Co odepsat?

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Tenkarlos
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x

Co odepsat?

Příspěvek od Tenkarlos »

Ahoj borci měsíc tandim s buchtou fakt je úžasná moc si rozumíme ale včera z ničeho nic napsala tak krátce že na to nešlo nic odepsat dneska jsem ji po několika dnech napsal kdy se uvidíme? A jestli dovolenou na Slovensko vymyslime nebi až osobně a přišla odpověď že se omlouvá že nenapsala že ji bylo blbě od žaludku Slovensko že osobně a že se omlouvá že se uvidíme až v pondělí že ma ohledně nemocné mamky plno vyřizování což vím že není úplně tak pravda a hlavně je to studentka bez práce a brigády a má prázdniny.. Vím že se k tomu postavím pasivně nebudu se jí vtirat budu na ni jakoby kaslat.. I když vím že na ni to moc nezabírá ale buď se ozve nebo bohužel ne.. Byl by to sloh otázka zní jak zareagovat neodepsal? Nebo napsat chápu..? Nebo až budeš mít čas tak se mi ozvi? Nebo napsat schválně dekuju za hezké chvilky ať se ti daří.. A jak se k tomu postaví? Vím že v pondělí nemůžu máme pohřeb tak mě ještě napadá napsat že v pondělí nemůžu.. Jak zareagovat co napsat? Je to divný ale mám radar a ten mi říká že je něco špatně a vím že ji furt píše byvalej.. Uhánět neuhanet? Jinak by to bylo na sloh.. Ale fakt jsme si moc rozuměli jen se občas chová podivně jako když má ještě někoho když jsme spolu začínali tak jsem se jí na to ptal a říkala že ne I přesto že jsem jí říkal že by mi to nevadilo je to celé divné mám málo času málo kdy napíše A když už tak po několika hodinách máme na sebe jen WhatsApp a má věčně vyplé zvuky a když někam jdeme stále se rozhlíží chová se opravdu podivně hodný nežárlí a když jí nenapíšu tak to prostě neslyší asi zní zešílím

aldot
Udělil poděkování: 302 x
Obdržel poděkování: 171 x

Co odepsat?

Příspěvek od aldot »

"next, please...."
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Raptorecek
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 97 x

Co odepsat?

Příspěvek od Raptorecek »

Tenkarlos píše: 28 črc 2021, 21:35 Ahoj borci měsíc tandim s buchtou fakt je úžasná moc si rozumíme ale včera z ničeho nic napsala tak krátce že na to nešlo nic odepsat dneska jsem ji po několika dnech napsal kdy se uvidíme? A jestli dovolenou na Slovensko vymyslime nebi až osobně a přišla odpověď že se omlouvá že nenapsala že ji bylo blbě od žaludku Slovensko že osobně a že se omlouvá že se uvidíme až v pondělí že ma ohledně nemocné mamky plno vyřizování což vím že není úplně tak pravda a hlavně je to studentka bez práce a brigády a má prázdniny.. Vím že se k tomu postavím pasivně nebudu se jí vtirat budu na ni jakoby kaslat.. I když vím že na ni to moc nezabírá ale buď se ozve nebo bohužel ne.. Byl by to sloh otázka zní jak zareagovat neodepsal? Nebo napsat chápu..? Nebo až budeš mít čas tak se mi ozvi? Nebo napsat schválně dekuju za hezké chvilky ať se ti daří.. A jak se k tomu postaví? Vím že v pondělí nemůžu máme pohřeb tak mě ještě napadá napsat že v pondělí nemůžu.. Jak zareagovat co napsat? Je to divný ale mám radar a ten mi říká že je něco špatně a vím že ji furt píše byvalej.. Uhánět neuhanet? Jinak by to bylo na sloh.. Ale fakt jsme si moc rozuměli jen se občas chová podivně jako když má ještě někoho když jsme spolu začínali tak jsem se jí na to ptal a říkala že ne I přesto že jsem jí říkal že by mi to nevadilo je to celé divné mám málo času málo kdy napíše A když už tak po několika hodinách máme na sebe jen WhatsApp a má věčně vyplé zvuky a když někam jdeme stále se rozhlíží chová se opravdu podivně hodný nežárlí a když jí nenapíšu tak to prostě neslyší asi zní zešílím
Chlape, tohle je celkem pain číst. Nemyslím ten problém, ale formu. Zapracuj trochu na své gramatice a slohu. Nejsem žádný grammar nazi, ale všechno má své hranice.

