Jednorázovka ze strany holky

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Woody
Udělil poděkování: 39 x
Obdržel poděkování: 74 x

Příspěvek od Woody »

V kolika z vašich případů, kdy se s holkou vyspíte, se vám pak už neozve?

Můj případ se stručně dá popsat jako Oslovení --> den poté u rande u ní doma, které skončilo sexem --> po půlnoci jsem jí spontánně napsal, dala Zobrazeno a Unfollow. Nevadí mi to, alespoň u tohoto případu, jen jsem zvědav, jak často se vám to stává.

Upřímně jsem se spíš bál, aby ke mně po sexu nějak nepřilnula, tento případ byl fakt dobrý jen na sex a nic jiného. Že se pak taky spíš nechce znova vidět, jsem spíš nečekal.

Jak často vás holka po prvním sexu vyškrtne a jde dál?

Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
MindMess
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 17 x

Příspěvek od MindMess »

Tam muselo být něco špatně... Respektive něco jiné je když se potkáte někde v baru a ani si nevyměníte kontakty,a jen na to hupsnete a hurá, každý svou cestou. Ale tohle mi přijde jiný příklad. Jak hodnotíš ten sex? Protože to popisuješ, že "jen na sex dobrý", což znamená, že žádná sláva, tudíž asi ani tu holku to moc neohromilo a to bych viděl jako důvod tohohle jednání. Osobně jsem zažil jednorázovky, ale když tam byl nějaký kontakt, tak to normálně fungovalo (odepisovala ona i já) a pak to třeba vyšumělo, že jsme si přestali psát. Ale nevzpomínám si na případ, že by to takhle holka hned "scratchovala" a ani neodepsala...
Wixe
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 15 x

Příspěvek od Wixe »

Zajímala by mě nějaká statistika tady, pište to sem :D. Řekl bych, že se to stane jednou za číslo limitně blížící se nekonečnu. Woody gratuluji takový kanec :)

(Nepočítejte však to, že se vám holka prostě jen neozve zpět první (to se očekává od kluka) ale to, kdy ona s vámi kontakt záměrně přeruší po sexu/close.)
Odpovědět