Adrenalin

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
Odpovědět
Zeph
Poděkoval: 125 krát
Obdržel poděkování: 31 krát

Adrenalin

Příspěvek od Zeph » 16 bře 2020, 21:04

Jakožto nurotyp 2A ho extra miluju. Dnes jsem četl Princův report o jeho zatčení a jenom z té představy se ještě teď cítím živější a sebevědomější. Chci aby mě moji nejlepší kámoši někdy takhle viděli.

Tohle vlákno je pro adrealinuchtivé jako jsem já a chci tu vytvořit databázy činů, které jste třeba vyzkoušeli, nebo vás napadlo vyzkoušet, kde by se dal zažít pořádný adrenalin.

Já si teď pohrávám s myšlenkou zastavit tramvaj a jít tam oslovit holku. Podle mě by to bylo pro mě teď zhruba stejně těžké, jako mé první oslovení.

Klidně sem můžete psát adrenalinové zážitky, které jste si koupili, nebo jakékoliv věci, co vám adrenalin zvýší, včetně suplementů.

youtu.be/nUV2QxVKtn4

Myslet můžeš, ale přemýšlet je beta.

Princ
Poděkoval: 464 krát
Obdržel poděkování: 1243 krát

Adrenalin

Příspěvek od Princ » 16 bře 2020, 21:06

Před tramvaj jsem se postavil před pár dny. Zabrzdila, ale když jsem chtěl jít dovnitř, zase ujela :)

JirZa
Poděkoval: 44 krát

Adrenalin

Příspěvek od JirZa » 17 bře 2020, 07:34

IMHO, Asi bych si radši vyhledával andrenalinové situace, ktere nebudou obtěžovat ostatní lidi. ;)
Obrázek

Princ

Adrenalin

Příspěvek od Princ » 17 bře 2020, 08:57

Já to udělal v oslovení, potřeboval jsem zásadní boost přitažlivosti :)

Zeph
Poděkoval: 125 krát

Flusala a sprostě nadávala.

Příspěvek od Zeph » 17 bře 2020, 09:27

JirZa píše:
17 bře 2020, 07:34
IMHO, Asi bych si radši vyhledával andrenalinové situace, ktere nebudou obtěžovat ostatní lidi. ;)
Jo, ty jsou vítány taky ;) Já jsem hrozně hodný člověk a byl bych nejradši, kdybych mohl zažívat adrenalin a s nikým se nekonfrontovat. Zrovna tobě jsem to ale říkal, že nerad dělám výstupy z komfortní zóny, co někoho obtěžují.:) Právě z té konfrontace právě ale často adrenalin dostaneš.

Člověk se bojí řečnit na ulici, řvát, zastavit turistickou skupinku... Jenom do doby, kdy si myslí, že dojde ke konfrontaci.

Ale došlo mi, že když člověk udělá něco, co ostatní trochu zdrží, nebo lehce naštve, ale je přitom originální a vlastně neublíží, může to být pro lidi nakonec lepší než horší:

Před týdnem jsem šel po Starém Městě, ulicí plnou lidí a naproti mě šla žena, co mrskala úlomky chleba na lidi, cpala si ho do pusy a flusala na ně a sprostě jim nadávala. Na mě zaútočila až když jsem k ní byl zády. Cítil jsem, jak mi chleba dopadl na zátylek.

Otočil jsem se na ní a vyjel na ni tak, až na chvíli zmrzla na místě. Pak jsem šel dál a ona na mě ještě něco pořvávala.

V tu chvíli mě to naštvalo, ale vlastně mi nijak neublížila, byla originální (kdyby na mě flusal někdo každý den, už bych mluvil jinak) a nakonec mám vtipnou historku, kterou už jsem několikrát vyprávěl, byl to zážitek, mohl jsem ji taky seřvat, a jsem rád, že se mi to stalo :)

youtu.be/nUV2QxVKtn4

Myslet můžeš, ale přemýšlet je beta.

aldot
Poděkoval: 55 krát
Obdržel poděkování: 15 krát

Adrenalin

Příspěvek od aldot » 17 bře 2020, 19:37

Zeph píše:
16 bře 2020, 21:04
Jakožto nurotyp 2A ho extra miluju. Dnes jsem četl Princův report o jeho zatčení a jenom z té představy se ještě teď cítím živější a sebevědomější. Chci aby mě moji nejlepší kámoši někdy takhle viděli.

Tohle vlákno je pro adrealinuchtivé jako jsem já a chci tu vytvořit databázy činů, které jste třeba vyzkoušeli, nebo vás napadlo vyzkoušet, kde by se dal zažít pořádný adrenalin.

Já si teď pohrávám s myšlenkou zastavit tramvaj a jít tam oslovit holku. Podle mě by to bylo pro mě teď zhruba stejně těžké, jako mé první oslovení.

