Vytváření přitažlivosti bez dotyků

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
T o m
Udělil poděkování: 13 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od T o m »

Balíte tady někdo holky bez toho aby jste byli tak nenápadně ošahávali?
Kdysi jsem měl jednoduchou strategii, kdy jsem holku objal. četl z ruky, koukal do očí, začal líbat, a to jen z důvodu toho že jsem chtěl jí dostat do postele. Líbí se mi jí ochmatávat a to jí asi vzruší pokud je správný čas, hold někdy to bylo i po minutě :D
Ale, už nehledám takové ty rychlovky, ale něco hlubšího, podobné hodnoty, nějaký společný směr a né jen v sexu.
Zajímá mě spíše to jak to udělat tak aby mě chtěli bez toho abych dával takový jasný signál. Chci dosáhnout toho že mě bude sama svádět. sama mě zavede někam do soukromí, sama mě začne nenápadně osahávat.
Včera jsem měl s holkou rande, řekla mi že jsem zajímavý, že toho máme hodně společného. Dnes mi píše že nepřeskočila jiskra, takže už se neuvidíme.
Tak jsem dost nasraný, že jsem jí věnoval energii a zbytečně.
Jako přijde mi normální že nepřeskočí jiskra když jí nebalím takovým tím klasickým způsobem. Ale to, že se už nechce vidět?
Máte něco, aby se s vámi holky chtěli vidět i podruhé, aniž by jste jí balili?

Satch
Udělil poděkování: 236 x
Obdržel poděkování: 24 x

Příspěvek od Satch »

Píše, že nepřeskočila jiskra. Krásný test na smeč.
Ale spíš mi z toho vyplívá, že testy jsou pro tebe problém a nevyvoláváš je záměrně. Je to úsměvné, aby mi holka napsala, že nepřeskočila jiskra. Znamená to, že ví, že ses o tu jiskru snažil a může si toto teď k tobě dovolovat. Ale můžeš to brát jako roztomilou snahu od ní, aby ses snažil. Předpokládej od holek zájem o tebe. To je základ. Jinak se budeš chovat tak, že se předpokládá, že větší zájem máš ty a že se musíš víc snažit. Pokud tě takhle rozhodí, co holka říká, tak to chce na sobě hodně zapracovat. Tady na fóru a na webu SG je o tom spousta článků a rad. Přemýšlel bych o principech. Proč holka testuje mě a ne já ji. Komu to dává větší/menší hodnotu a výhodu. Kdo se musí víc snažit a proč. Jak to případně otočit. Můžem používat všechno, co používají ženy. My to nepoužíváme jen pokud nejsme zvyklí (reagovat) na zájem žen, tak jak jsou ony zvyklé (reagovat) na zájem mužů. Přeji hodně štěstí ;)
surfernamare
Udělil poděkování: 85 x
Obdržel poděkování: 97 x

Příspěvek od surfernamare »

Preco chces balit bez dotykov? Dal si si nejaku challenge?
Podla mna je to, ako keby si mal doma tank a aj tak siel do vojny s lukom a sipmi.
Woody
Udělil poděkování: 40 x
Obdržel poděkování: 74 x

Příspěvek od Woody »

T o m píše: 11 dub 2021, 13:07 Balíte tady někdo holky bez toho aby jste byli tak nenápadně ošahávali?
Jak jako, nenápadně osahávali? Dotýkej se jí na sto procent, né že to jen zkusíš. Ono je to supr, když se jí dotýkáš, má to ráda. Holky se rády mazlí, rády se líbají, píchají... já neznám holku kterou neobjímám! Možná paní docentka na fakultě :(
T o m píše: 11 dub 2021, 13:07 Kdysi jsem měl jednoduchou strategii, kdy jsem holku objal. četl z ruky, koukal do očí, začal líbat, a to jen z důvodu toho že jsem chtěl jí dostat do postele.
A ty se neobjímáš jen tak pro radost? Taky jsem bral obejmutí a líbání jako dotek kterej mi má holku dostat do postele. Ale ona není logická, jako "právě mě objal, za 30 minut se budem líbat. Právě mě políbil, do 20 minut bude frenchkiss. Právě mě frenchkissnul, jde se tedy šukat k němu."
Ty doteky jsou vlastně supr jen tak z plezíru. Rád své holky objímám, a pěkně dlouho, aspoň pět vteřin, jako že ji rád vidím. Holka co mě obejme jen tak ledabyle na půl sekundy je u mě za blbce :D
Vidíš že dotekový arzenál máš velký, takové drobné pičovinky jako čtení z ruky neznám :D
T o m píše: 11 dub 2021, 13:07 Ale, už nehledám takové ty rychlovky, ale něco hlubšího, podobné hodnoty, nějaký společný směr a né jen v sexu.
I já chci z dlouhodobého hlediska vztah. Ale chci ho se supr holkou. Mladou, krásnou, milující, zábavnou, chytrou, šikovnou... a neženu se do toho hned. Spíš si s těma holkama užívám život, přátelím se s nima, spím s nima, a s tou nejlepší potom budu na vážno. To je moje vize. Život je prdel, proč se upínat na vztahy?
T o m píše: 11 dub 2021, 13:07 Zajímá mě spíše to jak to udělat tak aby mě chtěli bez toho abych dával takový jasný signál. Chci dosáhnout toho že mě bude sama svádět. sama mě zavede někam do soukromí, sama mě začne nenápadně osahávat.
Pasivita je to nejhorší co od muže můžeš čekat. Vidím to na svém bráchovi, který je jak ocas. Nikdy nic neutnul, nikdy nic nenavrhnul, jen se veze a je z něj CÍTIT, jak příšerně se v tom vztahu má.
Taky jsem si stěžoval, že ty holky samy od sebe nic nenavrhnou. Že je to jako tlačit obrovskej balvan do kopce. Vem to ale spíš jako když máš pejska na vodítku. Ty seš páníček a ona pejsek, kterého vedeš. A když se nenechá vést, tak se zaběhne, přejede ho auto... je pro něj výhodné s tebou bejt.
T o m píše: 11 dub 2021, 13:07 Tak jsem dost nasraný, že jsem jí věnoval energii a zbytečně.
Zkušenost, hochu, zkušenost! Supr věc! K tomu víc nepovím, není co. Ale prostě dlouhodobě platí, že zkušenosti s holkama jsou mnohem víc, než ty holky samotný.
T o m píše: 11 dub 2021, 13:07 Máte něco, aby se s vámi holky chtěli vidět i podruhé, aniž by jste jí balili?
Být supr kluk, se kterým se dobře baví. To opět neumím moc vysvětlit, ale tady toto. Jinak balení není nic potupnýho, na světě je plná prdel holek a ty jdeš zrovna za ní! Bože ta má štěstí!
surfernamare píše: 13 dub 2021, 13:30 Preco chces balit bez dotykov? Dal si si nejaku challenge?
Podla mna je to, ako keby si mal doma tank a aj tak siel do vojny s lukom a sipmi.
True true
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Odpovědět