Jak se pozvat k holce domu :D

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 22 x

Příspěvek od petrpan »

Mate nejake tipy jak se pozvat k holce domu? Pozvani ke mne je jednoduchy, ale kdybych chtel ja k ni, moc nevim jak se k ni "pozvat" aby to vypadalo nejak prirozene :D navic bydli jeste s rodici :mrgreen:

Aragorn_
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 90 x

Příspěvek od Aragorn_ »

petrpan píše: 29 črc 2021, 10:27 Mate nejake tipy jak se pozvat k holce domu? Pozvani ke mne je jednoduchy, ale kdybych chtel ja k ni, moc nevim jak se k ni "pozvat" aby to vypadalo nejak prirozene :D navic bydli jeste s rodici :mrgreen:
Ahoj.. nebudu povídat nějaký konkrétní návody.. spíš popíšu, jak jsem to udělal v minulosti s jednou holkou.
Psali jsme si na netu na seznamce.. Sešli jsme se na 1. schůzku v parku.. povídali jsme si a byl tam takový energetický náboj.. hladil jsem jí po nohách
a sáhl jsem jí i pod kalhotky na diskrétním místě.. :) Jí se to samozřejmě líbilo.. Pak jsem jí doprovázel domů a ona mi nabídla, že můžu jít dál.
Myla pak nějaké nádoby a já jí celou dobu hladil po zadečku, až se vykašlala na nádobí a začala mě objímat.. a já jí a pak jsme se spolu vyspali..
Od toho dne jsme se asi 15 dnů scházeli každý den..

Jak se pozvat k ní domů? No můžeš třeba jí někam vzít a potom ji doprovodit domů a říct, jestli by ti třeba ještě dala napít, nebo tak.
Přijde mi to, ale jako dost extrémní.. oslovit holku.. a pozvat se k ní domů.. i když jak vidíš, tak to jde.. :)
Já když jsem jezdíval do Prahy za holkou, tak jsou lepší na tohle hodinové hotely. Lepší dát pětikilo za romantické místo s vanou a decentním prostředí, než to dávat někde provizorně v kukuřici, nebo bůhví kde.. Ideální ji vzít k sobě domů, až nebudou tvoje rodiče doma.. 8-)
Odpovědět