Kde udělali soudruzi z NDR chybu?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Raptorecek
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 97 x

Příspěvek od Raptorecek »

Zdarec,
chci se podělit o jednu zkušenost a ocením nějaký feedback, abych se posunul dál, zjistil jestli je chyba u mě nebo to byl ztracený případ.
Z online jsem aktivní už jen na FB seznamce, kde jsem narazil na holku (35), ktera si do statusu dala něco jako "Nepiš, pokud si mě vzápětí hodláš zablokovat + facepalm". Sice vám řekne asi každý, že tohle je přesně ten druh poselství, které si rozhodně psát NEMÁTE a už ani nehraje roli, jakého jste pohlaví. Protože mám občas morbidní touhy tyhle případy blíže prozkoumat, tak jsme jí to lajknul a čekal. Padla večer shoda, počkal jsem do druhého dne, aby to zase nevypadalo moc nedočkavě a pokusil se o konverzaci.

JÁ: Mas ocividne same dobre zkusenosti se seznamkou ;)
ONA: Vid :)
JÁ: Proto uz online seznamky moc nepouzivam.
ONA: Njn, kazdy hleda jine moznosti

Moje snaha primet ji k nejakym otazkam evidentne nebyla uspesna, tak chci alespon zjistit co preferuje.

JÁ: Nevím jak to máš ty, ale já na dlouhe vypisovani nejsem a radeji se setkavam nazivo. Tam mam moznost toho cloveka poznat mnohem lepe.
ONA: No, tak na to nejsem asi vhodny adept, odjizdim v soucasne dobe do lazni.
JÁ: Ale plánuješ se z nich ještě vrátit, ne? ;)
ONA: To plánuji. Ale ty si nehodlas sahodlouze vypisovat. A tim lazne asi jsou.

Snaha dostat z ni nejaky jeji vlastni pohled na vec nebo navrh se stale miji ucinkem, tak ji zkousim hodit udicku a obratit to do zertovnejsi roviny.

J: Mam pochopeni, je rozdil kdyz nekdo nemuze nez kdyz nechce.
O: Je fajn, ze v tom vidis takovy rozdil
J: Ja jsem fajn i v jiných vecech
O: Treba?

Tady uz jsem mel pocit, ze se konecne chytla, ale...

J: Jako spolecnik, v kuchyni, v posteli, muzes si vybrat ;)
O: Spolecnik staci
J: Tak to ja jsem asi narocnejsi...
O: Me treba neprijde uplne ok psat ze jsi fajn v posteli v 7 zprave
J: A v ktere by to bylo ok? V desate? Ve dvacate? Melo by to vubec zaznit? Pro me je sex stejne dulezity jako to, jestli zvladnu udela neco vic nez jen ohrat parky nebo se s tim druhym rozume bavit. Patri to proste k normalnimu zivotu, tak nevim, proc bych mel delat upejpaveho. Chtel jsem si taky otestovat jak budes reagovat, jestli to vezmes trochu s humorem nebo ze sebe vysypes neco pruderniho.

Na to uz zatim zadna odpoved neprisla.

Uz jsme mel s holkama fakt hodne konverzaci ruznych druhu, ale tady mi proste prislo, ze ona se vlastne seznamovat nechce. Ze nejsme na stejne vlne a pravdepodobne ani nesdilime stejny smysl pro humor a zertovani, asi ani nemusim dodavat.

Nebo jsem jen necitlivé arogantni hovado? 8-)

“Nope, no monsters in the forest. Nothing in there but squirrels.”
surfernamare
Udělil poděkování: 126 x
Obdržel poděkování: 324 x

Příspěvek od surfernamare »

Vsetky tvoje spravy boli uplne zle.
Najprv reagujes na kokotinu, no co asi cakas, ze ti odpise? Ano mam zle skusenosti, chlapi ma maju v piči?
Potom jej NA ZOZNAMKE napises, ze nepouzivas ZOZNAMKY. Ok.
Volas ju von po 4 spravach, ktore boli uplne o nicom. Ona vazne nema dôvod ist s tebou.
Potom pises uz uplne kokotiny, neviem ako krajsie to mam nazvat, Niekedy by pomohlo predstavit si, ze si pises s kamosom alebo spoluziackou, asi by si im nepisal "Mam pochopeni, je rozdil kdyz nekdo nemuze nez kdyz nechce". Absolutna slovna vata.
No a ten vylev na konci, tam som sa normalne rezal :lol:
Potrebujes najst nejaky system, nemozes cakat, ze budes pisat nahodne vety a holka ti za to pojde na rande.
Raptorecek

surfernamare píše: 28 črc 2021, 18:18 Vsetky tvoje spravy boli uplne zle.
Najprv reagujes na kokotinu, no co asi cakas, ze ti odpise? Ano mam zle skusenosti, chlapi ma maju v piči?
Volas ju von po 4 spravach, ktore boli uplne o nicom. Ona vazne nema dôvod ist s tebou.
Potom pises uz uplne kokotiny, neviem ako krajsie to mam nazvat, Niekedy by pomohlo predstavit si, ze si pises s kamosom alebo spoluziackou, asi by si im nepisal "Mam pochopeni, je rozdil kdyz nekdo nemuze nez kdyz nechce". Absolutna slovna vata.
Potrebujes najst nejaky system, nemozes cakat, ze budes pisat nahodne vety a holka ti za to pojde na rande.
Ok, dozvedel jsem se ze pisu kokotiny, ale to mi popravde teda moc nepomohlo. Ale muzeme zacit klidne od zacatku cim bys to otevřel ty?
surfernamare
Udělil poděkování: 126 x
Obdržel poděkování: 324 x

