Čísla a zase čísla

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Tchibo
Poděkoval: 4 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Čísla a zase čísla

Příspěvek od Tchibo » 31 črc 2020, 10:48

Zdarec streetaři,

pořád se snažím oslovovat a někdy mi to jde líp a někdy míň. Někdy se vzchopím třeba jen na 3 oslovení a někdy zase na 10 nebo víc. Pořád se snažím odbourat nějakej blok při oslovení.

Stává se mi ale to, že i když se holka při oslovení baví a líbí se jít to (hraje si s vlasy, směje se, zajímá se o Vás sama atd...), tak často někam spěchá a nemá čas. OK to s tím nic neudělám a tak si na závěr řeknu o číslo a tady nastává zlom, kde nevim jak to asi udělat správně...

Řeknu přímo třeba ,,Dej mi na sebe číslo a můžeme si spolu někam vyjít", dostanu čislo a až druhý den večer ji třeba napíšu, kdy se mi to hodi (třeba pá/so) a řeknu možnosti co dělat. Pak už nedostanu odpověď a čislo považuji za "mrtvé čislo". Nevím co se pak děje, když napíšu a nebo jestli to dělám špatně?

Zkusil jsem i posledně si říct o FB a holka se trochu zdráhala a nic moc na to neřekla, tak jsem řekl teda zase číslo, které mi sama zadala do mého mobilu. Samozřejmě "mrtvé číslo", které je skutečně její, ale nenapsala.

Začínám si myslet, že FB je daleko osobnější než číslo/ig nebo dělám něco, co je totálně špatně a sám si to tak poseru :D . Jednou jsem i dostal fake číslo, komu patřilo úplně někomu jinému (dostal jsem ho od 15ky :D ). Ig neřeším, bo dám sledovat a i když pak napíšu, tak zase nic.

Nějaké rady k tomu co a jak udělat potom co dostanu kontakt? Mám sice málo kontaktu, ale vím, že jsou pravé a aktivní a všem jsem už napsal nějakej návrh a tak teď nevim co s těmito "mrtvými čísly" + celkově názor by se na to hodil, ale navzdory všemu mi přijde, že FB by byl asi ideální, i když to nemusí být tak jak píšu.

Tchibo

ityity95
Poděkoval: 8 krát
Obdržel poděkování: 5 krát

Čísla a zase čísla

Příspěvek od ityity95 » 31 črc 2020, 15:48

osobně bych řekl že fb/ig je větší jistota. To číslo ti může naťukat jaký chce :D

Princ
Poděkoval: 513 krát
Obdržel poděkování: 1518 krát

Čísla a zase čísla

Příspěvek od Princ » 31 črc 2020, 16:24

To hned prozvoníš, aby si mohla uložit tvoje a spíš to zvedla.

JirKa123
Poděkoval: 63 krát
Obdržel poděkování: 77 krát

Čísla a zase čísla

Příspěvek od JirKa123 » 01 srp 2020, 16:05

Když už si bereš číslo, tak nepiš SMS jako první.
Sorry Martine.

SausageKing
Poděkoval: 1 krát

Čísla a zase čísla

Příspěvek od SausageKing » 01 srp 2020, 17:09

JirKa123 píše:
01 srp 2020, 16:05
Když už si bereš číslo, tak nepiš SMS jako první.
Jak to myslíš? Jako, že mám po tom co sem to číslo dostal volat a nepsat sms? Nebo myslíš hned v ten moment?
STREET - jediná aktivita na světě, která nebere energii, ale energii dodává

JirKa123
Poděkoval: 63 krát
Obdržel poděkování: 77 krát

Čísla a zase čísla

Příspěvek od JirKa123 » 01 srp 2020, 21:21

SausageKing píše:
01 srp 2020, 17:09
Jak to myslíš? Jako, že mám po tom co sem to číslo dostal volat a nepsat sms? Nebo myslíš hned v ten moment?
Ano, myslel jsem to tak, že když už si bereš číslo tak pak zavolej a rovnou domluv date.

Jestli si chceš psát tak si ber radši nějakou sociální sít.
Sorry Martine.

Odpovědět