Test - Holčičí arogance?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
KubaCoJenCestuje
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 4 x

Test - Holčičí arogance?

Příspěvek od KubaCoJenCestuje »

Ahoj komunito,

při balení holek se mi začala stávat jedna věc, o které si nemyslím, že je náhoda a rád bych se nad ní pozastavil a navždy jí vyřešil.

Za poslední rok se mi to stalo 3x. Na dovče, Erasmus+ apod si začnu s nějakou holkou a všechno jde, jak má. Jednou jsme byli jen kamarádi s výhodama, jednou jsem v tý holce třeba i viděl trochu girlfriend-material. Někdy jsem se dostal jen k debatám na tělo a dotekům, jindy jsme spou už několikrát spali. Ve všech třech případech se ale stala stejná věc:

Z ničeho nic se ode mě holka odtrhla a začala se na její zvyky až nepřirozeně moc tahat s nějakým klukem v našem okolí, o kterém věděla, že s ním moc nevycházím. (Někdy to byl přerod z hodiny na hodinu, někdy to trvalo třeba týden). Takže během chvilky jsem měl z dobře rozehraný hry holku, která mě ignorovala, nebála se na mě být ošklivá a s tím druhým klukem začala hned dělat věci, na které já ještě těsně nedosáhl. (Např. Když jsem byl u malých doteků, hned se vrhla s druhým klukem do velkých, ačkoli je to normálně stydlivka, kterou trvá rozehřát.)

A aby toho nebylo málo, tak na mě ještě vždy začne být arogantní i ten kluk samotný. Jak kdyby mi chtěl říct, "Ha, já dostal to, kam ses ty nedostal".

Co je tohle zač? Zažili jste to někdo?

Může to být jistá forma testu. Tak jsem na to zatím konec konců taky vždy reagoval, ale moc to nepomohlo. Zlehčoval jsem to a začal jsem se bavit vždy s jinýma holkama, aby bylo vidět, že nejsem závislý na té jedné holce. Ale jak říkám, ani jednou se ta holka nevrátila. A nebo mohu být sám arogantní, ačkoli si to neuvědomuji.

Jak by ses s tím popral ty? :)

Děkuji!

Raptorecek
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 97 x

Test - Holčičí arogance?

Příspěvek od Raptorecek »

Nemám zatím praktické zkušenosti z SG, ale třeba ti pomůže i názor někoho "zvenčí". Neznám ani tvůj nebo její věk, ale pokud se jednoduše odprostím od praktik a pouček - jednou s to stát může, podruhé to stále ještě může být náhoda, tři už jsou pattern. Asi děláš něco špatně, co ty holky po čase odradí. Zapoměň na chvíli na testy, protože klíčová je v životě především komunikace. A zdaleka nejde jen o vztahy. Mladší ročníky tohle podle mého dost podceňují a tak, zejména pokud k tomu druhému nemají vybudovaný nějaký hlubší vztah, vyřeší to tímhle způsobem a ještě tomu nasadí korunu tak, aby toho druhého co možná nasrali. Určitě by ti pomohlo, pokud bys měl možnost si s těmi děvčaty vždy sednout a jednaly s tebou narovinu. Teď už to asi nebude možné, ale pokud by s viděl, že situace směřuje ke stejnému scénáři, zkus si s tou holkou promluvit a zjistit co jí vadí. I když tu situaci už nezachráníš, bude to pro tebe cenná zkušenost do budoucna ;)
“Nope, no monsters in the forest. Nothing in there but squirrels.”
Aragorn_
Obdržel poděkování: 91 x

Test - Holčičí arogance?

Příspěvek od Aragorn_ »

KubaCoJenCestuje píše: 25 črc 2021, 13:46 Ahoj komunito,

při balení holek se mi začala stávat jedna věc, o které si nemyslím, že je náhoda a rád bych se nad ní pozastavil a navždy jí vyřešil.

