Ako ju dostanem von

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
aldot
Poděkoval: 56 krát
Obdržel poděkování: 15 krát

Ako ju dostanem von

Příspěvek od aldot » 26 bře 2020, 14:29

Vramci digi som s jednou riešil pracovný problém. využil som príležitosť a oblukom(vonku je pekne, bude dovolenka, nechce sa mi sedieť dnu). s tým že najprv tvrdo zahovarala prácou a koronou, čo ma nasralo lebo ma ísť aj na PN. takže som nakoniec napísal, že ešte pred pn môžme ísť spolu na zdravotnú prechádzku.
ona že uvidí, lebo že mamka chce čosi v záhrade.
ja som konverzáciu ukončil lebo dnes mám nočnú, zajtra budem po nočnej takže nechcem moc dopredu riešiť.

zajtra chcem poslať hlasovu správu typu "ahoj, ako sa máš? ja sa mám fajn, akurát som sa vrátil, bol som tam a tam, videl som to a to." a samozrejme rozcvicit si hlasivky než budem rozprávať.

v podstate na výber mám 4 dni: sobota, nedeľa, pondelok, utorok. Sobotu budú asi v záhrade, tak skúsim navrhnúť nedeľu napríklad o 14.00(väčší predpoklad že budú odpočívať) a utorok(ak by potrebovali niečo riešiť v pondelok po úradoch, plus nákupy).

Ako ju pozvať, aby to nevyzeralo že som needy. v realite vykazuje známky záujmu, ale to si ona neuvedomuje, vedome stráži hranice, ale s dotykmi nemala problém. stačí mi ozaj stretnutie na 10-15minut a len budovať u nej príťažlivosť, ak bude samozrejme viac, nič sa nedeje.

dnes na nočnej plánujem ďalej trénovať, sú aj iné ženy čo ich balím, nie som nutne odkázaný na túto, ale v digi nie som doma. len využívam situáciu aby som sa naučil niečo viac.

I will resist and bite :!:

Odpovědět