Příspěvek od surfernamare »

:D sorry za trochu tvrdsie vyrazy, ale nie sme na vydlet, hadam to zvladneme
Proste ty si v tom prispevku kompletne zhejtil tu holku, ako nevie vyjadrit svoj nazor, ci co; ale podla mna na to aka zla bola tvoja hra reagovala este krásne.
Velmi pekne ta nachytala s tymi kupelmi a nevypisovanim si. A ty si zareagoval ako male decko, ktoremu pani ucitelka skritizovala vykres na vytvarke.
Tam kde si sa zacal chvalit v com vsetkom si fajn, mi to uplne pripomenulo tu scenu z Princezny ze mlejna, kde sa knížepán chvastal: A co já všechno umím! Zpívat, tančit...

Popravde neviem, co ti mam k tomu poradit, to bolo fakt vsetko zlé. Chce to kupit si kurz od Princa, alebo na nete sa daju najst rôzne koncepty text game, len to nebudes mat tak ucelene ako tu na sg,cz. Otvoril by som hocijako inak, nikomu sa nechce na online zoznamke hejtit online zoznamky.
aldot
Udělil poděkování: 302 x
Obdržel poděkování: 171 x

Příspěvek od aldot »

surfernamare píše: 28 črc 2021, 18:18 Vsetky tvoje spravy boli uplne zle.
mne celý jeho prejav pripadá sko násilné pchanie sa do zadku.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Raptorecek

Výrazy mi nevadí, řeším obsah toho tvého poselství. Mimochodem kdyz to zminujes, narazil jsem tu na 3 roky staré vlákno, kdy si sem udělaly invazi děvčata z Vydletu. Asi jste se jim nějak nelíbili :D Vydlet neznám, ani google mi teda popravdě nepomohl, zasvětíš mne co to je a hlavně kde to je? Děkuju.

A pokud jde o ten fail, nijak nerozporuju že to bylo špatné a proto jsem ostatne tady, aby to bylo lepsi. Uprime, asi ted mas pocit, ze si pises s nejakou lamou, ktera v zivote nesbalila na seznamce holku. Mozna te prekvapi, ze to tak neni, protoze jsem ze seznamek holky mel, vedl s nima uplne lidske a normalni konverzace, umim se bavit s lidma taky uplne normalne a kamaradka odsud predevcirem taky odchazela spokojena. Ten vyplod nahore je souhra nekolika okolnosti. Ja osobne to mam tak, ze pokud si chci s holkou psat, musim tam citit trochu ten vibe uz z toho jak vypada, jak se prezentuje. Jeste nez dojde na otvirak. Proste trochu toho srdicka. Tohle jsem bral uz od zacatku spis jako "test field". Asi slo, pokud jde o otvirak, vymyslt neco lepsiho, ale holka ma cernobilou fotku s nejakym moudrem, dalsi spatne selficko a pak to ze ji vsichni blokuji. Zaliby nic. Me to funguje nejlip, kdyz prijde nejaka instanti inspirace a clovek si nemusi pomalu dat nejakou zenovou meditaci, aby ho osvitil napad, co ma teda na uvod napsat. Dal to komentovat nebudu, proste jsem vedel ze o nic nejde a zkusil neco, co bezne vubec nepisu. Zjevne jsem vedel proc :D a jeste uplne nepobral tu cast o sebevedomi.

Jen pro srovnani, i kdyz se nejspis dozvim, ze opet pisu kokotiny - vcera vecer dalsi shoda, holka uz ma o dost lepsi profil a mezi zalibama HP. Chci ji trochu poskadlit, tak misto nudneho lajku rovnou komentuju fotku s tim, ze Zmijozel ma fakt pekne holky. Smeje se a pise, ze nema rada hady zelena ji neslusi. Pro me teda o dost lepsi vibe a hlavne neco, od ceho se muzu dal odpichnout.

Sedmeho mam v planu první výcvik, tak se tesim na prakticke ukazky.
aldot
Udělil poděkování: 302 x
Obdržel poděkování: 171 x

Příspěvek od aldot »

Sedmeho mam v planu první výcvik, tak se tesim na prakticke ukazky.
uži si to
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Hammer
Udělil poděkování: 36 x
Obdržel poděkování: 41 x

Příspěvek od Hammer »

Z toho plyne ponaučení, že nemáš příště takovým holkám, které pro tebe nejsou nikterak zajímavé psát, vyhneš se zbytečné hádce a šíření špatné nálady... Držím palce se Zmijozelem :D
Raptorecek

Hammer píše: 30 črc 2021, 07:48 Z toho plyne ponaučení, že nemáš příště takovým holkám, které pro tebe nejsou nikterak zajímavé psát, vyhneš se zbytečné hádce a šíření špatné nálady... Držím palce se Zmijozelem :D
Nj, každý děláme nějaké chyby. Neže by byla úplně nezajímavá, ale asi jsem prostě některé postupy nepochopil správně. To je prostě tak, když člověk zkouší dělat věci jinak, než na co je zvyklý. Hele Zmijozel zatím nic, 24 hod bez nějaké další reakce. Asi ji jen pobavilo, jak jsem ji okomentoval fotku, ale nikdy neměla skutečný zájem. I to se stává.
Odpovědět