Za poslední rok se mi to stalo 3x. Na dovče, Erasmus+ apod si začnu s nějakou holkou a všechno jde, jak má. Jednou jsme byli jen kamarádi s výhodama, jednou jsem v tý holce třeba i viděl trochu girlfriend-material. Někdy jsem se dostal jen k debatám na tělo a dotekům, jindy jsme spou už několikrát spali. Ve všech třech případech se ale stala stejná věc:

Z ničeho nic se ode mě holka odtrhla a začala se na její zvyky až nepřirozeně moc tahat s nějakým klukem v našem okolí, o kterém věděla, že s ním moc nevycházím. (Někdy to byl přerod z hodiny na hodinu, někdy to trvalo třeba týden). Takže během chvilky jsem měl z dobře rozehraný hry holku, která mě ignorovala, nebála se na mě být ošklivá a s tím druhým klukem začala hned dělat věci, na které já ještě těsně nedosáhl. (Např. Když jsem byl u malých doteků, hned se vrhla s druhým klukem do velkých, ačkoli je to normálně stydlivka, kterou trvá rozehřát.)

A aby toho nebylo málo, tak na mě ještě vždy začne být arogantní i ten kluk samotný. Jak kdyby mi chtěl říct, "Ha, já dostal to, kam ses ty nedostal".

Co je tohle zač? Zažili jste to někdo?

Může to být jistá forma testu. Tak jsem na to zatím konec konců taky vždy reagoval, ale moc to nepomohlo. Zlehčoval jsem to a začal jsem se bavit vždy s jinýma holkama, aby bylo vidět, že nejsem závislý na té jedné holce. Ale jak říkám, ani jednou se ta holka nevrátila. A nebo mohu být sám arogantní, ačkoli si to neuvědomuji.

Jak by ses s tím popral ty? :)

Děkuji!
To mi připomíná příběh z kanálu national geographic, na který jsem koukal včera. Když samice zebry flirtovala se 2 samcemi o to, s kým se bude pářit. :) Ne vážně, nic ve zlým. ;) Podle mě se ta holka snaží, aby získala kluka, co je dominantní a tím, že o ní soupeří víc kluků,
tak to je podle ní cesta k tomu, že je o ní zájem.
Psal jsi, že je to stydlivka. Poznal jsem podobnou holku. Takové holky třeba v minulosti neměli dost kluků a teď zažívají euforii, když se o ní perou
a když si může zvýšit sebevědomí tím, že o ni bojují samci (v tomto případě ne zebry), ale kluci :)

Na takovýhle holky fungují flirtující, sváděcí hry a být dominantní, zábavný, akční.
Tenhle typ holek je podle mě nejsnažší na dotyky, sex atd. Dobrá jako kamarádka s výhodami třeba.

Ber ji něco jako streetařku v holčičím pohlaví.
KubaCoJenCestuje

Test - Holčičí arogance?

Raptorecek píše: 25 črc 2021, 18:09 Nemám zatím praktické zkušenosti z SG, ale třeba ti pomůže i názor někoho "zvenčí". Neznám ani tvůj nebo její věk, ale pokud se jednoduše odprostím od praktik a pouček - jednou s to stát může, podruhé to stále ještě může být náhoda, tři už jsou pattern. Asi děláš něco špatně, co ty holky po čase odradí. Zapoměň na chvíli na testy, protože klíčová je v životě především komunikace. A zdaleka nejde jen o vztahy. Mladší ročníky tohle podle mého dost podceňují a tak, zejména pokud k tomu druhému nemají vybudovaný nějaký hlubší vztah, vyřeší to tímhle způsobem a ještě tomu nasadí korunu tak, aby toho druhého co možná nasrali. Určitě by ti pomohlo, pokud bys měl možnost si s těmi děvčaty vždy sednout a jednaly s tebou narovinu. Teď už to asi nebude možné, ale pokud by s viděl, že situace směřuje ke stejnému scénáři, zkus si s tou holkou promluvit a zjistit co jí vadí. I když tu situaci už nezachráníš, bude to pro tebe cenná zkušenost do budoucna ;)
Ahoj Reptorecku. Právě za takový názor z venčí jsem možná právě nejvděčnější. :) Něco na tom bude, díky moc! A je fakt, že jsem tak posedlý checkováním testů, až možná zapomínám na to nejzájkladnější - tu komunikaci. Jedna z těch holek je dost upřímná a od rány, tak si s ní sednu a pobavíme se o tom. Pak dám vědět, jak to dopadlo - třeba to pomůže i někomu dalšímu. :)

Děkuji!

Vy ostatní, souhlasíte s tím, co píše Raptorecek nebo máte jiný názor?
Raptorecek

Test - Holčičí arogance?

