metoda rolování, ladění a experimentování

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Aragorn_
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 91 x

Příspěvek od Aragorn_ »

Rozhodl jsem se ještě po ránu přidat něco, co mě zaujalo na včerejším streetu. ;)
Někdy se stává, že začnu oslovovat a oslovím 3 holky za sebou a dostanu 3 kontakty a holky hltají každé mé slovo a jindy oslovím 3 po sobě a i když si povídáme, tak nedostanu kontakt. Je to hodně o tónu a malbě řeči.. o pozici těla.. o tom co říkám, co ze mě vychází, jaké mám jádro a tak.
Když nějakou delší dobu nestreetuju a přijdu za holkou a vidím, že to první oslovení je špatné.. Tak příští udělám trošku jinak.. Ladím ten tón, ten vibe, kalibruji, asi jako když si zpěvák ladí housle. Snažím se dostat úplně na začátek, jakoby to další oslovení bylo dneska první a to špatné úplně vypustím.

Když mám oslovení super, že se mě holka sama ptá na otázky, všecko probíhá skvěle, získám fajn momentum, tak často získávám kontakty na skoro všecky holky, co pak oslovím.. Celý svět se zatočí. :) Na momentum rád oslovuji hlasitěji a energičtěji, jsem možná fyzický, nebo dám holce pusu.
Potom používám dál druhou metodu rolování - Čili to předchozí úspěšné oslovení se snažím udělat téměř podobně a jen sklízím úspěch..

Když už všecko běží jak má a roluji dobré oslovení dokola, tak se snažím do nějakého toho oslovení, často jedno z posledních, nebo na holku, co má velký zájem, ale kvůli logistice se s ní nemůžu sejít přidat nějaký experiment. Říci něco, co vůbec neříkám, nebo málo. Třeba mi holka dá kontakt a jako zkoušku se jí zeptám na jméno a když si ho nepamatuje, tak ten kontakt začnu před ní mazat.. a když řekne, že je to škoda a začne se omlouvat, tak jí dám ještě šanci, když něco udělá.. :) Nebo dělám líbací hry atd.. Často z těhlech experimentů jsou nejlepší kontakty a rande.. 8-)

Takže to je tak, co mi funguje. Tyhle metody nepoužívám, abych holkám mohl dopřát ten nejhezčí zážitek z oslovení a aby se jejich šedý, ponurý den změnil v plný radosti, navíc se skvělou možností se se mnou ještě sejít. Záruka spolehlivosti a férovosti.. Říkám si, kdybych já byl tak holka, tak bych si po takovém oslovení musel vlítnout do náruče.. :)

Raptorecek
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 97 x

Příspěvek od Raptorecek »

Když nějakou delší dobu nestreetuju a přijdu za holkou a vidím, že to první oslovení je špatné.. Tak příští udělám trošku jinak.. Ladím ten tón, ten vibe, kalibruji, asi jako když si zpěvák ladí housle. Snažím se dostat úplně na začátek, jakoby to další oslovení bylo dneska první a to špatné úplně vypustím.
Dá se tohle vůbec ladit? Pochopil bych, kdyby ty holky byly všechny stejné, stejně uvažovaly, stejně jednaly, ale takhle to podle me v zivote nefunguje. Kazda je více ci mene jina. Neni, bez nejakach jasnych signalu, ciste statisticky lepsi pouzivat plosne stejny zpusob?

Třeba mi holka dá kontakt a jako zkoušku se jí zeptám na jméno a když si ho nepamatuje, tak ten kontakt začnu před ní mazat.. a když řekne, že je to škoda a začne se omlouvat, tak jí dám ještě šanci, když něco udělá.. :) Nebo dělám líbací hry atd.. Často z těhlech experimentů jsou nejlepší kontakty a rande.. 8-)
Chudák holka :D Ne, tohle se mi stava zcela bezne, kdyz potkam nekoho noveho, ze si po predstaveni za chvili nepamatuji na prvni dobrou jeho jmeno. Mozek se v tu chvili proste soustredi na neco jineho.
“Nope, no monsters in the forest. Nothing in there but squirrels.”
Aragorn_

Příspěvek od Aragorn_ »

Raptorecek píše: 30 črc 2021, 10:40 Dá se tohle vůbec ladit? Pochopil bych, kdyby ty holky byly všechny stejné, stejně uvažovaly, stejně jednaly, ale takhle to podle me v zivote nefunguje. Kazda je více ci mene jina. Neni, bez nejakach jasnych signalu, ciste statisticky lepsi pouzivat plosne stejny zpusob?