Na holku se vykašli, zjevně má jiné starosti. Pokud to trochu cítí, ozve se sama. Pokud ne, mrzet tě to nemusí, protože jsi právě ušetřil spoustu času, který můžeš věnovat jiným činnostem a hlavně jiným holkám. Jo, je to někdy těžké, když k tomu druhému už něco cítíš, ale nakonec zjistíš, že jsi udělal dobře. ;)
“Nope, no monsters in the forest. Nothing in there but squirrels.”
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 22 x

Co odepsat?

Příspěvek od petrpan »

Pozval bych ji na pohřeb :lol:
Raptorecek
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 97 x

Co odepsat?

Příspěvek od Raptorecek »

petrpan píše: 29 črc 2021, 11:00 Pozval bych ji na pohřeb :lol:
Jsi zlý, mlékaři Dane! :lol:
“Nope, no monsters in the forest. Nothing in there but squirrels.”
plysak20
Udělil poděkování: 21 x
Obdržel poděkování: 89 x

Co odepsat?

Příspěvek od plysak20 »

Všechno špatně, primárně přeci máš svůj život, a taky vytváříš další příležitosti, takže mě poněkud překvapuje, že vůbec máš čas a náladu řešit jednu holku, když si mezitím píšeš a scházíš s jinými. Pokud to neděláš, tak se nad tím zamysli.

To je primární logika sociálního kruhu, že ho rozšiřuješ a udržuješ, a postupně ti padají příležitosti, zpravidla poměrně náhodně. Tak každý den napíšeš nějaké kamarádce, a pak padaj příležitosti. Když budeš mít 10 kamarádek, tak nad tím, že ti jedna neodepisuje tak jak bys chtěl nebudeš zas tolik uvažovat. Pokud nemáš 10 kamarádek, tak ten čas co tady trávíš nad tím, abys řešil jednu kamarádku investuj do shánění jiných.
Tenkarlos
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x

Co odepsat?

Příspěvek od Tenkarlos »

Moc si cením tvoji rady neměl jsem v plánu s ní na vážno ale ona je tak úžasná ( až na to podivné chování) že jinou nechci.. I kdyby mi roztahly moje krásně kamarádky mám chuť jen na ni.. Proto to řeším a proto jsem sáhl tak hluboko že jsem napsal sem.. Nevím jak jsem mohl čekat normální odpověď.. Nějak ji neuhanim a nefixuju se na ni.. Jen prostě se chová podobné no.. Ostatní holky mám u prd.... A to možnosti mám dost ale nechci.. Není to řešení zahanet to jinou když vím že chci jen ji hlavně v sexu nastavila látku tak vysoko že už mě běžný sex s jinou ani bavit nebude.....
Aragorn_
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 91 x

Co odepsat?

Příspěvek od Aragorn_ »

Tenkarlos píše: 28 črc 2021, 21:35 Ahoj borci měsíc tandim s buchtou fakt je úžasná moc si rozumíme ale včera z ničeho nic napsala tak krátce že na to nešlo nic odepsat dneska jsem ji po několika dnech napsal kdy se uvidíme? A jestli dovolenou na Slovensko vymyslime nebi až osobně a přišla odpověď že se omlouvá že nenapsala že ji bylo blbě od žaludku Slovensko že osobně a že se omlouvá že se uvidíme až v pondělí že ma ohledně nemocné mamky plno vyřizování což vím že není úplně tak pravda a hlavně je to studentka bez práce a brigády a má prázdniny.. Vím že se k tomu postavím pasivně nebudu se jí vtirat budu na ni jakoby kaslat.. I když vím že na ni to moc nezabírá ale buď se ozve nebo bohužel ne.. Byl by to sloh otázka zní jak zareagovat neodepsal? Nebo napsat chápu..? Nebo až budeš mít čas tak se mi ozvi? Nebo napsat schválně dekuju za hezké chvilky ať se ti daří.. A jak se k tomu postaví? Vím že v pondělí nemůžu máme pohřeb tak mě ještě napadá napsat že v pondělí nemůžu.. Jak zareagovat co napsat? Je to divný ale mám radar a ten mi říká že je něco špatně a vím že ji furt píše byvalej.. Uhánět neuhanet? Jinak by to bylo na sloh.. Ale fakt jsme si moc rozuměli jen se občas chová podivně jako když má ještě někoho když jsme spolu začínali tak jsem se jí na to ptal a říkala že ne I přesto že jsem jí říkal že by mi to nevadilo je to celé divné mám málo času málo kdy napíše A když už tak po několika hodinách máme na sebe jen WhatsApp a má věčně vyplé zvuky a když někam jdeme stále se rozhlíží chová se opravdu podivně hodný nežárlí a když jí nenapíšu tak to prostě neslyší asi zní zešílím
Koukám kámo, že se ti hlavou víří myšlenky jako hurikán.. zkus to trošku zanalyzovat.. ;)
Ona se nabídla sejít v pondělí, ty v pondělí nemůžeš. Tak zkus navrhnout jiný termín.. úterý, nebo středu..
Ono, ale není dobrý říkat.. tak v úterý, nebo ve středu, aby to skončilo v nudné dohadování pro holku ne moc zajímavého setkání..

