Jak překonat problémy

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
petrpan
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Jak překonat problémy

Příspěvek od petrpan » 20 kvě 2020, 08:35

Řeším následující. Mám koupený ebook, studuji tady na fóru teorii, i nějaký videa a podobně. Ale prostě když dojdu na rande, tak jakoby zkamením. S holkou si máme co říct a tak se chovám nějak podle sebe, ale prostě úplně zapomenu na to, co mám správně dělat, tedy co jsem se tady naučil. Jakoby blackout, vím, že mám na holku sáhnout, doteky a tak, ale prostě se na to neohodlám a pak si doma říkám, jaký jsem vůl, vždyt to mám nastudovaný. A samozřejmě holka si něco pomyslí a prý budeme jen kamarádi. Potom mě to mrzí, jakou jsem mohl mít slušnou holku, jen kdybych nebyl takový *****.
Jasně, můžu si říct, neznám ji, o nic nejde a v nejhorším mě kopne do rozkroků a jde pryč, ale stejně, uvědomím si, v žiju se do její kůže, že by ji nějaký cizí chlap, kterýho zná chvíli začal hned osahávat a dotýkat se a nějak zpanikařím.
Podle mě i kdybych chodil na street a nedělal jen seznamky, neposunu se, protože vždycky zatuhnu u tohohle. Chodím cvičit, starám se o sebe a všechno kolem, ale tohle je prostě slabina.

Princ
Poděkoval: 493 krát
Obdržel poděkování: 1405 krát

Jak překonat problémy

Příspěvek od Princ » 20 kvě 2020, 09:11

Tohle je jeden z asi pěti nejčastějších problémů, které lidé na téhle planetě mají :) Píšu o tom přímo na stránce Výcviků.
"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."
Přitažlivost, 25. 5. 2020

Satch
Poděkoval: 217 krát
Obdržel poděkování: 25 krát

Jak překonat problémy

Příspěvek od Satch » 21 kvě 2020, 02:44

petrpan píše:
20 kvě 2020, 08:35
chlap, kterýho zná chvíli začal hned osahávat
Buduj doteky. V článcích i na fóru najdeš, co potřebuješ.
Doteky mají spoustu možností. Koukej víc kolem sebe. Dotýkající se lidé, mají mezi sebou hlubší vtah, než ti co se nedotýkají. Jednou na ni musíš sáhnout, např... Pěkný tričko... Sáhneš si, jestli je to dobrá látka. Uvidíš, že když se na to zameříš, postupně, v pohodě, dostaví se výsledky. Je přece spousta nesexuálních doteků. I běžné doteky, budují emoce. Teď nevíš, jaké budou jejich reakce, později budeš reakce velmi dobře předvídat předem a budovat doteky podle toho, jaké reakce chceš vyvolat ;) Je to takový základ, ale na všem jde pracovat postupně.

petrpan
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Jak překonat problémy

Příspěvek od petrpan » 21 kvě 2020, 11:02

Děkuju. Pokusím se. Jen nevím, jestli je dobrý nějak budovat, když jsem to zanedbával a viděli jsme se tak třikrát. Jediné doteky, co byly, že jsme se objali na rozloučení a dali si klasickou pusu , žádný líbání. Takže to už je možná ztracený. Protože sama mě už za tu chvíli bere spíš jako kamarády. Jedině myslím, že by doteky mohly fungovat u sportu. Ona sportuje, já taky. Takže to spojit a tam si to zase tak nemusí uvědomit.

Odpovědět