Rande ve třech

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Právník
Poděkoval: 2 krát
Obdržel poděkování: 10 krát

Rande ve třech

Příspěvek od Právník » 18 kvě 2020, 00:37

Ahoj, dneska mě kamarád požádal o radu, bohužel jsem mu nedokázal odpovědet, protože tohle je pro mě úplná novinka. Tak se chci zeptat, jak byste to řešili vy, protože tohle je to nejpovolanější místo.

Kámoš měl rande s jednou holčinou z vedlejší vesnice. To bylo prý povedené, bylo zakončené vášnivými polibky. Prý. :) A ve středu mají mít další randíčko. Což by nebylo nic divného, kdyby ta slečna najednou nenavrhla, že vezme s sebou kamárada (protože jdou bruslit a ten její kamarád taky rád bruslí). A já si říkám jen WTF, to zní pěkně šíleně, super téma pro tohle fórum! :D

Naznačuje mu tím, že chce zůstat jen u kamarádství? Nebo je to test? Má s tím souhlasit? Nebo to má zrušit? Jak byste postupovali vy?

Já jsem mu doporučoval, ať se na to vykašle, protože tahle holka by mu stejně brzo přerostla přes hlavu, ale jemu to je jedno... :)

Btw. můj kámoš i ta kamarádka mají 23. A ten bruslící kamarád má cca 26-28 (je to ale určitě jen kamarád, nic mezi nima není).

Woody
Poděkoval: 29 krát
Obdržel poděkování: 42 krát

Rande ve třech

Příspěvek od Woody » 18 kvě 2020, 12:21

Je to test!
Ať je tvůj kámoš úplně v pohodě, třeba je to jen nějakej friendzone maník. Ať si snaží ho zpřátelit, eventuelně ať se baví víc s ním než s tou holkou, ta pak začne žárlit a příště si tě bude chtít nechat celýho pro sebe a narve mu při líbání jazyk až do krku. :)
When you know nothing matters, the universe is yours.
All should bow before you. Make them!

Princ
Poděkoval: 493 krát
Obdržel poděkování: 1405 krát

Rande ve třech

Příspěvek od Princ » 18 kvě 2020, 12:23

Taky vem lidi :twisted:
"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."
Přitažlivost, 25. 5. 2020

Woody

Rande ve třech

Příspěvek od Woody » 18 kvě 2020, 12:25

Nedávno jsem s kámošem oslovil dvojičku a napadlo mě udělat nějakou akcičku ve čtyřech. Teď mě chytlo kolo, tak mě napadlo prostě vzít holky a kámoše na kolo. :D

surfernamare
Poděkoval: 12 krát
Obdržel poděkování: 13 krát

Rande ve třech

Příspěvek od surfernamare » 18 kvě 2020, 13:55

Je to test, ale hnusny test :D
Pre mna osobne by to uz bola stopka. Na svete je tolko zien, ktore nepotrebuju tahat na rande svojich kamaratov...

Právník

Rande ve třech

Příspěvek od Právník » 18 kvě 2020, 19:59

Čau, díky všem za názory. Ale aby nedošlo k mýlce, tenhle problém se týká kamaráda, nejde o mě, to bych to přece rovnou napsal. :D

Souhlasím se surfernamare, pro mě osobně by to už byla stopka, tohle bych neměl zapotřebí. Ono jak říká známé přísloví, dva kohouti se na jednom smetišti nesnesou. Každopádně kámoš je už rozhodnutý, že do toho jde, protože za zkoušku prý nic nedá, tak snad mu to dobře dopadne.

Pomeranč
Poděkoval: 73 krát
Obdržel poděkování: 30 krát

Rande ve třech

Příspěvek od Pomeranč » 18 kvě 2020, 21:42

Já bych napsal, že jsem na ty brusle chtěl jít jenom s ní a ať si tam se svým kamarádem zajde jindy. Pokud by ho přesto chtěla vzít, asi bych se na to taky vykašlal.

Woody

Zkušenosti nadevše

Příspěvek od Woody » 19 kvě 2020, 01:32

Kamarád se rozhodl skvěle! I kdyby se mu to rande s tím jejím kámošem nějak posralo nebo by ji sbalil anyway, pořád je tam ta nejcennější věc - ZKUŠENOST.

Zkušenost ti nikdo nesebere, narozdíl třeba od holky. Dnes jsem oslovil jednu strašně příjemnou a užíval si, když to bylo. Potom jsem se zamejšlel nad tím, co jsem mohl zlepšit (a pochválil jsem se, že jsem pochlapil na dotecích, a to jsem se dřív bál i obejmout). A pak šel dál, a jsem smířen s tím, že třeba neodepíše, třeba spolu budem chodit a rozejdem se... může umřít... spousta možností, které tě té holky zbaví. Ale žádná věc tě nezbaví té zkušenosti.

