Když tě holka hejtuje

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Fuci
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x

Když tě holka hejtuje

Příspěvek od Fuci »

Občas nějak vtipně okomentuji nějaký příspěvek na jedné fb stránce, kde jsou dost dobré vtipy, třeba jednou za dva týdny nějaký trefný koment napíšu. Moje komentáře mají desítky lajků, takže soudím, že budou dobré. Nedávám tomu sice nějakou hodnotu, ale souvisí to s příběhem.

Ted k věci: Nedávno jsem si všiml, že holka kterou znám jen od vidění a nikdy jsem se s ní osobně nebavil, mi pod příspěvkem odpoví na skoro každý můj komentář nějakým hejtem. Je to paradox, když ten koment má třeba 50 lajků a 5 kladných komentářů a najednou tam od ní přibyde jeden hejt a vždy jen od ní. Nikdy jsem na její komentáře nereagoval a ani to dělat nehodlám. Když už to byl asi třetí komentář od té samé holky na té samé stránce, tak mi to přišlo divné.

Co tím ta holka může sledovat? Jaké může mít důvody pro takové komenty?
Neznám ji, jenom o ní vím, že existuje. Nechci to nijak řešit, jen mě zajímá jaká může být její motivace k takovému jednání.

Proč vyhledává moje komentáře? Proč mě hejtuje, když mě ani osobně nezná? Nebo tím něco maskuje? Chce, abych si jí všiml? Nebo sakra proč?

Woody
Udělil poděkování: 39 x
Obdržel poděkování: 74 x

Když tě holka hejtuje

Příspěvek od Woody »

My ale nevíme, co je to za názory a komentáře, ke kterým Ti postuje hejty :D

Tuhle věc bych ale dal do Offtopicu, se sváděním to společného nemá.
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Fuci

Když tě holka hejtuje

Příspěvek od Fuci »

Okej, příště lépe přehodnotím, co sem píšu 😀
MindMess
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 17 x

Když tě holka hejtuje

Příspěvek od MindMess »

A díval ses, jestli hejtuje vyloženě jen Tebe nebo i jiné přední komentáře? Jsou prostě lidi, kteří nemůžou ustát, že někdo má pozornost a "virtuální popularitu" a tak se to snaží nějak shodit. Pokud se zaměřuje jen na Tebe, tak to může být cokoliv, může jí vadit, že ji potkáváš a nevěnuješ jí pozornost nebo třeba je to nějaká asociace (vypadáš jako kluk co ji odkopnul, apod.). Nicméně, nejlépe to zjistíš od ní. Až to udělá zase, nahodil bych něco jako: "Uff, konečně, už jsem se bál, že se jako můj věrný anti-fanoušek neozveš." Její reakce Ti pak trošku víc napoví.
Fuci

Když tě holka hejtuje

Příspěvek od Fuci »

Dík za tip 😃
petrpan
Udělil poděkování: 1 x

Manipulace

Příspěvek od petrpan »

Čau kluci :)

Stává se vám někdy, že s vámi holka manipuluje, hraje různý její hry a vlastně neví co sama chce? Jednou řekne, že mě tak cche a chce sex ať přijedu a za chvíli, třeba pár hodin řekne, že vlastně nechce a jenom kecala, aby si zvýšila ego, takhle na férovku. Pak za pár dní zase píše a nahrává hlasovku jak mě chce ale jak má dojít na věc, že teda řeknu fajn, přijedu, tak nic a venku se pak chová uťáple :D Když mi tohle udělala posledně, tak jsem ji normálně poslal do háje, protože na takový ženský a manipulaci nemám náladu a ani čas, nenechám sebou zametat, tak jsem si narovinu řekl, ať táhne, že mám lepší výběr jak ona :D :D ona na to pak jen říkala, že si dělala srandu z nudy, mně je to fuk, každopádně jsem ji už nepsal a mám v merku jinou, lepší :mrgreen: , která píše sama od sebe, zajímá se a jsme na něčem domluveni-

Takže mě ani nezajímají rady co dělat, spíš jestli máte takový zkušenosti, že by s vámi různé holka manipuloval a ***** vám na hlavu :lol: Já si takový chování nenechám líbit a takové klidně pošlu do háje. Možná časem přileze, možná ne, to je jedno, ale asi ji tam pošlu klidně 3x :x
Satch
Udělil poděkování: 236 x
Obdržel poděkování: 24 x

Když tě holka hejtuje

Příspěvek od Satch »

