Získání holky na svoji stranu

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
petrpan
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od petrpan » 18 kvě 2020, 15:39

Poznal jsem holku a mela velky zajem. Ale jelikoz nemam s holkama zkusenosti, myslim, ze jsem nekolik rande pokazil, ale nikdy si neszetovala. K nicemu nedoslo. Porad jsme si psali, rano, pres den, v noci, ale po posledni schuzce se trochu odmlcela. Sem tam si napiseme, ale uz to neni jako driv. Ale zda se mi, ze se do toho trochu dostavame. Nejaky tipy? Jevi se mi jako nejlepsi narovinu napsat, ze to nebylo z moji strany ono, ale ze zitra jdeme sem a sem. A ze jestli nema zajem, pochopim to. Co myslite. Problem bude v tom vypisovani. Jak si clovek pise porad, proste uz dochazi napady a nemate si o cem psat a pak se jen videt musite a neco spolu zazit. No videli jsme se tak 4-5x
Co doporucite?

Ted jsme v takovem vztahu, ze kdyz napisu a zeptam se na neco, odpovi temer hned.

Ale zda se mi, ze proste ji nebavi uz si vypisovat, psali jsme si fakt hodne a jedine schuzka to zachrani a musim se vic snazit udrzet pozornost. Mezitim jsem studoval nejake materialy.

Jak případně formulovat? Dřív psala i sama od sebe a teď málokdy, nahrává mi často jen hlasové zprávy.
Měl bych napsat, že z mojí strany nebyla schůzka uplne nejlšpí a že třeba ve středu zajdeme sem a sem a napsat místo?

Princ
Poděkoval: 493 krát
Obdržel poděkování: 1405 krát

Příspěvek od Princ » 18 kvě 2020, 16:00

Ne, ne, takova taktika nema cenu.
"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."
Přitažlivost, 25. 5. 2020

petrpan

Příspěvek od petrpan » 18 kvě 2020, 16:22

Děkuju za odpověď. No nedalo mi to a chvíli po napsání tématu jsem ji to narovinu napsal, že jsem ven. Tak uvidíme. Dám sem info. :D

surfernamare
Poděkoval: 12 krát
Obdržel poděkování: 13 krát

Příspěvek od surfernamare » 19 kvě 2020, 21:51

Jevi se mi jako nejlepsi narovinu napsat, ze to nebylo z moji strany ono, ale ze zitra jdeme sem a sem. A ze jestli nema zajem, pochopim to.

Napis jej len to tucne vyznacene a bude to ok :D

JirZa
Poděkoval: 57 krát
Obdržel poděkování: 61 krát

Příspěvek od JirZa » 20 kvě 2020, 12:09

surfernamare píše:
19 kvě 2020, 21:51
Jevi se mi jako nejlepsi narovinu napsat, ze to nebylo z moji strany ono, ale ze zitra jdeme sem a sem. A ze jestli nema zajem, pochopim to.

Napis jej len to tucne vyznacene a bude to ok :D
“Jestli nemas zajem pochopim to”

Tim si dost snizis hodnotu.
Obrázek

Výzvy na fighty rovnou do DM a nezapomeňte připsat i kolik z toho budu mít.

petrpan

Příspěvek od petrpan » 20 kvě 2020, 15:42

My jsme v kontaktu a píšeme si, ne tak jako dřív, ale jsme v kontaktu. Takže to vidím tak, že v průběhu konverzace napíšu prostě pojďme v sobotu ve 20 hodin sem. A když nebude mít zájem, tak nevím a uvidí se. Ale vím, že v týdnu nemá volno, ale tu sobotu by měla mít.

petrpan

Příspěvek od petrpan » 20 kvě 2020, 15:59

Ještě jedna věc? Je dobrý napsat něco jako "co máš zítra v plánu? Pojďme v tolik hodin sem a sem"? Nebo tu otázku vynechat? Možná bude lepší? Na to má větší možnost odpovědět, třeba zítra něco mám, ale...

JirZa
Poděkoval: 57 krát
Obdržel poděkování: 61 krát

Příspěvek od JirZa » 20 kvě 2020, 17:13

petrpan píše:
20 kvě 2020, 15:59
Ještě jedna věc? Je dobrý napsat něco jako "co máš zítra v plánu? Pojďme v tolik hodin sem a sem"? Nebo tu otázku vynechat? Možná bude lepší? Na to má větší možnost odpovědět, třeba zítra něco mám, ale...
Jo to je dobrý, neco jako “co zajimaveho zitra delas?” A pak az podle toho navrhuj sraz ;)
Obrázek

Výzvy na fighty rovnou do DM a nezapomeňte připsat i kolik z toho budu mít.