Aragorn_ píše: 25 črc 2021, 20:53 Ber ji něco jako streetařku v holčičím pohlaví.
Tohle je v podstatě první věc, co mě taky napadla, ale zkusil jsem jiný pohled na věc. Já ty vzorce chování u mladých holek ještě nemám tak projeté, resp. "aktualizované", ale celkem to dává smysl a bylo by naivní si myslet, že ty holky budou jen samé květinky, které čekají až je někdo utrhne. Pořád si ale myslím, že když s nima budeš mluvit, tak se pravdy doberš určitě. Klidně i s kamarádkami a kamarádkami kamarádek, mít prostě co největší záběr. Ale já jsem takový analyzující typ, takže mě ber s rezervou ;)
surfernamare
Udělil poděkování: 126 x
Obdržel poděkování: 324 x

Test - Holčičí arogance?

Příspěvek od surfernamare »

Jedna z těch holek je dost upřímná a od rány, tak si s ní sednu a pobavíme se o tom.
Pořád si ale myslím, že když s nima budeš mluvit, tak se pravdy doberš určitě.
Big NO, najhorsie rady ako na zeny, su prave od zien.
Bud sa na to vykasli, alebo sem potom daj prepis rozhovoru a my ti pomozeme citat medzi riadkami. Rozhovory so zenami vedia byt prinosne, ale musis sa naucit z nich tie informacie spravne odfiltrovat.
Napriklad: "Bud sam sebou" = bud alfa, ale nech to nevyzera ze si si to trenoval
"Nechci ma len do postele" = nepôsob, akoze si nemal sex 3 roky
"Zaujimaj sa o mna" = zavri hubu a nechaj rozpravat mna
Brat tieto 3 vety doslovne by bola totalna cesta do pekla, pritom kazda zena ich povie hned z fleku
KubaCoJenCestuje

Test - Holčičí arogance?

surfernamare píše: 26 črc 2021, 11:25 sem potom daj prepis rozhovoru a my ti pomozeme citat medzi riadkami.
Ahoj, tak jsem o tom s tou jednou holkou dal řeč. Nakonec jen po chatu, ale pro tenhle účel to je možná i lepší - měla čas na to nad tím přemýšlet. Kopíruju její hlavní zprávu.

Tak jooo… napisu to tak nejak jak to bylo a vnimala sem to a asi si to budes muset trochu prebrat sam… ja to vnimam asi jako 2 samostatne veci..
1) pro me jsi byl asi moc stejny jako ja.. zadna vyzva nebo prekvapeni.. a zacala jsme te vnimat spis jako kamarada.. a pak se to uplne zlomilo na //nějaké akci//.. protoze ty jsi kluky vzdycky vykresloval jako strasne spatne, svym zpusobem “hloupe”, ze jim jde jen o jedno a ze jsou takovi a makovi (nerikam ze to bylo kompletne spatne), ale jak jsem se tam hodne bavila s //její kamarádkou// a pak vlasne aj s //tím klukem, s kterým nakonec skočila//, tak jsem prisla na to, ze je to celkem blbost, a ze problem je asi nekde jinde.. asi v tvoji nejistote, zarleni.. nevim. Pak jsi rekl ze je to naposledy co jsme spolu tak a tim to pro me bylo vyresene.

Možná tam ani není potřeba číst mezi řádky, v podstatě tam mluví o dvou věcěch:
1) Byl jsem stejný, žádná výzva nebo překvapení. - To se přiznám, že mě trochu překvapilo, jsem myslel, že tenhle problém mám už za sebou. Tak asi ne. Co s tím? Pracovat na přitažlivosti?

2) Nejistota, žárlení. - V tomhle asi bude víc pravdy, než se může zdát. Ani ne tak v žárlení, ale spíš nejistotě. Uvědumuji si, že kdykoli, když je v nějaké společnosti nějaký kluk, který je víc leader, zábavnější, dominantnější apod, tak se proti němu dost často vyhradím a zafixuju si ho v hlavě jako ko***a a jakéhosi "nepřítele". Což mě ale možná dostane paradoxně ještě do víc podřazené pozice a tím se mi ještě zhorší ta nejistota a už jsem ve spirále. A to paradoxně jsem myslím vypracovaný, na svůj věk úspěšný a seběvědomý člověk, který je také leader. Stačí mi, když je ten druhý o procento lepší a už to ve mě vře. Jak byste uchopili toto? Něco na sobě musím změnit, ale nevím co a nechám si od vás rád poradit. ;)

Věřím, že tady dokážeme celému tomu mému problému přijít na kloub a jednak se toho zbavím já, ale bude to tady vyřešený i pro všechny ostatní se stejným trablem, takže se toho budou moct zbavit dřív než já. :)

Díky moc!
Raptorecek

Test - Holčičí arogance?