Chudák holka :D Ne, tohle se mi stava zcela bezne, kdyz potkam nekoho noveho, ze si po predstaveni za chvili nepamatuji na prvni dobrou jeho jmeno. Mozek se v tu chvili proste soustredi na neco jineho.
Když oslovíš stovky a tisíce holek, tak zjistíš, že holky uvažují v určitých věcech všechny stejně. I když jsou potom různé typy holek.. Třeba potetovaná holka uvažuje jinak než stydlivá slušná holka, ale tomu přizpůsobíš oslovení, ale i tyhle holky uvažují v určitých věcech podobně.
Jako každá holka má 2 ruce a 2 nohy, tak má stejný mozek, který pracuje podobně.
Často zjistíš, že některé holky vypadají, jakoby se vyráběly sériově.. (pokud oslovuješ stejný typ)..
Takže v podstatě, když víš jak na jednu, tak víš jak na ty ostatní.. je to vyzkoušený.. i když má každá holka pocit, že ona taková není :)
Třeba - přijít za holkou, usmát se na ní a když se usměje na tebe, tak máš velké plus než když to neuděláš a takových věcí je spousta.
Jde o to, že spousta kluků jde za holkou s tím, aby vyškemralo od holky.. bohyně číslo a když ho dostanou, tak jsou jako v sedmém nebi a pak přemýšlí, jak jí zaujmout a co napsat..

Cílem téhle taktiky je obrátit hru proti holce tím, že ona začne mít zájem a začne investovat do konverzace.
V určité fázi, když oslovíš hodně holek, tak zjistíš, že můžeš mít dobrý tón řeči.. povídat správné věci.. nejlepší možné oslovení, ale ve skutečnosti to bude pořád málo.. Budeš muset udělat víc, ale víc už nejde. Tím, že budeš dělat méně.. Necháš holku, aby ti položila otázky, sama se snažila, tak vybuduješ zájem.. 8-)
Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Příspěvek od Princ »

Jo je to zásadní, dát jim nějaký prostor pro snahu.

Nešaškuju tam a udělám hezké, minimalistické oslovení, kde je jen to, co tam má být, a není tam, co tam nemá být :)
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
Aragorn_

Příspěvek od Aragorn_ »

Princ píše: 30 črc 2021, 11:44 Jo je to zásadní, dát jim nějaký prostor pro snahu.

Nešaškuju tam a udělám hezké, minimalistické oslovení, kde je jen to, co tam má být, a není tam, co tam nemá být :)
Přesně, jak říká Princ.. dát té holce prostor, aby investovala, ptala se na otázky, snažila se. Důležitý je solid kontakt, aby ta holka na něj odpověděla a dalo se s ní vymyslet něco dál, ne vyškemrat kontakt, aniž by se holka snažila, nebo se jí vnutit.
Pro holku by mělo být naše oslovení pocta, radost.

Teď jsem koukal na videa z jiného projektu, co oslovují za peníze a radí klukům, jak na to.
Začínají tím, že zastaví holku, že jí to strašně moc sluší..a že jí to přišel říct, což by nebylo asi úplně špatné, ale používá pořád ten blbý vibe, ze kterého je vidět, že ji přišel balit a že to měl připravený, že se ty holky ani nezastaví.. Často tu holku staví hodně nad jeho úroveň. :)

Tam bych přesně viděl tu chybu.. Snaží se dokola rolovat to samé oslovení s chybami. Kdyby to ladili a různé věci obměňovali, tón řeči a tak, až se ta holka zastaví a má zájem a získají z toho solid kontakty, tak by to mohli teprve rolovat.

Problém je často vtom, že někdo překoná strach z oslovení a vykročení z komfortní zóny tím, že dokola papouškuje tu samou větu tím samým tónem a nezkusí něco nového (experiment), co se zdá na první pohled nefunkční, ale může fungovat.
aldot
Udělil poděkování: 302 x
Obdržel poděkování: 171 x

Příspěvek od aldot »

Princ píše: 30 črc 2021, 11:44 Jo je to zásadní, dát jim nějaký prostor pro snahu.

jako třeba jenom ahoj?
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Aragorn_

Příspěvek od Aragorn_ »

aldot píše: 30 črc 2021, 12:14 jako třeba jenom ahoj?
Já říkám něco ve stylu - Ahoj.. všiml jsem si, že tu stojí pohodová holka, tak jsem jí přišel pozdravit, říct ji ahoj..
(oslovím ji přímo, nestavím ji nad svoji úroveň, je to takové lehké, nenásilné a ví, o co mi jde).