Sabaton
Poděkoval: 4 krát
Obdržel poděkování: 11 krát

Příspěvek od Sabaton » 20 kvě 2020, 21:27

Je tu jedna věc, kterou je potřeba si uvědomit. Ženy jsou emocionální bytosti, zatímco my chlapi jsme logický. Tohle „získání holky na svoji stranu“ je něco, co nazývám „iluze akce“. Snažíš se „něco udělat“, „nějak jí přesvědčit“. Určitě si říkáš „Když jí dostanu ještě na jednu schůzku, ukážu jí, jak jsem skvělej, donutím jí mě milovat“. Myslíš nad tím moc logicky, iluze akce, snažíš se něco udělat, abys jí dostal. Takhle přitažlivost nefunguje. Funguje to spíš jako marketing. Chceš propagovat sám sebe. Chceš mít dobrej osobní marketing, musíš být vtipnej, zajímavej, nenucenej a hlavně žádanej. Tohle mi připomíná takový ty otravy, kteří volají lidem na telefon a cpou jim svoje nabídky. Padesátkrát jim práskneš s telefonem a oni ti zavolají po jednapadesáté. :D S holkama je to podobně, když jeví zájem, máš šanci na prodej (tj. vyspat se s ní). Když zájem nejeví, tak na ní kašli a nech jí, ať si to promyslí a ať se ti ozve sama. Protože tohle... normálně z tebe mám flashbacky, jak jsem se kdysi choval, jak jsem uháněl a uháněl... :DD Tenkrát jsem neměl tušení, proč holky, kterým jsem se ze začátku líbil, přede mnou nakonec utíkaly. Nechápal jsem, jak funguje přitažlivost.
Já ti můžu říct předem, jak to na 99% dopadne. Buď se vůbec nesejdete a ten váš platonickej vztah se komplet přesune na telefon, a nebo se sejdete a ty na ní v jednu chvíli vyprskneš všechny svoje city a pocity, čímž si ten friendzone pojistíš. Jak to vím? Vím to, protože jsem tyhle sračky dělal taky, když jsem byl mladší. Já tyhle myšlenkový pochody dobře znám. :D
"Excellence is not a singular act but a habit. You are what you do repeatedly." ~ Aristotle.

petrpan

Příspěvek od petrpan » 20 kvě 2020, 21:29

Díky. Zkusím a uvidím.

Ještě drobnost. Nemůže to být třeba i nějaký test z její strany? Neslyšel jsem o tom, ale po tom, o jsme si to řekli byla trochu méně aktivní v konverzaci a zase začala psát víc a přijde mi to zase jiný. Tak nevím. No pozve ji někam a uvidí se.

petrpan

Příspěvek od petrpan » 21 kvě 2020, 11:06

Sabaton píše:
20 kvě 2020, 21:27
Je tu jedna věc, kterou je potřeba si uvědomit. Ženy jsou emocionální bytosti, zatímco my chlapi jsme logický. Tohle „získání holky na svoji stranu“ je něco, co nazývám „iluze akce“. Snažíš se „něco udělat“, „nějak jí přesvědčit“. Určitě si říkáš „Když jí dostanu ještě na jednu schůzku, ukážu jí, jak jsem skvělej, donutím jí mě milovat“. Myslíš nad tím moc logicky, iluze akce, snažíš se něco udělat, abys jí dostal. Takhle přitažlivost nefunguje. Funguje to spíš jako marketing. Chceš propagovat sám sebe. Chceš mít dobrej osobní marketing, musíš být vtipnej, zajímavej, nenucenej a hlavně žádanej. Tohle mi připomíná takový ty otravy, kteří volají lidem na telefon a cpou jim svoje nabídky. Padesátkrát jim práskneš s telefonem a oni ti zavolají po jednapadesáté. :D S holkama je to podobně, když jeví zájem, máš šanci na prodej (tj. vyspat se s ní). Když zájem nejeví, tak na ní kašli a nech jí, ať si to promyslí a ať se ti ozve sama. Protože tohle... normálně z tebe mám flashbacky, jak jsem se kdysi choval, jak jsem uháněl a uháněl... :DD Tenkrát jsem neměl tušení, proč holky, kterým jsem se ze začátku líbil, přede mnou nakonec utíkaly. Nechápal jsem, jak funguje přitažlivost.
Já ti můžu říct předem, jak to na 99% dopadne. Buď se vůbec nesejdete a ten váš platonickej vztah se komplet přesune na telefon, a nebo se sejdete a ty na ní v jednu chvíli vyprskneš všechny svoje city a pocity, čímž si ten friendzone pojistíš. Jak to vím? Vím to, protože jsem tyhle sračky dělal taky, když jsem byl mladší. Já tyhle myšlenkový pochody dobře znám. :D

