Zkusit znovu nebo ne - holka

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
petrpan
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od petrpan » 19 kvě 2020, 12:55

Ahoj, mám dotaz. Jde o to, že jsem poznal jednu holku, byli jsme spolu třikrát venku. Myslím, že to bylo celkem v pohodě, jenom můj problém byl, že nemám moc zkušenosti a neměl jsem "odvahu" ji nějak osahávat, takže byla vždy jen pusa a krátký objetí na konci. Jde o to, že jsme si psali před setkáním celkem dost, skoro nonstop a byla úplně nadšená, psala různý sladký řeči a podobně. Když jsme se sešli, bylo to taky v pohodě i si dál psali. Po poslední schůzce se to nějak utlumilo a tak po pár dnech píšu, jak to s námi je. A prý myslím, že budeme spíš kamarádi. Asi jsem ji ne úplně přesvědčil v reálu, ale co. Hlavně jde o to, že jsem ji pořád řešil a ani nevěděl, na čem jsem, ale jak jsem tohle z ni dostal, ulevilo se mi dost, přestal jsem na ni tak myslet a budu mít v týdnu rande s jinou. Ale přece jenom týhle jsem říkal, že to tak beru. Noo, a jako k tomu bylo, že jsem na nic tak hodný a tyhle věci a to už se mi zdá jako friendzone, i když jsme se neviděli tak často a dlouho. Navíc ted řeší nějaký problémy, tak možná to bude taky trochu tím.
A teď jak postupovat? Tak či tak bych o ni nechtěl přijít a oni mi říkala to stejný, že jsem super člověk. Posledně jsem psal já, ale něco, na co se ani nemusí odpovídat. Teď ji dám prostor, klid to všechno zpracovat. Myslíte, že má cenu se na ni ted uplně vykašlat, třeba týden, dva, když se neozve a chodit na jiný rande? A pak ji napsat, že někam zajdeme třeba jenom jako kamarádi?

Vím, byl jsem hloupý a trvá mi to. Ale jak jsem si na ni zvykl, tak vím, že kdybychom šli na další rande, tak tam už bych byl schopný doteků a dalších věcí, jak jsme se víc poznali. Ale asi čekala jiné tempo. Teď když vím, na čem jsem, že mě má ráda a ty věci, tak se mi ulevilo, že nejsem v nejistotě a troufám si říct, že prostě dokážu cokoliv. Když jsme byli spolu, záleželo mi na všem a nechtěl jsem nic kazit a teď po tom všem je mi celkem jedno, jestli se něco zkazí nebo ne.

Myslím, že z toho vyjdu tak jako tak, buď budu kamarád a nebo se to zlepší. Ale jestli tam nebyla nějaká jiskra z její strany, tak nevím.Mám se zeptat, kdy si to uvědomila, jestli hned nebo později? A co byste dělali vy? Řekněme, že bychom šli třeba za dva týdny, nebo tři někam a já bych zkoušel pomalu ty doteky a další věci, nějak hodně opatrně. Možná ji vytáhnout na nějaký sport někam, kde jsou trochu i doteky?

Woody
Poděkoval: 29 krát
Obdržel poděkování: 42 krát

Doteky nejsou osahávání

Příspěvek od Woody » 19 kvě 2020, 14:34

petrpan píše:
19 kvě 2020, 12:55
neměl jsem "odvahu" ji nějak osahávat
Tohle mě koplo do očí, zapomněl jsem na kontext úplně.

Však doteky a osahávání jsou něco úplně jinýho.

Doteky jsou, když...
jí podáš ruku při představení
ji pohladíš když na ní něco chválíš
ji obejmeš
si prohlížíš její doplňky
hladíš její tělo
líbáš se s ní
prstíš ji
pícháš ji
koušeš
cucflekuješ

...a mnoho dalšího, ale hlavně chceš pozorovat, jak se holka při tom cítí.
Některé jsou němé (chvíli dotekuj, chvíli ne, sleduj její reakce hlavně).
Některé ti (spíš neverbálně, ale zažil jsem i verbální podání) řeknou, že se na to necítí, to se dá přejít jak test.
Některým se to evidentně líbí, tam v klidu pokračuj.
Některé to i opětují (moje instantko na MDŽ bylo v tomhle objevu strop), třeba ji vezmeš kolem pasu a ona tě tak veme taky, to je většinou vidět, kam to směřuje žejo. :D

Osahávání každopádně je, když se jí dotýkáš bez jakýhokoliv citu, nesleduješ jaxe cítí, a prstil bys ji klidně už při oslovení když evidentně nemá zájem. :D