KubaCoJenCestuje píše: 27 črc 2021, 11:33 Tak jooo… napisu to tak nejak jak to bylo a vnimala sem to a asi si to budes muset trochu prebrat sam… ja to vnimam asi jako 2 samostatne veci..
1) pro me jsi byl asi moc stejny jako ja.. zadna vyzva nebo prekvapeni.. a zacala jsme te vnimat spis jako kamarada.. a pak se to uplne zlomilo na //nějaké akci//.. protoze ty jsi kluky vzdycky vykresloval jako strasne spatne, svym zpusobem “hloupe”, ze jim jde jen o jedno a ze jsou takovi a makovi (nerikam ze to bylo kompletne spatne), ale jak jsem se tam hodne bavila s //její kamarádkou// a pak vlasne aj s //tím klukem, s kterým nakonec skočila//, tak jsem prisla na to, ze je to celkem blbost, a ze problem je asi nekde jinde.. asi v tvoji nejistote, zarleni.. nevim. Pak jsi rekl ze je to naposledy co jsme spolu tak a tim to pro me bylo vyresene.
Pro představu: Kolik je tobě a těm holkám?

Kdyby tohle napsala mě, tak bych si z toho zase pár cenných zkušeností odnesl. S tou "výzvou" je to samozřejmě složitější, nejlepší je se asi postupně, podle reakcí ale i konverzace a chování dozvědět, co těm holkám imponuje. Nemusíš se toho držet, pokud by ti to bylo proti srsti, ale budeš mít celkem dobrou představu co očekávají. Problém samozřejmě je, že někdy to neví ani ony samy.

Ten zbytek už je o dost jednodušší - pokud přede mnou někdo začne hejtit nějakou skupinu, tak ji vnímá jako problém, hrozbu. Na tohle bych se úplně vykašlal. Jsou témata, do kterých bych raději moc zabrušoval, jak říká Míla Rozner. A z toho plyne ta žárlivost. A to ti tu jistě někdo řekne, že tě odsouvá do pozice bety. Kor pokud s tou holkou nemáš ani vážný vztah. A pokud v téhle pozici holce řekneš, že jste spolu naposledy, tak jsi jí to rozhodování celkem dost zjednodušil.
KubaCoJenCestuje

Test - Holčičí arogance?

Ahoj, díky.

Je mi 22 a všeobecně se bavím s o trochu staršíma holkama. Tzn. 22 - 24. :D

Na tu výzvu se nějak podívám. Pročtu si SG knížky a určitě ovjevím něco, čeho jsem si třeba předtím nevšiml.

Na tohle dělání si vlastních nepřátel si musím dát pozor a odnaučit se to. Nebo si to alespoň nechat pro sebe a nešířit to dál. Když nad tím teď přemýšlím, tak mě to netrápí jen u holek, ale i v práci. Tohle by už bylo na jiné vlákno, ale řešili jste už někdo toto? Jak se vám toho povedlo zbavit? :D
pokud přede mnou někdo začne hejtit nějakou skupinu, tak ji vnímá jako problém, hrozbu.
Tohle bych si měl vytesat do kamene. Máš pravdu Raptorecku!

S tím, že spolu spíme naposledy to bylo prostý blafování ve chvíli, kdy jsem tušil, že se to už sype. Popravdě s nějakým menčím blafováním mám dobré zkušenosti, ale zrovna tady to bylo už moc hardcore a naopak to všechno urychlilo.

Sufernamare, co si o tom myslíš ty? :)

Díky baliči!
aldot
Udělil poděkování: 302 x
Obdržel poděkování: 171 x

Test - Holčičí arogance?

Příspěvek od aldot »

si pre ňu príliš nudný a tudíž nezájímavý. inými slovami málo mužný.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

Test - Holčičí arogance?

Příspěvek od Princ »

KubaCoJenCestuje píše: 27 črc 2021, 12:48 Pročtu si SG knížky a určitě ovjevím něco, čeho jsem si třeba předtím nevšiml.
Podívej hlavně na Jak si pro svádění nastavit hlavu, to je na to ideální. Nestačí hlídat se a opravit nějaké chování, je potřeba to vzít do hloubky od příčiny.
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
Odpovědět