Díky za odpověď! Asi tak nějak, jsem s ni v kontaktu a píšeme si v pohodě. Z ezačátku měla velký zájem, ale postupně to opadlo, kdyžb jsme se viděli, no. Prostě to nemám v malíčku. Trochu tajně doufám, že při další schůzce, když jsem teď o to víc zkušenější se to třeba zvrtne v tom smyslu,že na mě něco uvidí, začne přehodnocovat situaci atd. I kdy už naznačila jako že jsem spíš kamarád. Podle všeho to není ztracený.

Když s ní píšu, občas dělám něco takového:

Například si s ni píšu a napíšu ji "něco pro mě musíš udělat" nebo podobný věci.
Ona se zeptá co bych měla udělat? A vy neodepíšete, ale necháte to pár hodin než ji odpovíte. A ona mezitím bude dumat nad tím, co pro vás vlastně má udělat a bude ji to vrtat hlavou a tak na vás bude i myslet. A za pár hodin ji odpovíte. Funguje to tak?

Někdy jsem to tak udělal a je pravda, že se za pár hodinu nebo i dříve ozvala, ale třeba nenavázala na tohle, ale napsala něco jinýho, co jsme řešili před touhle otázkou.Je to tak 50 na 50, jeslti dobrá taktika nevím.

Sabaton
Poděkoval: 4 krát
Obdržel poděkování: 11 krát

Příspěvek od Sabaton » 21 kvě 2020, 14:54

Dobře, jestli ti píše, domluv schůzku. Nehraj moc dlouho text game. Jinak vím, že to bude těžký, ale neupínej se na ní moc. Psal jsi, že jí nechceš ztratit apod., ale právě to by ti mohlo dost uškodit. Ber to, jakože “take it or leave it”. Když tak se objeví jiná. ;)
"Excellence is not a singular act but a habit. You are what you do repeatedly." ~ Aristotle.

petrpan

Příspěvek od petrpan » 22 kvě 2020, 10:34

Děkuju moc za rady. Píšeme si, ale už ne tolik jako předtím, jsme v kontaktu. Ven ji pozvu tak za dva týdny,protože odjela mimo město a za dva týdny se vrátí. Teď mám takovou taktiku, že to prostě nechám. Poslední zprávu mi psala ona a neodpověděl jsem a zatím nebudu. Když jsme si psali, myslím, že ji bude muset vrtat hlavou, co se děje a proč neodepisuje a bude nad tím dumat čím dál víc až napíše znovu sama. To klidně může být až za ty dva týdny a to ji pozvu ven.

Jinak co se týká holek, mám dost rezervy, to je pravda, ale snažím se s tím něco dělat. No například můj otec je úplně jiný případ. Nevím ,jak to dělá, ale není nějaký model, není moc bohatý, je mu 44, ale holky na něj prostě letí samy od sebe, zrovna teď má nějakou 25 letou a jsou spolu rok.

Tim asi tohle ukončím a uvidim, jak to dopadne. Jestli má fakt zájem nebo alespon trochu, bude nad tím muset přemýšlet a napíše sama ráda.

Satch
Poděkoval: 217 krát
Obdržel poděkování: 25 krát

Příspěvek od Satch » 24 kvě 2020, 02:26

Vezmi si příklad z otce. Nevím, jaký máte vztah, ale pokud dobrý, tak stačí s otcem chodit mezi lidi. Všude se najde nějaká zajímavá holka. Ty uvidíš od otce v přímém přenosu, co ženy vnímají atraktivně a otec bude jistě rád, když půjdeš v jeho stopách a vůbec mu nebude nepříjemné, když se kolem tebe budou motat holky, jako kolem něj.... Ideální pozice. Budete řešit který, kterou a holky budou řešit, která aspoň jednoho z vás ;)

Satch
Poděkoval: 217 krát
Obdržel poděkování: 25 krát

Příspěvek od Satch » 24 kvě 2020, 02:35

Ještě doplnění...
Můj otec už nezije :| a syn zatím může dělat winga spíš v podobě probouzení mateřských citů. Zase je to silnější pasivní přitažlivost.

Odpovědět