Pravda o Lucasovi

Co se jinam vážně nevejde
Odpovědět
Uživatelský avatar
Woody
Příspěvky: 424
Registrován: 13 říj 2016, 18:38
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 46 x
Obdržel poděkování: 118 x

Pravda o Lucasovi

Příspěvek od Woody »

Dneska jsem si uvědomil jednu pěknou věc.

Lucase znám skoro od jeho začátků. Je definicí šťastného člověka. Tenkrát na megastreetu s Regymanem jsem se o něm dozvěděl, že prej oslovil holku do okýnka jejího auta.

Bylo mi u prdele kolik má našukáno, stejně jako u každého streetaře, nejhustější na nich je ta akce.

To že jsme tenkrát vlítli s Regymanem do prodejny DM abychom mohli balit ty dvě MILFky. To jak jsem oslovil holku u Starbucks a Regyman mi wingoval její kámošku která ho slovně úplně mučila. Jak jsem četl v deníku Tomáše Oswalda jak jeho holce utekl pes a on si řekl o blowjob jako: "Psa už nezachráníš ale ptáka možná jo". To všechno jsou zážitky hustější, než počet zářezů na pažbě jaxeříká. Ale odbočuju od tématu.

Jednoho večera jsem šel z doučování a na nádraží potkal kluky. Přišel ke mně i veselý hoch, štěstí a akčnost mu zářila z očí. „Ty seš ten Lucas, co oslovil holku do okýnka jejího auta?"
Když kejvl, podali jsme si ruce a já byl rád že znám hocha co se s tím nesere. :D
Přišla řeč na street, ale já měl zrovna maturitní období, tak jsem přiznal že se učím. Lucas měl tou dobou maturitu taky za tejden, tak jsem se zalekl, že se doma neučí. No a on se rozzářil, zuby jak VENOM, a povídá: „Na co maturita? Hlavně streetovat!"

Známe se od tý doby, streety s ním jsou vždycky plné dobré nálady, moudrejch rad a smíchu. O akci nemluvím, Lucas se s tím nesere. Přiznávám, že jsem ho chvíli evidoval v deníku jako Swagupána, protože jsem nechtěl od některejch dostat na budku, že mám kámoše instruktora. A taky proto, že Lucas je fakt swagupán. :D

Co jsem neměl dělat jaxe stal instruktorem, bylo, že jsem o tomhle jeho úspěchu řekl mámě a tátovi. Oni nesdíleli tuhle moji radost. To jsem tenkrát nevěděl, teď už bych jim to neřekl. :D O tom že jsem to řekl rodičům bych nepsal ani sem, ale je to nezbytné pro pochopení dalších řádků:

Plánoval jsem solo street.
Táta: Jdeš dnes s Lucasem?
Já: Ne, dnes jdu sám. Toho jsem dlouho neviděl ale.
Táta: Jakto?
Já: Hej dohodil jsem mu jednu svoji kámošku a už tejden mám pokoj! :D
Táta: Ty JEMU? Neměl by ji dohodit on tobě, když je INSTRUKTOR?

Nic jsem neřek, jen jsem se usmál, táta taky a odešel. Pak jsem šel na koupaliště, protože bylo takový vedro, že jsem si solo street rozmyslel.

Až na koupališti při chillu na dece mi došlo že právě proto ne.
1) To ONA chtěla bejt dohozena. Já ji stejně nechtěl, takže winwin. :D

2) Lucas je INSTRUKTOR, né PASÁK. To znamená, že dává INSTRUKCE, jak se k dívkám dostat, né DÍVKY samotné. Je to jako by táta říkal „Lucas je instruktor rybaření, proč ti nedá nějaké ryby?"

3) Lucas je INSTRUKTOR a já jsem vpodstatě STUDENT. A dalo by se říct, že díky pár Lucasovým radám a tipům umím lépe přicházet do styku s holkama a to, že mu nějakou dohodím, je vlastně úkaz toho, že to Lucas učí dobře.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Woody za příspěvek (spolu 4):
TristanPRG (02 srp 2020, 14:23) • JohnyBenda (16 srp 2020, 15:57) • #Dave (24 srp 2020, 08:51) • Lucas (31 srp 2020, 03:11)
Hodnocení: 11.4%
Odpovědět