Ono sice mazlit se s tou holkou je fajn, za mě fakt strop. Ale vezmi si, že když holku oslovíš, nebo utneš rande... tak při cestě domů tam ta holka už není. Zkušenost ano. To stejný třeba dalšího dne. Dokud si nedomluvíte rande, tak tam holka není, zkušenost však ano.

Kdo chce něco trvalého, ať nehledá přítelkyni, ale zkušenosti. :D

Hammer
Poděkoval: 9 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Rande ve třech

Příspěvek od Hammer » 19 kvě 2020, 10:01

Když jsem měl své úplně první rande , stalo se mi , že holka vzala svoji kamarádku a vůbec se o ní nezmínila . Bylo to pro mě nečekané ( navíc jsme se už týden předtím spolu vyspali na akci a pak si psali a domluvili tady tu schůzku ) , ale řekl jsem si ok, a nijak to neřešil a normálně se s něma bavil . Kamarádka cca po hodině šla domů a my zůstali sami dva a měli prostor jen pro sebe .

surfernamare
Poděkoval: 12 krát
Obdržel poděkování: 13 krát

Rande ve třech

Příspěvek od surfernamare » 19 kvě 2020, 21:49

Ked tam zoberie holku, to je v pohode, casto chce ukazat kamaratke svoj novy objav, alebo take nieco. Druha holka sa da aj dobre vyuzit.
Pripadne mozes zavolat kamarata a ten sa o tu kamaratku postara.
Ale ked vezme kamarata, to hranici s neslusnostou. Co spravis? Vezmes aj ty kamaratku, aby si ju zdominoval? :lol:

Právník

Rande ve třech

Příspěvek od Právník » 22 kvě 2020, 12:00

Pomeranč píše:
18 kvě 2020, 21:42
Já bych napsal, že jsem na ty brusle chtěl jít jenom s ní a ať si tam se svým kamarádem zajde jindy. Pokud by ho přesto chtěla vzít, asi bych se na to taky vykašlal.
Tak kámoš to přesně takhle vyřešil. Napsal, že myslel, že půjdou bruslit spolu, ne s někým jiným, takže to rande ruší... A slečna během pár minut odpověděla, že kamaráda teda brát nebude. Nakonec prý z toho bylo super randíčko. :)

Princ
Poděkoval: 493 krát
Obdržel poděkování: 1405 krát

Rande ve třech

Příspěvek od Princ » 22 kvě 2020, 12:09

Je to jako s každým testem. Máš mnoho možných správných reakcí a záleží, jak moc chceš rozvíjet nebo tlumit hru.

"Jo tak to si spíš zabruslete beze mě."
"Super, pošli mi jeho insta!"
"Jooo já právě taky chtěl vzít pár lidí."

Ukázat nároky/zgamovat kluka/vzít vlastní lidi - jsou to všechno použitelné reakce.

Otázkou je jen, kolik zábavy si chcete přichystat.
"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."
Přitažlivost, 25. 5. 2020

Satch
Poděkoval: 217 krát
Obdržel poděkování: 25 krát

Rande ve třech

Příspěvek od Satch » 24 kvě 2020, 05:30

surfernamare píše:
18 kvě 2020, 13:55
Je to test, ale hnusny test :D
Pre mna osobne by to uz bola stopka. Na svete je tolko zien, ktore nepotrebuju tahat na rande svojich kamaratov...
Já chci taky takové testy :) Je to pro holky běžná věc. V tomhle chodím často, jenže s vdanýma/dlouhodobě zadanýma, a žádná z nich není pro mě víc než sex a dobré kamarádství. Musím zas víc balit single holky. Takový test je pak radostí. Ty moje popsané vztahy jsou dost psychicky vyčerpávající. Taková houpačka... Adrenalin a sex/citová samota. Ale lepší než jen čekat na tu pravou. Ta pravá bude tím lepší, čím dýl budu na sobě pracovat aspoň se zadanýma, když nemám zajímavou nezadanou.

Satch
Poděkoval: 217 krát
Obdržel poděkování: 25 krát

Rande ve třech

Příspěvek od Satch » 24 kvě 2020, 05:54

Rande vyšlo, takže super. I když holka bude mít spoustu možností představovat "dobré kamarády" a tím se interakci s potenciálními nápadníky nevyhneš. Takže o tuto zkušenost nebudeš ochuzen.
Řekl bych, že se holka díky tobě ráda kamaráda zbavila ;) Já, než bych projevil známky nespokojenosti, že bere někoho s sebou, tak radši jdu do toho a řeším až na místě. Vyžaduje to pro mě menší trpělivost, než potenciálně nakonec nejít na rande kvůli komukoliv. Takovou zásobu holek nemám :? :D
Každopádně, přeji další fajn rande ;)

Odpovědět