Chová se uťáple. Co bys čekal? Že když se ti holka podbízí online, že už nemusíš být chlap a čekat pri setkání, jestli tě za ruku někam odtáhne a tam ti ho vykouří? Když se holka snaží (a často se snaží mnohem víc, než si uvědomujeme), tak je to super. Většinou je to prostě na nás. Je jedno co říká když se setkáte. Už se snažila až, až. Záleží co dělá. Píše. Mluví s tebou, je s tebou, nejde pryč... To je po jejím snažení od ní dostatečná aktivita na holku. Chceš s ní něco mít? Tak logistika a buď aktivní. Nechceš? Tak neřeš ;)
Hammer
Udělil poděkování: 24 x
Obdržel poděkování: 6 x

Manipulace

Příspěvek od Hammer »

petrpan píše: 12 úno 2021, 08:55 Čau kluci :)

Stává se vám někdy, že s vámi holka manipuluje, hraje různý její hry a vlastně neví co sama chce? Jednou řekne, že mě tak cche a chce sex ať přijedu a za chvíli, třeba pár hodin řekne, že vlastně nechce a jenom kecala, aby si zvýšila ego, takhle na férovku. Pak za pár dní zase píše a nahrává hlasovku jak mě chce ale jak má dojít na věc, že teda řeknu fajn, přijedu, tak nic a venku se pak chová uťáple :D Když mi tohle udělala posledně, tak jsem ji normálně poslal do háje, protože na takový ženský a manipulaci nemám náladu a ani čas, nenechám sebou zametat, tak jsem si narovinu řekl, ať táhne, že mám lepší výběr jak ona :D :D ona na to pak jen říkala, že si dělala srandu z nudy, mně je to fuk, každopádně jsem ji už nepsal a mám v merku jinou, lepší :mrgreen: , která píše sama od sebe, zajímá se a jsme na něčem domluveni-

Takže mě ani nezajímají rady co dělat, spíš jestli máte takový zkušenosti, že by s vámi různé holka manipuloval a ***** vám na hlavu :lol: Já si takový chování nenechám líbit a takové klidně pošlu do háje. Možná časem přileze, možná ne, to je jedno, ale asi ji tam pošlu klidně 3x :x
Joo kdysi dávno jsem to taky zažil ale to bylo tím, že jsem byl vážně hlupák a nechal se tahat za nos a tu holku bavilo si ze mě dělat vyloženě prdel , protože jsem si myslel , že zrovna teď už to bude myslet vážně :D A díky té holce jsem objevil tento web , forum a objevil úplně nový svět ve kterém jsem spokojenější , takže něco zlého bylo k něčemu dobré , protože i díky ní a té špatné zkušenosti s objevem streetgame , jsem sbalil všechny ty další holky .
surfernamare
Udělil poděkování: 77 x
Obdržel poděkování: 71 x

Když tě holka hejtuje

Příspěvek od surfernamare »

Pak za pár dní zase píše a nahrává hlasovku jak mě chce ale jak má dojít na věc, že teda řeknu fajn, přijedu, tak nic a venku se pak chová uťáple :D Když mi tohle udělala posledně, tak jsem ji normálně poslal do háje, protože na takový ženský a manipulaci nemám náladu a ani čas, nenechám sebou zametat, tak jsem si narovinu řekl, ať táhne, že mám lepší výběr jak ona :D :D
Chyby su zvyraznene tucne
mám v merku jinou, lepší :mrgreen: , která píše sama od sebe
Tak preco ta to zaujima? :D
Z vlastnej skusenosti viem, ze ženu musis vzdy zbalit ty, dokonca aj ked ti sama pise. Ziadne "ideme šukat - ok přijedu" nefunguje, ak nie si celebrita alebo nieco podobne
surfernamare
Udělil poděkování: 77 x
Obdržel poděkování: 71 x

Když tě holka hejtuje

Příspěvek od surfernamare »

Jednou řekne, že mě tak cche a chce sex ať přijedu
V tej chvili to naozaj chcela
za chvíli ... že vlastně nechce a jenom kecala, aby si zvýšila ego
To je obranna reakcia, pretoze si to medzitym dojebal a ona si chce sama pred sebou ospravedlnit, ze chcela niekoho tak nemozneho (neber to osobne prosim, len si to proste dojebal :D )

Ked niekto vravi, ze ženy nevedia co chcu, trochu sa mi otvara nozik vo vrecku. Ženy vedia co chcu, presne ako my, nie su mentalne postihnute. Len to zavisi od inych veci ako u nas a je to menej stabilne v čase.
Odpovědět