Holka neví co chce

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Jack_21
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 0

Holka neví co chce

Příspěvek od Jack_21 »

Zdravím vás,poslední dobou se mi docela dařilo s jednou holkou,znal jsem ji sice online,ale volal jsem s ní, flirtovali jsme spolu, furt psala jak mě chce vidět,chce mě mít v posteli,jestli na me může skočit a dat mi pusu na naší schůzce, dávala jeden konpliment za druhým, posílala srdce. Z ničeho nic mi po dvou dnech volání napsala, ze ma kluka a ze mi to i říkala(což nerikala), a bere mě jenom jako kamaráda. Stalo se vám to někdy? Co se to sakra stalo? Jen chci byt v obraze.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Wixe
Obdržel poděkování: 15 x

Holka neví co chce

Příspěvek od Wixe »

Zrovna tato holka věděla co chce - získat validace a pozornost od kluků, to dělají holky běžně. Buď byl někdo rychlejší nebo chtěla opravdu jen ty validace a potvrdit si, že je o ni vážný zájem, ať už kluka má nebo ne. Tak či tak běž "o dům dál" a zkus to rovnou v paneláku :D.
Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1693 x

Holka neví co chce

Příspěvek od Princ »

Jsi nasraný?
Ne, v poho, proč? :)
Cílem je milovat častěji, milovat snáz
Davidulous
Udělil poděkování: 10 x
Obdržel poděkování: 27 x

Holka neví co chce

Příspěvek od Davidulous »

u těchto případů se většinou vyplatilo nestát se předmětem fantazírování oné holky. Při takovém sex talku a dalších řečech, bych využil falešných obvinění, nechal ji trochu zabojovat a přesměroval či ukončil konverzaci. :D ale v této situaci stačí ukázat to že jsi v pohodě s touhle situací a řeš další ženské.
Nepřitahuješ to co chceš, přitahuješ to čím jsi.
surfernamare
Udělil poděkování: 77 x
Obdržel poděkování: 71 x

Holka neví co chce

Příspěvek od surfernamare »

Strasne lahko si sa ponukol :D
+ je uz dalsi den, ma inu naladu, nemozes na to len tak nadviazat
A preco ste sa vlastne este nestretli?
Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1693 x

Holka neví co chce

Příspěvek od Princ »

O téhle holce se nedá říct, že neví, co chce. Ona ti jenom řekla, že má přítele. To může mít tak 8 významů :) Ani toho psa bych tam nerval, jednej přirozeněji.
Cílem je milovat častěji, milovat snáz
Jack_21

Holka neví co chce

Příspěvek od Jack_21 »

Ještě jsme se nesetkali,protože měla nějaké problémy s nevlastním tátou,ale kdo ví,co si z toho vymyslela.
Jack_21

Holka neví co chce

Příspěvek od Jack_21 »

Teď se mi omlouvá a svádí to na špatnou náladu, to mě zkouší, nebo si ze mě pouze utahuje?
emko
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x

Holka neví co chce

Příspěvek od emko »

Co mají společného holky a Prymula? Kladou velký důraz na testování :)
surfernamare

Holka neví co chce

My chlapi sme niekedy velki analyzatori :D
Napis jej, ze toto si bude musiet vyzehlit a ze mas rad cervenu čipku :D
petrpan
Obdržel poděkování: 1 x

Holka neví co chce

Příspěvek od petrpan »

Mám zase dotaz kluci :D Jde o to, že jsem se seznámil s jednou holkou, ale ona je dost introvertní, skoro nikam nechodí a je spíš jenom doma a nudu zahání na seznamkách a sbíra lichotky a sledující na ig, to ji prý stačí a uspokojuje a nehledá ani vztah :D
No protože je to taková domácí ženská, je docela oříšek s ní něco podniknout. Zatím jsme spolu nespali, byly jen nějaké doteky. Podle všeho se ji líbím, to mi několikrát řekla, ale taky říkala, že nechce vztah, zkusím ji sbalit..
Ze začátku asi tak první měsíc byla hrozně moc aktivní, psala furt sama od sebe, dokázala vás zaspamovat když jste zrovna neodpověděli, mezitim jsme byli párkrát venku a furt spamovala, psali jsme si hodně. Jenže potom to nějak ustalo. Snažil jsem se psát taky první, aby to bylo 50/50.
Teď je to tak 20/80 z moji strany. když napíšu, odpoví kladně a skoro hned, když je online. Když ji někam zkusim pozvat ven, souhlasí a když nemůže, sama navrhne jiný termín. Jenže už tak nepíše a když nenapíšu já, je schopná se třeba několik dní neozvat.

Má cenu něco zkoušet nebo hledat dál? protože mám domluvené jiné rande v týdnu. Prostě vím ze začátku, že psát sama umí a aktivní být umí taky, jenže to z její strany kleslo na bod mrazu. Když jsme venku, furt se směje, kouká do očí a další věci, pak napíše vždycky jak to bylo skvělý..

Možná dobudovat ještě víc přitažlivost? Rád bych znal názor ostatních, jestli se někdo setkal s podobným chováním.

Podle mě jsou dvě možnosti. Za A ji věčně vypisování unavilo/unudilo a radši se sejde v reálu, B) jsem ji úplně ukradený :D Možná tak 50/50.
Ještě mě napadá za C), našla někoho jinýho, se kterým si dopisuje/schází a jednoduše jsem ji omrzel.

Upřímně za mě je docela dobrý si nepsat tolik, protože čím víc si píšeme, pak je toho mín co si říct v reálu, když vám všechno vykecá :lol: zase ale když nedokáže napsat sama během několika dní..nevím.

Takže mám tahle řešení:

Dobudovat přitažlivost online, nějak v ni vzbudit další emoce, teď bych to zkusil přes digi game, po chvíli, až bych uznal za vhodný ji znova pozval ven.

Teď hlavně musím zapracovat na tom digi - mám knihu, znovu se víc odlišit, ať nejsem tak nudný. Protože vím, že se mnou se pobaví dost :lol:

Další je nechat to, kašlat na ni a řešit jiné holky, ona se ozve, když bude chtít.
martin123
Udělil poděkování: 454 x
Obdržel poděkování: 300 x

Holka neví co chce

Příspěvek od martin123 »

A nespali jste spolu, protože ty nechceš?
surfernamare

Holka neví co chce

Zlate pravidlo: ak to ide tazko, nemas pritazlivost.
Ak je moznost zobrat ju vonku, vzdy ju zober vonku, najlepsie s moznostou vyspat sa s nou.
Ak taka moznost nie je, vyuzivaj instastory, nech je to zaujimave a nech na to reaguje. Neviem si predstavit, ako by si tu dosiahol pritazlivost aktivne cez text. Ak si aj dopisuje s inym, tak storky ju mozu stale zaujat.
Odpovědět