Optimální skóre a přebrání holky

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
frederik
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 16 x

Příspěvek od frederik »

Ahoj,

jaké je optimální skóre při oslovování neznámých holek? Myslím kolik kontaktů, kolik instantních rande např. z 10 oslovení.

Stalo se mi už vícekrát, že sbalím nějakou neznámou holku, beru ji s sebou někam a náhle mi ji před nosem přebere někdo jinej, což jsem fakt nasranej, nebo potká kamaráda/kamarádku a je po všem. Pak si říkám, že jsem si já vůl nevzal raději kontakt, abych měl alespoň lepší skóre. Stává se vám to taky? Čím to je?

Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Příspěvek od Princ »

Kontakt hlavne, abys ji potkal, skóre bych moc neresil.

Ze nekdo prijde se stava casto, mame na to primo techniky.
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
Aragorn_
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 91 x

Příspěvek od Aragorn_ »

frederik píše: 10 zář 2021, 13:34 Ahoj,

jaké je optimální skóre při oslovování neznámých holek? Myslím kolik kontaktů, kolik instantních rande např. z 10 oslovení.

Stalo se mi už vícekrát, že sbalím nějakou neznámou holku, beru ji s sebou někam a náhle mi ji před nosem přebere někdo jinej, což jsem fakt nasranej, nebo potká kamaráda/kamarádku a je po všem. Pak si říkám, že jsem si já vůl nevzal raději kontakt, abych měl alespoň lepší skóre. Stává se vám to taky? Čím to je?
Optimální score je z 10 oslovení 10 kontaktů.. Když jsem streetoval každý den, tak jsem to občas míval.. :) Třeba v pátek jsem oslovil 4 holky a měl 3 kontakty, takže občas to s nějakou nevyjde, ale to nevadí.
Kontakt sám o sobě moc velkou cenu nemá. Za tu dobu co streetuju, jsem jich možná nasbíral tak 800-1000 :)

Vzít si kontakt je snadný, když už víš jak oslovovat. Spíš je těžší mít efektivní score.. oslovit holku a vzít ji na rande a pak se s ní vyspat.
I když jsem měl nejlepší výsledek 4 sexy za týden, tak jsem měl pak i doby, kdy jsem měsíc nespal s žádnou holkou.. :)
Odpovědět