Je to hodně o tom jaký máš tón řeči, jak se u toho tváříš.. Jestli máš silné jádro, z koho to vychází a tak.. ;)
Těch vět, co by si mohl říct by byly tisíce. Můžeš říct ahoj a klidně počkat pár vteřin, až se usměje, ale nějak na to musíš navázat,
protože holka bude nejdřív koukat, co se děje a podle toho zareaguje.

Podle mě je důležité - aby se ta holka usmála, zastavila a vnímala tě vážně a se zájmem a z cizího kluka tě začala vnímat jako třeba dobrého kolegu, známého a z toho můžeš pokračovat dál. ;)
Udělat hned na začátku ice-break.
Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Příspěvek od Princ »

Aragorn_ píše: 30 črc 2021, 12:05 Problém je často vtom, že někdo překoná strach z oslovení a vykročení z komfortní zóny tím, že dokola papouškuje tu samou větu tím samým tónem a nezkusí něco nového (experiment), co se zdá na první pohled nefunkční, ale může fungovat.
Jo jsou lidi, se kterými jsem 2011 byl na podobné úrovni, nedávno jsem je viděl a oni furt dělali to samé :shock: Prostě fakt jsem je potkal tam, kde jsem je kdysi nechal :shock: To mě pokaždé vyděsí.

Ty si to umíš užít a pohrát si s tím a to je to hlavní.

Celkově člověk by neměl jen napodobovat učitele, vždy by měl provozovat i nějakou svou vlastní práci bokem, protože jinak se může stát jen nějakým procentem toho učitele. Třeba jeho 60% verzí, při totálním štěstí třeba 99% verzí, ale to je furt na nic oproti tomu, vytvářet něco vlastního a jít na 120% a dál...

Ještě obecněji: je obří rozdíl, jestli někdo fakt žije street, anebo v tom vidí jen jednu metodu, kterou do zblbnutí opakuje, aby udržoval nějaký zdroj holek (jako by pekl levné rohlíky). Prostě ví, že když 20x udělá své nudné oslovení, má z toho 1 rande, a úplně mu uniká krása toho řemesla.

Já mám žen dost, chci prostě posouvat tohle umění a učit ho s láskou a s nějakým okem pro to, jak to má vypadat. Protože hodně lidí je spokojeno, když osloví samotnou holku, co jde pomalým krokem, a po minutě zmizí s číslem, které se jim už nikdy neozve. Jenže to je jak poslouchat do konce života Maxim Turbulenc. Já nenapíšu symfonii a nesestrojím auto, ale mám prostě vkus na svádění. Mám představu, jak by to mělo vypadat, a chci pozvedat tu kulturu. Elitní sportovní svádění má možnosti, jaké by normální lidi ani nenapadly, tak nevím, proč furt dlouhými souvětími škemrat u holek o čísla :)
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
aldot

Příspěvek od aldot »

Těch vět, co by si mohl říct by byly tisíce.
kolegyňa z iného pracoviska ma striedala, ona bez slov prišla a ja bez slov som odišiel. vrátil som sa a hovorím:
"Stači ďakujem alebo chceš aj pusu na líce?"
"nenahnevala by som sa."
Vtedy som jej ju nedal, až o pár dní keď som ju viezol do práce. Teraz sme spolu rok, kamaráti s výhodami i napriek tomu, že vedela, že niekoho mám.

paradoxne, ten otvárak som nepoužil prvý raz, prakticky asi zakaždým rovnako. neskôr som zistil, že som u nej mal vysokú príťažlivosť kvôli výzoru.
Raptorecek

aldot píše: 30 črc 2021, 13:48 kolegyňa z iného pracoviska ma striedala, ona bez slov prišla a ja bez slov som odišiel. vrátil som sa a hovorím:
"nenahnevala by som sa."
Vtedy som jej ju nedal, až o pár dní keď som ju viezol do práce. Teraz sme spolu rok, kamaráti s výhodami i napriek tomu, že vedela, že niekoho mám.

paradoxne, ten otvárak som nepoužil prvý raz, prakticky asi zakaždým rovnako. neskôr som zistil, že som u nej mal vysokú príťažlivosť kvôli výzoru.
Tohle je asi možné jen u nás. Teda pardon, na slovensku a u nás. Jinde už by to bylo sexuální obtěžování na pracovišti, #metoo a buhvi co jeste.
Raptorecek

Aragorn_ píše: 30 črc 2021, 12:05 Přesně, jak říká Princ.. dát té holce prostor, aby investovala, ptala se na otázky, snažila se. Důležitý je solid kontakt, aby ta holka na něj odpověděla a dalo se s ní vymyslet něco dál, ne vyškemrat kontakt, aniž by se holka snažila, nebo se jí vnutit.
Pro holku by mělo být naše oslovení pocta, radost.