Spíš to nějak vézt v pohodovém tempu a chvilku počkat.. navrhnout něco zajímavého a počkat, až bude mít holka nadšení.. zájem.. a pak jí pozvat na schůzku. Pro holku by to mělo být zajímavé, to co budete dělat a mělo by to pro tebe i pro ní znít lákavě a měli byste se na to těšit. Taková schůzka za trest a hromada stresu okolo, to nechcete ani jeden..
Dal bych si být tebou pár dní streetu, oslovil nové holky a psal si s nimi a tuhle si nechal jako 1 z možností. Tím, že se nebudeš vázat na 1 konkrétní,
tak nebudeš pod takovým tlakem.
Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Co odepsat?

Příspěvek od Princ »

Občas poznáme extra boží holku, která nám připadá lepší, než ostatní, zdá se nám, že druhou takovou už nenajdeme... Doopravdy po světě vždy chodí spousta takových. Jde jen o to, že se nezjevují každý týden, chce to trochu delší hledání.

Ale PROČ být vždy připraveni hledat dál, když už jsme jakoby právě našli? Protože tu holku nepřitahuje, když si z ní uděláme hlavní cíl a žijeme jí.

Jak ji začneme moc řešit, ona začne ztrácet zájem. To nestačí adresovat na povrchu tím, že se budeme hlídat, řešit ji jen tajně, neukazovat jí to... Vždy se to projeví. Proto musíme začít pracovat i zevnitř - na tom, abychom ji OPRAVDU tolik neřešili. Abychom byli schopni opravdu sehnat další podobně kvalitní ženy (když si v současnosti myslíme, že už nejde najít takovou, je to třeba opravit).

No a hlavně jako chlapi potřebujeme být na své misi, plnit své poslání a vztah vidět spíš jako takový doplněk, než náš hlavní cíl.

Mé poslání třeba je šířit streetgame - rozpouštět strach ve společnosti, spojovat lidi, fungovat jako agent lásky. Když mi v tom nějaký vztah už nepomáhá, nechávám ho jít, nehledě na všechny kvality. Není to jednoduché, ale je to potřebné.
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
surfernamare
Udělil poděkování: 126 x
Obdržel poděkování: 324 x

Co odepsat?

Příspěvek od surfernamare »

Takto sa podla teba sprava vazne uzasna holka?
že ma ohledně nemocné mamky plno vyřizování což vím že není úplně tak pravda
je něco špatně a vím že ji furt píše byvalej
jen se občas chová podivně jako když má ještě někoho
málo kdy napíše A když už tak po několika hodinách
když někam jdeme stále se rozhlíží chová se opravdu podivně
Ja by som ju uz niekam poslal a tym nemyslim po chleba a maslo.
Si proste zalubeny a nechces to vidiet. Vsetci ti to tu piseme a ty aj tak ocakavas "normalnu" odpoved. Co by v nej asi tak malo byt?
Vykasli sa na nu a budes mat pokazenych par dni. Zostan s nou (ste vôbec spolu? Vie o tom aj ona? Uz ste spolu spali?) a budes v srackach mozno dalsi rok.
Odpovědět