Co napsat holce do prvni zpravy(Badoo)

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
ivonavra
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od ivonavra »

Dobry den,
chtel bych se zeptat zde zkusenejsich, co napsat holce do prvni zpravy, na Badoo. Nedavno jsem se matchnul s jednou docela peknou holkou a tak bych ji chtel vic poznat...jenze nevim jak zacit :D. V profilu ma par fotek sebe sama a zaliby kocky, tanec a kamarady, to je vse:D. Jak byste zacli? Dost jsem cetl, ze prvni zprava by mela byt originalni, ne proste a ohrane ,,jak se mas'' nebo ..posli fotku''. No a me nic moc nenapada a nechtel bych to pokazit.
Predem diky za odpovedi.

plysak20
Udělil poděkování: 15 x
Obdržel poděkování: 55 x

Příspěvek od plysak20 »

chceš říct pravdu, zkoušel jsem si na tinder dát fotky modela a do první zprávy jsem psal "jdeš na kafe?" a odpovědi byly "kdy?", dal jsem si tam blbé fotky, napsal jsem tu samou zprávu a odpovědi byly "jdeš na to rychle", "ani náhodou, ještě se neznáme"...

vůbec to není o zprávách, je to čistě o fotkách, pokud se holce budeš líbit, odepíše i kdybys napsal "prcat?", když se jí líbit nebudeš, můžeš vymyšlet romantický román a neodepíše.
Onfox
Udělil poděkování: 3 x

Příspěvek od Onfox »

Ahoj, koukni na YouTube Channel Streetgame.cz, najdeš tam rady jak si s holkou psát. 8-)

První zprávou to teprve začíná, ale zdaleka nekonćí, přidávám pro inspiraci vlastní screen začátku konverzace.
Obrázek
Hammer
Udělil poděkování: 22 x
Obdržel poděkování: 5 x

Příspěvek od Hammer »

Na fotkách si najdi něco za co bys ji mohl poškádlit nebo něco čemu by se zasmála . Hlavně to celé dny neřeš :D
Jinak ,na foru je vlákno , s tímhle tématem , můžeš si tam přečíst pár rad od druhých ...
ivonavra

Příspěvek od ivonavra »

Dobry vecer, tak jsem se odhodlal a te holce napsal. Predem se omlouvam uzivateli Onfox, ze jsem pouzil jeho frazi, byt mirne upravenou. Zacalo to takto:
Ja: Ahoj
Ona: Ahoj:)
Ja: Vypadas pekne, ale zaroven trochu tajemne:D (na fotkach tak vypada)
Ona: Proc si to myslis?:) :D
Ja: ?

No a ted nevim jak dal :D. Nechci ji hned na rovinu rikat proc, spis bych ji chtel jeste nejak poskadlit, aby to hledala, ze jsou to ty fotky nebo si tipla, hadala...jenze nevim jak to napsat. Omlouvam se, jestli vypadam jako ze jsem uplne bez fantazie, ale nejak ted jsem:D Jak by jste pokracovali?
Predem diky za odpoved:)
surfernamare
Udělil poděkování: 65 x
Obdržel poděkování: 69 x

Příspěvek od surfernamare »

Ty asi tiez nebudes skaredy, ked ti odpisala na obycajne Ahoj :D
Spravy jej mas pisat tak, aby smerovali k tvojmu cielu.
Precitaj si najprv clanky o textgame, nemozes po kazdej sprave ziadat forum o radu :D
ivonavra

Příspěvek od ivonavra »

surfernamare píše: 12 led 2021, 12:12 Ty asi tiez nebudes skaredy, ked ti odpisala na obycajne Ahoj :D
Spravy jej mas pisat tak, aby smerovali k tvojmu cielu.
Precitaj si najprv clanky o textgame, nemozes po kazdej sprave ziadat forum o radu :D
Ahoj, diky moc za odpoved. No popravde, jsem tak hezky, ze se divim ze me vubec odpovedela:D Na clanky se podivam, snad mi to pomuze:) Diky za doporuceni.
Odpovědět