Teď jsem koukal na videa z jiného projektu, co oslovují za peníze a radí klukům, jak na to.
Začínají tím, že zastaví holku, že jí to strašně moc sluší..a že jí to přišel říct, což by nebylo asi úplně špatné, ale používá pořád ten blbý vibe, ze kterého je vidět, že ji přišel balit a že to měl připravený, že se ty holky ani nezastaví.. Často tu holku staví hodně nad jeho úroveň. :)

Tam bych přesně viděl tu chybu.. Snaží se dokola rolovat to samé oslovení s chybami. Kdyby to ladili a různé věci obměňovali, tón řeči a tak, až se ta holka zastaví a má zájem a získají z toho solid kontakty, tak by to mohli teprve rolovat.

Problém je často vtom, že někdo překoná strach z oslovení a vykročení z komfortní zóny tím, že dokola papouškuje tu samou větu tím samým tónem a nezkusí něco nového (experiment), co se zdá na první pohled nefunkční, ale může fungovat.
Já jsem pochopil, že cílem je ji rozmluvit, aby se ona ptala. Aby se ona zajímala a tys u toho pokud možno zůstal tajemný jak hrad v Karpatech.
Mě některá tahle videa přijdou, jak kdyby byla prostě zfixlovaná. Aktéři afektovaní, oslovení afektované...Doufám, že nejsem paranoidní, ale moc důvěry to u mě nebudí. A ano, to, že ji jdou balit, by poznala i panna.
Aragorn_

Příspěvek od Aragorn_ »

Raptorecek píše: 30 črc 2021, 15:11 Já jsem pochopil, že cílem je ji rozmluvit, aby se ona ptala. Aby se ona zajímala a tys u toho pokud možno zůstal tajemný jak hrad v Karpatech.
Mě některá tahle videa přijdou, jak kdyby byla prostě zfixlovaná. Aktéři afektovaní, oslovení afektované...Doufám, že nejsem paranoidní, ale moc důvěry to u mě nebudí. A ano, to, že ji jdou balit, by poznala i panna.
Zdravím.. koukám, že se okolo toho rozpoutala bouřlivá diskuze, tak se na to pojďme podívat, co máme na stole.. :)
Hele, když přijdu za holkou, tak ideální situace je, když si povídám s holkou, jakobychom se znali roky.. Nepřemýšlím o žádných taktikách,
říkám, co mě napadne, ona se hodně ptá, zajímá.. instinktivně si beru kontakt.. Pak té holce píši, domlouvám si rande, beru jí domů.. tam je sex.. ale na každé takovouhle ideální holku připadají zástupy kontaktů. Kontakt sám o sobě velký význam nemá. Odhaduji, že za tu dobu co streetuji jsem mohl získat kolem 600 kontaktů... políbit třeba 500 holek..spal třeba s 50 holkami za celý život. Ale těch oslovení bylo několik tisíc a na každý úspěch připadá hromada neúspěchů a ideální je to zefektivnit.

Zpátky k té teorii, aby se holka ptala a říkání, že si smažu jeji kontakt.
Když přijdeš za holkou, tak nejdřív neví, co se děje, tak jí musíš říct, proč tam jsi (Třeba si ji přišel pozdravit, popřát hezký den, říct ji, že je pěkná..)
Potom jí musíš zaujmout a ukázat jí, kdo jsi.. jaké máš jádro (tím, že máš fajn hlas, atd.)
Potom říkáš něco zajímavého.. Aby se ta holka chytla.. máš relativně vysokou energii a snažíš se jí zaujmout.
Potom počkáš na hook point, kdy se holka sama na něco zeptá. V tom okamžiku můžeš snížit energii, už se méně ptát. Poslouchat jí. Nechat jí, ať vede konverzaci.
Někdy s tebou holka flirtuje, dává ti testy a třeba se tě zeptá, jestli takhle oslovuješ každou holku.. nebo něco takového. Ty můžeš dělat něco podobného. Není cílem každé holce, co si nepamatuje tvůj kontakt říct, že má smolíka.. :) Je to spíš jako jedna z možností, aby sis dokázal poradit v různých složitých situacích a měl celý arsenál technik.

