Co říct holce při prvním oslovení

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
_Petr_
Udělil poděkování: 4 x
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od _Petr_ »

Zdravím

Už nějakou dobu používám frázi, ale při poměrně nevydařeném dní jsem si řekl, jestli bych nemohl něco pozměnit. Jasný, jde o to jak to podat, ale pořád by se to možná dalo říct i lépe. Tak mě zajímají vaše názory :D

(pomalu a hlubokým hlasem): Ahoj, hele vím že je to úplně random, ale myslím si že jsi fakt hezká a chtěl bych tě někam pozvat. Co říkáš?

surfernamare
Udělil poděkování: 99 x
Obdržel poděkování: 118 x

Příspěvek od surfernamare »

A vychadza ti to? Podla mna nie je uplne vhodne hned ju niekam pozyvat, vôbec nic o nej nevies a ani ty nemas u nej hodnotu.
Lepsie by bolo: jsi fakt hezka, ale vies derivovat/obliznut si laket/nakreslit domcek jednym tahom/whatever? (nic vazne, prave si ju oslovil)
_Petr_

Příspěvek od _Petr_ »

No mohlo by to být i lepší no. Občas to vyjde tak právě vymýšlím co změnit ;)
Aragorn_
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 12 x

Příspěvek od Aragorn_ »

Zdarec baliči.. 8-)
Já bych řekl, že je jedno, co řekneš, hlavně jestli uděláš ice-break.
Aby se ta holka usmála, dívala se na tebe se zájmem.. měla zájem si povídat (na to máš 10 sekund většinou od 1. oslovení)
Tak 10% bych řekl, že záleží na slovech a 90% na tom ostatním.

Největší význam má, když jsi v ráži "pick up módu", to pak skoro kalhotky lítají vzduchem.. a holky kosíš jak kombajn :)
Když jdeš nasraný, nebo bez nálady, tak to většinou daleko nedojde.
Je to hlavně hodně o vibe.. mindsetu atd.

Ale nějaké startovní fráze jsou určitě užitečné.. přidávám pár k dispozici.. ;)

Já používám něco ve stylu:
Ahoj, připadala si mi jako sympatická holka, tak jsem tě přišel pozdravit, říct ti ahoj.. 8-)
Nebo, ahoj, přišel jsem ti popřát pěkný den..
Nebo pokud chceš něco víc alfa, tak: Ahoj dnes jsem měl chuť udělat něco odvážného, tak jsem ti přišel říct, že jsi roztomilá
a máš sexy zadek (Z touhle frází jsem šel kdysi s holkou na instantko). :)

Nepřímé oslovení se mi moc neosvědčili. Třeba oslovení typu, kde je tu nádraží, tak holka začne básnit, že musíš támhle doleva,
támhle doprava a ty ji pak musíš vysvětlit, že ti to je vlastně jedno a ztrácíš drahocenný čas, energii a pozornost holky.

Záleží na typu holky od pohledu třeba na potetovanou holku s fialovýma vlasami si můžeš jít dovolit tvrději, než
na nějakou zakřiknutou holku.. Hodně štěstí a zážitků ;)
_Petr_

Příspěvek od _Petr_ »

Ještě sem hážu update po pár dnech. Po změně to možná funguje i o něco málo lépe. Je tam i pár odmítnutí nebo,, přítel," ale pak je tady poměrně zvláštní,, kategorie," kdy ony nabídnou instagram nebo ho poměrně jednoduše dají, ale pak když napíšu tak neodpoví nic. Takže předpokládám, že oslovení mělo být lepší, nebo v tom může být i jiný důvod?
Aragorn_

Příspěvek od Aragorn_ »

_Petr_ píše: 19 črc 2021, 23:53 Ještě sem hážu update po pár dnech. Po změně to možná funguje i o něco málo lépe. Je tam i pár odmítnutí nebo,, přítel," ale pak je tady poměrně zvláštní,, kategorie," kdy ony nabídnou instagram nebo ho poměrně jednoduše dají, ale pak když napíšu tak neodpoví nic. Takže předpokládám, že oslovení mělo být lepší, nebo v tom může být i jiný důvod?
To je podle mě asi jeden z nejčastějších problémů při streetování, jestli ne nejčastější.
Bavíš se s holkou, připadá ti, že si super rozumíte, pak ti dá kontakt, ještě se obejmete a už se vidíš s ní na rande a pak se ta holka nikdy neozve.
Důvodu může být spousta, napadá mě třeba pár z nich.. ;)

1) Vybuduješ hodně atraktivity, holka v tom momentu žere každé tvé slovo, ale vůbec nic o tobě neví - nevybudoval si dost komfortu a logicky ji nepřesvědčil (i když emočně jo)
2) Skvěle si povídáte, víš, že bydlíte kousek od sebe ta holka zná o tobě spoustu věcí, ale nějak ji nepřitahuješ a necítí nějakou vášeň, aby s tebou šla
3) Takové to mám přítele a ty řekneš super já mám želvu, to je častá odpověď. Hodně lidí to používá, ale mě to moc nefungovalo, tak říkám třeba přátel a kamarádů není nikdy dost a trošku bych tu holku friendzonoval a potom ji začal svádět, až bude vhodná příležitost později (holka třeba dá kontakt, aby se tě zbavila, ale nechce si to rozházet u přítele).
4) Holka si tě přidá na instagram a facebook, protože mít hodně přátel a sledujících je pro ni cool, ale vlastně si jen číslo do počtu
5) Můžeš třeba hodně naléhat, holka ti dá kontakt, aby se tě zbavila, ale už předem v konverzaci ví, že ti nikdy nenapíše
6) Holka si třeba řekne, že jsi fajn kluk, vybuduješ komfort i atraktivitu, ale řekne si, že jsi třeba z daleka, nebo že odjíždí do zahraničí a nemělo by to smysl
7) Holka ti třeba dá Facebook, ale ve skutečnosti tam chodí jednou za týden, nebo někomu napsat k narozeninám a nedojde jí, že jí večer napíšeš

To je v podstatě věc, se kterou bojuji poslední dobou a někdy zdá, že ani ten důvod není, ale holka stejně neodpoví.
Kdyby si, ale každou holku, kterou oslovíš získal kontakt (což by asi šlo), ale pak s tebou ještě šla na rande a měl s ní sex, tak by si mohl spát s tisíci holek teoreticky, což by prakticky bylo šílené.

