Menstruační cyklus žen

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 1 x

Menstruační cyklus žen

Příspěvek od petrpan »

Zdravím pánové. Zajímalo by mě jaké máte zkušenosti ve změně chování žen v období jejich menstruace? Jestli je vůbec možný, aby se v tomhle období jejich chování změnilo řekněme skoro o 360 stupňů? Podle mě je v tomhle období lepší se s nimi moc nebavit než se "uklidní", spíš mě zajímají vaše zkušenosti, jak moc velký změny v chování díky tomuto jste zatím zažili. :D

Princ
Udělil poděkování: 524 x
Obdržel poděkování: 1674 x

Menstruační cyklus žen

Příspěvek od Princ »

No nektere zeny se meni hodne :)
MindMess
Udělil poděkování: 4 x
Obdržel poděkování: 1 x

Menstruační cyklus žen

Příspěvek od MindMess »

petrpan píše: 11 led 2021, 09:50 Zdravím pánové. Zajímalo by mě jaké máte zkušenosti ve změně chování žen v období jejich menstruace? Jestli je vůbec možný, aby se v tomhle období jejich chování změnilo řekněme skoro o 360 stupňů? Podle mě je v tomhle období lepší se s nimi moc nebavit než se "uklidní", spíš mě zajímají vaše zkušenosti, jak moc velký změny v chování díky tomuto jste zatím zažili. :D
360 stupňů je kolem dokola. Takže by se chovala úplně stejně. :D Ale chápu, že jsi myslel 180 stupňů, ale nemohl jsem se o tom nezmínit. Nicméně, k věci. Určitě zde jsou změny chování, úplně bych neradil se s holkou "nebavit", ale prostě brát v potaz, že má své dny a že se to může projevovat na její náladě nebo chování. U mé přítelkyně je to třeba tak, že mám ve zvyku do ní často "rýpat", ale v tomto období si musím dávat pozor, protože je dost citlivá a to, čemu by se normálně zasmála, ji urazí nebo nějak zraní. Každá holka je v tomhle trošku jinak a chce to vypozorovat, jaké změny u ní probíhají. :)
Princ
Udělil poděkování: 524 x
Obdržel poděkování: 1674 x

Menstruační cyklus žen

Příspěvek od Princ »

PMS: neplanovat na tu dobu spolecne dovolene nebo neco.

Prvni dva dny menstruace: udelat ji zazvorovy caj s medem, ugrilovat steak medium rare, nakrajet ji ho, krmit ji s nim vlastnorucne v posteli jako detatko.

Dny pred ovulaci: trojky s jejima kamoskama.
Odpovědět