Prostě dotýkej se jí, ale s určitou empatií. :D
petrpan píše:
Hlavně jde o to, že jsem ji pořád řešil a ani nevěděl, na čem jsem, ale jak jsem tohle z ni dostal, ulevilo se mi dost, přestal jsem na ni tak myslet a budu mít v týdnu rande s jinou.
Znám tenhle pocit, takhle jsem měl zažranou hlavu jednou holkou, zamilovával se... jiný holky ze streetu mi pomohly (a ani to nevěděly). :D
A ještě jsem si vzpomněl na Princovu analogii lásky s masochismem, zkus kouknout, jde to najít a otvírá oči to číst. :)
Každopádně gratuluju, že ses z toho dostal. Chápu, že tyhle rozuzlení uleví víc než dobře koncentrovaná stolice, ale zas stavět to přímo na tom není zdravý - viz tohle
petrpan píše:
má cenu se na ni ted uplně vykašlat, třeba týden, dva, když se neozve a chodit na jiný rande?
Stoprocentně. Jeden kámoš mi doporučoval ze svejch zkušeností klidně i půlrok. Nastreetuješ se, užiješ si spoustu zážitků, a kdoví jestli ti na tom bude ještě záležet. Pokud né, tak blahopřeju, o to líp to půjde :)
petrpan píše:
jenom jako kamarádi?
Nezdůrazňoval bych to - testoval bys sám sebe.
petrpan píše:
nějak hodně opatrně
Odvaha je jeden ze spouštěčů přitažlivosti. ;)
Takže jak jsem říkal výše - dávej tam ty doteky, sleduj jaxe jí líbí a podle toho kalibruj rychlost stupňování :)
When you know nothing matters, the universe is yours.
All should bow before you. Make them!

JirZa
Poděkoval: 57 krát
Obdržel poděkování: 61 krát

Příspěvek od JirZa » 19 kvě 2020, 15:45

To už se nezlepší, kašli na to, jestli ti teda nestaci friendzone.
Nejvetsi chybu(podle me vetsi nez to ze ses vysral na doteky, cimz jsi to zazdil uplne) vidim v tom, ze hledas u ni nejake potvrzeni, dokonce si ji napsal jak na tom jste, nejvetsi kravina, ty urcujes jak na tom jste. A to jak pises ze se ti i ulevilo, kdyz ti napsala ze te ma rada, znaci ze s tim mas problem. Tohle bys vubec nemel resit v zivote ;)
Obrázek

Výzvy na fighty rovnou do DM a nezapomeňte připsat i kolik z toho budu mít.

Sabaton
Poděkoval: 4 krát
Obdržel poděkování: 11 krát

Příspěvek od Sabaton » 19 kvě 2020, 16:11

Řeknu to trochu hnusně, ale víš leda kulový... :)
Říká, že tě má ráda... to možná říká, ale důležitý je sledovat, co DĚLÁ. Tak moc tě má ráda, že tě dala do friendzonu. Nezní to trochu jako oxymoron? Jde o to, že to, co jsi předvedl je typický “nice guy approach”. Choval ses jako hodný chlapec. Stavil jsi jí na piedestal, bál ses udělat krok i když jste spolu byli několikrát venku a k tomu jsi jí neustále psal, i když telefon slouží vpodstatě jen k domlouvání schůzek. Co dělat teď? Asi už bych jí nepsal a čekal, až se ona sama ozve. Když napíše, domluv rande a pryč z telefonu. Když se bude cukat, že chce, abyste byli opravdu jen kamarádi, tak asertivně a s klidem řekni, že o přátelství nestojíš, že máš kamarádů dost a ať se ti ozve, až bude chtít rande. Možná se ti někdy ozve, možná ne. Každopádně začni randit s jinýma a nemysli na ní, dokud se ti neozve. Když tak ti doporučuju přečíst si knížku How To Be 3% Man od Coache Coreyho Wayna.
"Excellence is not a singular act but a habit. You are what you do repeatedly." ~ Aristotle.

petrpan

Příspěvek od petrpan » 20 kvě 2020, 08:18

Děkuju za rady. Už stuuduji jak tady, tak i z jiných zdrojů. Rozhodl jsem se, že o ni nechci přijít, protože si celkem rozumíme. Viděli jsme se třikrát, takže možná je ještě čas, aby si udělal úplný obrázek na svoje pocity, ale to je spekulace. Zkrátka jsem se rozhodl, že ji dostanu na svoji stranu, at se víc stýkáme atd. atd. a v rámci možností se budu nějak vybudovat tu přitažlivost.
A jestli ani to ne, tak kamarád čistě jako kamarád, že zajdeme někam jen tak mi nevadí, ale rád bych něco víc, to není podmínkou.. Prostě si říkám, že o ni přijdu tak jako tak, protože jak jsme se delší dobu neviděli, zájem opadává. Mezitím jsem se mohl trochu zlepšit a uvidíme.