Nejlíp jsem tohle většinou prorazil hodně odvážnými osloveními, což často vyšlo, ale málokdy se dostanu třeba během 5 minut tak daleko.

Napadá mě pár věcí, jak získat solid contact:

1) Když si bereš kontakt, tak předtím ověř, jestli by si s ní nemohl na instantko (projít se do parku, na zmrzku, na kafe) a strávit s ní víc času.
2) Když si bereš už kontakt, tak jí to vysvětlit - říct, ať ti to hned potvrdí, nebo si ji přidat od ní. Říct ji, že si ho bereš, že jí chceš napsat, napíšeš jí večer, chceš jí poznat blíž atd
3) Vybudovat nějakou zvědavost, zájem, proč by ti měla odepsat (Asi jako když uprostřed napínavého filmu skončí reklama)
4) Říci jí že se s ní chceš sejít a kontakt bereš jen proto, aby sis to domluvil
5) Dosáhnout hook pointu - to je hodně efektivní, aby se ta holka zeptala na nějakou otázku a projevila zájem sama
6) zaujmout tu holku emočně i logicky
7) Dobrá open zpráva na digi/telefonu - Často mi funguje navazovat na skončené téma v konverzaci, např.píšu - Sedám na kolo a jedu už domů. Rozhodla ses pro tu barvu vlasů hnědou, nebo tu bláznivě červenou? :) (když šla třeba k holiči).
8) Teď nově přidávám zhodnocení oslovení - Proberu s holkou, jak na ni působilo, že jsem jí oslovil, že je fajn se seznamovat se na ulici. Jestli je s tím v pohodě (Není nic horšího, když ti holka odkejvává něco a už je rozhodnutá, že nemá zájem)

A teď hlavní rada na závěr -nedělej lineární daygame a co nejvíc věcí často obměňuj.
Pokud uděláš 100 oslovení a všech 100 stejně se stejnou chybou, tak nikdy nedostaneš kontakt, když ve 100 oslovení uděláš 10 různých způsobů, tak máš velkou šanci, že to bude fungovat u některých z nich. ;)

Očekáváme vzrušující popis, jak jsi dostal holku do kolen :)
Hammer
Udělil poděkování: 33 x
Obdržel poděkování: 13 x

Příspěvek od Hammer »

Noo to se mi teď taky stalo. Aragorn to popsal krásně, dík za dobré typy co, jak, proč :D
Byly jsme pracovně v jendom skladu, dělala tam fakt pěkná holka, před kolegyní jsem se do toho moc neměl ale pak jsem si řekl, že se mi fakt moc líbí a tak seru na to co se bude o mě v práci říkat a oslovil ji. Holka byla ráda, usmívala se, přidala si mě na IG hned na místě, bohužel nebyl moc čas na nějaký delší pokec skrz práci. Jenže,situace je taková, že ona sleduje můj profil, sledování svého profilu mi nepotvrdila + mi neodepsala na zprávu ale sleduje každé moje story a dala mi lajk na fotku, jako fakt nepobírám :D
surfernamare

A aka bola ta sprava?
Aragorn_

Příspěvek od Aragorn_ »

Hammer píše: 26 črc 2021, 11:17 Noo to se mi teď taky stalo. Aragorn to popsal krásně, dík za dobré typy co, jak, proč :D
není zač ;)
Hammer
Udělil poděkování: 33 x
Obdržel poděkování: 13 x

Příspěvek od Hammer »

Líbí se mi, jak se snažíš být tajemná :D ... Reakce, na to, že mi nepotvrdila žádost o sledování jejího profilu :D
Raptorecek
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 3 x

Příspěvek od Raptorecek »

Hammer píše: 26 črc 2021, 11:17 Jenže,situace je taková, že ona sleduje můj profil, sledování svého profilu mi nepotvrdila + mi neodepsala na zprávu ale sleduje každé moje story a dala mi lajk na fotku, jako fakt nepobírám :D
Když se podíváš, je ta tvoje zpráva označena jako přečtená? Nemusí to být tento případ, ale obecně nešvar FB a IG je takový, že žádnosti o zprávy a zprávy samotné často padají do jakéhosi ekvivalentu spam koše a ten člověk to prostě nevidí, dokud nepřijde na to, že tam taková složka existuje. V tomhle je výhoda tel. čísla, případně facebook s tím, že se hned spárujete aby k takovým situacím nedocházelo. V IG nebo Twitter moc velkou důvěru nemám.
“Nope, no monsters in the forest. Nothing in there but squirrels.”
surfernamare

Hammer píše: 26 črc 2021, 13:24 Líbí se mi, jak se snažíš být tajemná :D ... Reakce, na to, že mi nepotvrdila žádost o sledování jejího profilu :D
To nebolo dobre, odmenil si ju za neziaduce spravanie... To uz by bolo lepsie: Potvrd mi uz ten follow, lebo dostanes po zadku :D
Vyhodou je, ze ak na to fakt len zabudla, tak ti ho potvrdi a nebudes za blba
Odpovědět