Na youtube je videí spousta.. Nevím, které máš konkrétně na mysli, ale v těch milionech tam můžou být i nějaká zfingovaná.
Já třeba vím, že přijít za holkou.. Líbat se s ní na rty 2 minuty od oslovení, hladit ji po zadku a vzít si u toho na ní kontakt jde. Další den se s ní můžeš sejít a vzít ji rovnou domů a vyspat se s ní a ta holka není žádná děvka. Byla to normální fajn holka tak 10/10, která podlehla kouzlu okamžiku. ;) Pak takovou holku můžeš vzít třeba do Asie na týden a jezdit s ní po moři a budovat vztah a pak zjistíš, že na streetu fantazie není omezená. Takže za mě ta videa můžou být třeba fingovaná, ale byl by si v šoku, co všecko se dá udělat.. 8-)

Cílem tohohle článku bylo popsat, že je důležité se dostat do co největšího množství situaci, aby sis poradil s různýma a měl celý arsenál možností, co udělat a vědět, jak jednotlivé věci fungují a když si uděláš nástřel ideálního oslovení, tak potom podobným stylem oslovuješ ten den. Někdy víš, co máš udělat, ale v té chvíli se ti to nepodaří. Asi jako když zpěvák má zazpívat písničku.. zná melodii a text, ale nestřihne to hned napoprvý.. ;)

Streetování, to je umění, jako třeba zpívání, proto se tím málokdo živí jako třeba Princ. ;)
aldot

Příspěvek od aldot »

Raptorecek píše: 30 črc 2021, 15:00 Tohle je asi možné jen u nás. Teda pardon, na slovensku a u nás. Jinde už by to bylo sexuální obtěžování na pracovišti, #metoo a buhvi co jeste.
čo je na tomto sexuálne obťažovanie?
Raptorecek

Aragorn_ píše: 30 črc 2021, 19:21 Zdravím.. koukám, že se okolo toho rozpoutala bouřlivá diskuze, tak se na to pojďme podívat, co máme na stole.. :)
Hele, když přijdu za holkou, tak ideální situace je, když si povídám s holkou, jakobychom se znali roky.. Nepřemýšlím o žádných taktikách,
říkám, co mě napadne, ona se hodně ptá, zajímá.. instinktivně si beru kontakt.. Pak té holce píši, domlouvám si rande, beru jí domů.. tam je sex.. ale na každé takovouhle ideální holku připadají zástupy kontaktů. Kontakt sám o sobě velký význam nemá. Odhaduji, že za tu dobu co streetuji jsem mohl získat kolem 600 kontaktů... políbit třeba 500 holek..spal třeba s 50 holkami za celý život. Ale těch oslovení bylo několik tisíc a na každý úspěch připadá hromada neúspěchů a ideální je to zefektivnit.
Ano, tohle mi došlo že bude nejlepší způsob jak ošálit vlastní psychiku :D Trochu mi to připomíná jednu scénu ze seriálu Shield, kdy maník povídá bandě zkorumpovaných poldů jak ošálit detektor lži: Až se vás na něco zeptají, prostře si v duchu tu otázku změňte a pak odpovídejte...

Zpátky k té teorii, aby se holka ptala a říkání, že si smažu jeji kontakt.
Když přijdeš za holkou, tak nejdřív neví, co se děje, tak jí musíš říct, proč tam jsi (Třeba si ji přišel pozdravit, popřát hezký den, říct ji, že je pěkná..)
Potom jí musíš zaujmout a ukázat jí, kdo jsi.. jaké máš jádro (tím, že máš fajn hlas, atd.)
Potom říkáš něco zajímavého.. Aby se ta holka chytla.. máš relativně vysokou energii a snažíš se jí zaujmout.
Potom počkáš na hook point, kdy se holka sama na něco zeptá. V tom okamžiku můžeš snížit energii, už se méně ptát. Poslouchat jí. Nechat jí, ať vede konverzaci.
Někdy s tebou holka flirtuje, dává ti testy a třeba se tě zeptá, jestli takhle oslovuješ každou holku.. nebo něco takového. Ty můžeš dělat něco podobného. Není cílem každé holce, co si nepamatuje tvůj kontakt říct, že má smolíka.. :) Je to spíš jako jedna z možností, aby sis dokázal poradit v různých složitých situacích a měl celý arsenál technik.
Díky, takto je to skutečně jasné a srozumitelné. Já mám poměrně velkou představivost, což se sice často hodí, ale občas to funguje spíš proti tobě - automaticky mi začnou v hlavě defilovat všechny možné negativní reakce ze strany těch holek. Přemýšlel jsem, zda nezaložit vlákno s nějakými modelovými případy a jak na ně reagovat, ale nejspíš bych jen schytal hejt pro neschopnost, takže na to kašlu :D

