovno.
Ve vířivce ve wellness centru to je slušný odvaz.. :)
Já jsem si pořídil postel z luxusními matracemi.. svůj byt.. gaučík.. k tomu televizi přes půl zdi.
Novou koupelnu a vanu.. Tak teď bych chtěl spíš sázet na klasiku doma.. :)
Ty přítelkyně jsou fajn. Ono dva je fajn, když je ta holka dobrá. Podle mě lepší mít 1 vztah s fakt pěknou desítkou než třeba 3 vztahy s ošklivějšíma holkama.
Až se někdy vyhecuju, tak si zmapuju Prahu, najdu tak 10 hodinových hotelů a budu streetovat několik dnů v kuse a vodit si holky vodit do nich.. :)
Odpovědět