Klidně sem můžete psát adrenalinové zážitky, které jste si koupili, nebo jakékoliv věci, co vám adrenalin zvýší, včetně suplementů.
ako zistím aký som typ ja?

zeph, za túto tému by som ti dal z fleku pusu na ústa. od radosti.

ja osobne už vyše týždňa zaoberám myšlienkou na balenie žien z top manažmentu našej firmy. tie ženy sú znudené(využijem Princovo "chcem prinášať radost ženám"), muži z TM sú oficialni a jediny zdroj dominancie je ich postavenie(môžu si ju dokazovať voči nám dole, ale nie je extra veľká). keby počul Princ ich reči pri obede tak moje nariekanie tu je ešte rajska hudba.

mojou výhodou je že pracujem na sebe(oni minimum) a vzhľadom na moju malú fyzicku atraktivitu a nízke postavenie nebudem až tak budiť podozrenie, lebo nerátajú s odvahou osloviť vyššie postavenú osobu. majú síce možnosť urobiť "důtku" alebo vyhadzov, ale ak by som dokázal zbaliť tie ženy, tak sa nebojím že si nenájdem prácu.
dosť reči, idem boostiť imunitu a počas nedobrovoľnej dovolenky boostiť dominanciu. síce u nás street sa nedá, ale nutne nepotrebujem street aby sa učil byť dominantný.
I will resist and bite :!:

nethio
Poděkoval: 22 krát
Obdržel poděkování: 9 krát

Flusala a sprostě nadávala.

Příspěvek od nethio » 21 bře 2020, 02:45

Zeph píše:
17 bře 2020, 09:27
Jo, ty jsou vítány taky ;) Já jsem hrozně hodný člověk a byl bych nejradši, kdybych mohl zažívat adrenalin a s nikým se nekonfrontovat. Zrovna tobě jsem to ale říkal, že nerad dělám výstupy z komfortní zóny, co někoho obtěžují.:) Právě z té konfrontace právě ale často adrenalin dostaneš.

Člověk se bojí řečnit na ulici, řvát, zastavit turistickou skupinku... Jenom do doby, kdy si myslí, že dojde ke konfrontaci.

Ale došlo mi, že když člověk udělá něco, co ostatní trochu zdrží, nebo lehce naštve, ale je přitom originální a vlastně neublíží, může to být pro lidi nakonec lepší než horší:

Před týdnem jsem šel po Starém Městě, ulicí plnou lidí a naproti mě šla žena, co mrskala úlomky chleba na lidi, cpala si ho do pusy a flusala na ně a sprostě jim nadávala. Na mě zaútočila až když jsem k ní byl zády. Cítil jsem, jak mi chleba dopadl na zátylek.

Otočil jsem se na ní a vyjel na ni tak, až na chvíli zmrzla na místě. Pak jsem šel dál a ona na mě ještě něco pořvávala.

V tu chvíli mě to naštvalo, ale vlastně mi nijak neublížila, byla originální (kdyby na mě flusal někdo každý den, už bych mluvil jinak) a nakonec mám vtipnou historku, kterou už jsem několikrát vyprávěl, byl to zážitek, mohl jsem ji taky seřvat, a jsem rád, že se mi to stalo :)
Jestli nechceš nikomu kolem sebe ublížit, tak můžu doporučit sportovní lezení, klidně na umělé stěně. Někdy se pushuju do toho extrémně tak, že mám pomalu slzy v očích :D + dobrý bonus je, když máš strach z výšek :lol: . Euforii po tom mám neskutečnou!
Šlapu za drobásky

Princ

Adrenalin

Příspěvek od Princ » 21 bře 2020, 06:56

No ja jsem nechvalne znam tim, jak chodim na kolonoskopie :)

Vito
Poděkoval: 36 krát
Obdržel poděkování: 11 krát
Kontaktovat uživatele:

Adrenalin

Příspěvek od Vito » 23 bře 2020, 10:44

:'D :'D

Princ

Adrenalin

Příspěvek od Princ » 24 bře 2020, 15:59

Vite co zeru hosi? Kdyz vas vyhodi kun, nebo treba spadnete z kola... Cas se 10x zpomali a vy proste letite... a letite... a divate se okolo... a letite... Jako kosmonauti :)

Princ

Adrenalin

Příspěvek od Princ » 24 bře 2020, 16:00

Nebo prava laska je adrenalin naroven kolonoskopie :)

Vito
Poděkoval: 36 krát
Obdržel poděkování: 11 krát
Kontaktovat uživatele:

Adrenalin

Příspěvek od Vito » 26 bře 2020, 01:15

Do hajzlu 😂 Furt ta kolonoskopie. Vzdálíš se zážitkem o jízdě na koni a šup, už tě to zas zpátky přitáhlo k své lásce koloniskopii... a lásce 😂

Odpovědět