Agresivní přesilové hry

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Maxi
Udělil poděkování: 8 x
Obdržel poděkování: 15 x

Agresivní přesilové hry

Příspěvek od Maxi »

Občas jsem byl vtáhnut do agresivní přesilové hry, kdy dotyčný před holkou/kolektivem útočil na nějakou mou slabinu.

Nedávno jsem viděl, slyšel jednu z nejlepších reakcí, zněla nějak takto
Co chceš mě zesměšnit vole? Ptáš se kolik dám na bench p*co? 40 kg

Ať to může znít sebedementněji tuhle frázi jsem si předělal do několika variant, které automaticky používám a nestane se, že bych zamrzl.
Druhou stranu to obvykle zaskočí a neví, jak pokračovat, jako by on klesnul, ne já (minimálně v atmosféře mám takový feeling).

Jak to řešíte vy, když se vám to ještě někdy občas stane?

Deek
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 2 x
Kontaktovat uživatele:

Agresivní přesilové hry

Příspěvek od Deek »

Maxi píše:Občas jsem byl vtáhnut do agresivní přesilové hry, kdy dotyčný před holkou/kolektivem útočil na nějakou mou slabinu.

Nedávno jsem viděl, slyšel jednu z nejlepších reakcí, zněla nějak takto
Co chceš mě zesměšnit vole? Ptáš se kolik dám na bench p*co? 40 kg

Ať to může znít sebedementněji tuhle frázi jsem si předělal do několika variant, které automaticky používám a nestane se, že bych zamrzl.
Druhou stranu to obvykle zaskočí a neví, jak pokračovat, jako by on klesnul, ne já (minimálně v atmosféře mám takový feeling).

Jak to řešíte vy, když se vám to ještě někdy občas stane?
Většinou své slabiny vystavuji (ne po Oswaldovsku :D ) / zveličím a zároveň zparoduji / nebo hodím falešnou diskvalifikaci. Ber to tak, že se tě snaží shodit (je drzý) a z toho vyplývá, že jsi autorita. Když tě nerozhodí, tak jsi vyhrál. Nejlepší je se smířit se svými nedostatky, pak se za ně nestydíš a tím pádem se na ně nedá efektivně útočit.

Pokud je to něco z minulosti, tak se se svým minulým já neztotožňuji a pronesu něco jako ''Jo to jsem býval mladý a hloupý''.

Ještě vyšší level je, když naschvál vlezeš do cizí přesilovky a přetáhneš cizí chyby na sebe a vypořádáš se s tím. Tohle osobně miluju, protože tím rozhodím přesvědčení těch útočníků, znejistí, dostaneš body za odvahu a zlepšíš si karmu. :)

Každopádně je hlavní nenechat se rozhodit, jak jsi už pochopil. :)
Tomáš-Oswald
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 60 x

Agresivní přesilové hry

Příspěvek od Tomáš-Oswald »

"ne po Oswaldovsku" rozeplej zip u kalhot neni slabina :D
MOC PRACHY ADRENALIN ŽENSKY

"Když máš velkou hubu plnou velkejch zubů, tak nikoho nezajimá, že máš malý ruce."
by: Tyranosaurus Rex 6kkk BC
minlo1
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 2 x

Agresivní přesilové hry

Příspěvek od minlo1 »

Ako by ste riešili túto situáciu? (hlavne ma zaujíma princov názor)

Zbalili sme v klube baby a začali sme tancovať ja s jednou babou a kamarát s jej kamarátkou (tancujeme asi 2 hodiny medzi tym prestavky kecame atď. všetko podla plánu). Zrazu ku mne nabehne jeden chalan ktorý v bol v bare už dlhšie a odsotí ma od nej, že nechaj ju nechám na pokoji ( poznám ho je asi o hlavu vyšší dosť agresívny a robí bojové športy) ...nechcel som ísť do bitky (neprimeraná investícia) tak som si sadol na sedačku a prišiel za mnou aj kamarát.... baby medzi tým ostali tancovať na parkete a toho chlapa poslali po chvíli preč, my sme sa medzitým ešte dali do rečí s jedným neznámym chlapom ktorý si ku nám prisadol, aby sme si udržali trochu hodnotu ...po pár minútach zavieračka klubu, ideme von baby tiež, a odchádzame s nimi preč sadnúť do iného baru, kde sa aj najedia. Nakoniec z toho nič viac nebolo, ale mám pocit, že po tom konflikte mi poriadne klesla v ich očiach príťažlivosť.

Ako riešiť,takéto konflikty článok o presilových hrách som čítal, mám však pocit, že keby som začal akokoľvek argumentovať dostal by som päsťou :D Je riešením budovanie väčšieho spojenia?
andrew_d
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 11 x

Agresivní přesilové hry

Příspěvek od andrew_d »

Schválně zkus zahrát trošku joudu, jakože se omlouváš, žes nevěděl, že tu je s přítelkou a jakoby se otoč k ní a nahoď něco podobného v tom duchu, pokud to neslyšela. Pokud s ním týpka nemá nic společnýho, tak hned řekne sama, že ho nezná, že spolu nejsou a tak dál. Pak se usměj, vem ji za ruku a odveď z parketu 8-) Slyšel jsem, vyzkoušeno nemám, s moc přesilovkama tohohle typu se nesetkávám :D
Odpovědět