Biohacking tělesné výšky - je to možné?

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
skipper
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 12 krát

Příspěvek od skipper » 05 črc 2020, 19:57

Ja som vyrástol po 30ke 1-2 cm a myslím že ešte 1-2 cm narastiem vďaka jóge. Nebolo to mojím cieľom, pôvodne som mal 183 cm a bol som s tým úplne spokojný, je to len vedľajší efekt po 5 rokoch cvičenia jógy. Samozrejme, že nejde o rast v pravom zmysle, ale drvivá väčšina ľudí má tak skrátené svaly a fascie (sedavý spôsob života, veľa športu, málo strečingu), že sa dokážu o cca 3 cm natiahnuť.

Upozorňujem ale že to trvá roky a stovky hodín cvičenia a nikdy by som to nerobil kvôli výške. Benefity jogy sú úplne o niečom inom.

Per Ardua Ad Astra

Nezaregistrovaný

Příspěvek od Nezaregistrovaný » 01 srp 2020, 22:56

Tady jedno srandovní video, jak se dá řešit výška youtube.com/watch?v=lY6lHjZjYXE

Schválně, máte někdo tip na podobný boty? Ale chci je jako klasický tenisky nějaký známý značky. Chci se svými 170cm konkurovat Zephovi :)

Princ
Poděkoval: 513 krát
Obdržel poděkování: 1518 krát

Příspěvek od Princ » 02 srp 2020, 06:49

Často nosím chelsea boots, taky mívají přiměřené podpadky, které pár cm přidají.

Woody
Poděkoval: 39 krát
Obdržel poděkování: 59 krát

Botičky botičky

Příspěvek od Woody » 02 srp 2020, 17:31

Chelsey boots jsou zlatíčka ❤️

Taky jsem si na letní swagování koupil boty PUMA RS 9.8, ty mi přidávají supr výškový bonus. 😃

Nějaký tip pro nějaký elegantnější nízké boty? Až bude podzim, chci mít i něco slušného k dlouhejm gatím.
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.

Princ
Poděkoval: 513 krát
Obdržel poděkování: 1518 krát

Příspěvek od Princ » 02 srp 2020, 17:43

Je toho hodně...

Jinak ty chelseas mají vyšší podrážku. Není to zvýšené uvnitř, že byste jakoby furt stáli na špičkách...

Woody
Poděkoval: 39 krát
Obdržel poděkování: 59 krát

Příspěvek od Woody » 02 srp 2020, 20:31

Princ píše:
02 srp 2020, 17:43
Jinak ty chelseas mají vyšší podrážku. Není to zvýšené uvnitř, že byste jakoby furt stáli na špičkách
Mně přišlo že mají jen podpatek, ale né tak výrazný, aby to bylo stání na špičkách. Ale podívám se až přijdu domů. Dnes jsem udělal další malej sólo street a cítím se zas jako na začátku co do počátečního strachu :D
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.

SausageKing
Poděkoval: 1 krát

Příspěvek od SausageKing » 03 srp 2020, 09:57

Ono paradoxně nejlíp tělesnou výšku ohackuješ tak, že budeš nosit barefoot boty. Pokud totiž nosíš boty s podpatkem, tak už si to to tělo kompenzuje někde jinde a nejspíš se kvůli tomu budeš zabalovat v ramenou a hrbit se dopředu.
Jakmile ale nosíš barefoot boty, tak prostě nemůžeš chodit nepřirozeně, protože tě to bude bolet, takže se přirozeně napřímíš v páteři. ;)

To mluvím z vlastní zkušenosti. Nosil jsem roky Nike Airmax a vypadal sem pak jak zabalenej boxer. Jakmile jsem začal nosit barefoot krásně jsem se napřímil, vyprsil a celkově působím větší.
STREET - jediná aktivita na světě, která nebere energii, ale energii dodává

Odpovědět