Mám plán, žádný jakoby rande jako posledně na jídlo a tak. Ale napadlo mě, že ji vytáhnu na nějaký sport, třeba na brusle, kolo, posilovna nebo cokoliv. Přijde mi dobrý dělat nějaký společný aktivity a navíc tady jde dělati ty doteky trošku.

Teď si přijdu takový uvolněný, když se zase sejdeme, ale to mělo přijít hned na první schůzce, ne když jsem to tak pokonil.

Prostě jednoduše ji jdu napsat, zítra v "čas" jdeme "místo". A jestli nechceš, pochopím to. A bud bude souhlasit, navrhne jiný termín nebo řekne ne. Nic víc se nemůže stát. A když odpoví ne, navážu na to, jak nabízela kamarádství a trochu ji zkusím dostat na svoji stranu, že místo odpovědi ne změníme datum.

To je můj plán. Ne si psát, teď jsem ji pár dní vůbec nepsal, ted to může být spíš horší, ale prostě jen k domluvě a at jsme spolu co nejvíc.

Jenom mám obavy, aby mezitím nehledala někoho jinýho, ale co už, když se mi všechno povede, to by taky šlo překonat. Nemám s tím teda zkušenosti v praxi, ale nějak se učit musí.

Mimochodem na pátek mám domluvené rande s nějakou novou, tak se uvidí. Neříkám, že bych byl z týhle, o který píšu výše nějak hotový, od doby, co mi to takhle uřpímně řekla se mi ulevilo, nebo prostě ten pocit nejistoty zmizel a vím, kde můžu stavět. Ale pravdou je, že bych s ni rád vybudoval nějaký spojení.

Třeba se v pátek na novém rande s novou holku něco zvrtne a na tuhle si nikdy nevzpomenu. Nicméně plán mám zhruba takový, jak jsem psal, možná ho doladím.

Sabaton
Poděkoval: 4 krát
Obdržel poděkování: 11 krát

Příspěvek od Sabaton » 20 kvě 2020, 11:00

Eh... No tak hodně štěstí, ale nebuď zklamanej, když to nevyjde. Uhánět holky a “snažit se je přesvědčit” jsem zkoušel dost dlouho na to, abych věděl, že je to ztráta času. Chceš v tom pokračovat? Odložím sem jeden citát. :)
„Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“ ~Albert Einstein
"Excellence is not a singular act but a habit. You are what you do repeatedly." ~ Aristotle.

petrpan

Příspěvek od petrpan » 20 kvě 2020, 11:16

Sám jsem zvědavý, ale zvrátit by to mohlo jít. Zase tak hodně času jsme spolu ještě netrávili, abychom se víc poznali. Víme toho o sobě dost, ale ne všechno. Příště až půjdeme už budu takový uvolněný, už jsme se viděli a strach tak opadne. Dokonce i z toho, že něco zkazím,protože horší než to bylo to asi nebude, když jsem poučený. Právě ten sport mi přijde jako skvělý, oba ho máme rádi.
Mohl bych se řídit tím, že nebudu očekávat nic a nechám to plynout. Nebudu se chovat jako někdo, co ji dá co ji na očích uvidí, ale jenom někdy, když si zaslouží a tak. Víc by to chtělo laškovat si myslím.
Teď jsem v dobré situaci než když jsme se poznali. To jsem neměl jistotu, jestli má opradu zájem se sejít. Sešle se. Na první rande to nebylo tak hrozný a podle ni si to i užila. Měl jsem strach, že to pokazím, a už se nikdy neuvidíme, ale další schůzku navrhla i ona, takže hrozný to asi nebylo a nějaké pouto vzniklo.

A teď jsem v tý pozici, že tu holku mám v podstatě jistotu. Takže když se k tomu dopracuju, můžu odejít ze zóny, jestli tam vůbec jsem, podle mě tak napůl, a být něco víc. A když neodejdu, tak budeme "kamarádi", protože at tak či tak bych s ni zůstal rád v kontaktu. Možnost, že by mě odkopla vylučuju. Problém může nastat, když si někoho najde, na to ještě plán nemám. Ale beztak by to byl nějaký streetař, který by si užil a dál nic, tak asi dobrý :lol: :lol: :lol:

Odpovědět