Na youtube je videí spousta.. Nevím, které máš konkrétně na mysli, ale v těch milionech tam můžou být i nějaká zfingovaná.
Já třeba vím, že přijít za holkou.. Líbat se s ní na rty 2 minuty od oslovení, hladit ji po zadku a vzít si u toho na ní kontakt jde. Další den se s ní můžeš sejít a vzít ji rovnou domů a vyspat se s ní a ta holka není žádná děvka. Byla to normální fajn holka tak 10/10, která podlehla kouzlu okamžiku. ;) Pak takovou holku můžeš vzít třeba do Asie na týden a jezdit s ní po moři a budovat vztah a pak zjistíš, že na streetu fantazie není omezená. Takže za mě ta videa můžou být třeba fingovaná, ale byl by si v šoku, co všecko se dá udělat.. 8-)
Tak to jsi to vystihl přesně - v šoku. Představa, že se holka bude chtít po pár minutách líbat, je dost šílená.

Cílem tohohle článku bylo popsat, že je důležité se dostat do co největšího množství situaci, aby sis poradil s různýma a měl celý arsenál možností, co udělat a vědět, jak jednotlivé věci fungují a když si uděláš nástřel ideálního oslovení, tak potom podobným stylem oslovuješ ten den. Někdy víš, co máš udělat, ale v té chvíli se ti to nepodaří. Asi jako když zpěvák má zazpívat písničku.. zná melodii a text, ale nestřihne to hned napoprvý.. ;)

Streetování, to je umění, jako třeba zpívání, proto se tím málokdo živí jako třeba Princ. ;)
Aragorn_

Příspěvek od Aragorn_ »

Raptorecek píše: 30 črc 2021, 21:02
Díky, takto je to skutečně jasné a srozumitelné. Já mám poměrně velkou představivost, což se sice často hodí, ale občas to funguje spíš proti tobě - automaticky mi začnou v hlavě defilovat všechny možné negativní reakce ze strany těch holek. Přemýšlel jsem, zda nezaložit vlákno s nějakými modelovými případy a jak na ně reagovat, ale nejspíš bych jen schytal hejt pro neschopnost, takže na to kašlu :D

Tak to jsi to vystihl přesně - v šoku. Představa, že se holka bude chtít po pár minutách líbat, je dost šílená.
Ono je lepší, když si v každé modelové situaci zkusíš reagovat různě a potom, když vyzkoušíš dost možností, tak po nějaké delší době vybereš tu správnou. Když na každou situaci reaguješ pořád stejně, tak můžeš pořád dokola dělat to samé blbě. Musíš to zkoušet ze všech stran.. Balení holek je někdy jak dobývání hradu.. Pálíš na ně katapulty.. lezeš na žebříku přes hradby a beranidlem bušíš do brány a dřív nebo pozdějc někde prorazíš.. :)

Políbení holky na tvář po pár minutách je snadné.. To z 10 oslovení jde udělat nejméně u 3, nebo 4.

Líbání holky na rty, už je větší oříšek.. K tomu jsem používal líbací hry, kdy jsem se s holkou vsadil, že uhodnu číslo, co si myslela a tak.
V dnešní době postapokalyptické, to bude těžší, protože pro hodně holek to není korona-friendly.. :)

Budeš se divit, ale většinou z takovýhle oslovení jsem dostal ty nejlepší rande.

Streetgame je zajímavé v tom co funguje a ne.. Přijdu třeba za holkou s tím, že bych rád našel přítelkyni, byl jí věrný, užíval si s ní koukání na filmy, cestoval s ní po ČR, měl s ní pěkné děti a nezajímaly by mě jiné holky a pošle mě totálně do píče bez milosti, protože třeba necítí dost alfa vibe, nebo něco jí v tom oslovení chybí.. často vůbec není poznat co.

Chce to hodně zkoušet a experimentovat. Je to umění, asi jako když se učíš být dobrý zpěvák, nebo šikovný malíř. ;)
Odpovědět