Zaľúbený pohľad

Co se jinam vážně nevejde
Odpovědět
aldot
Poděkoval: 56 krát
Obdržel poděkování: 15 krát

Zaľúbený pohľad

Příspěvek od aldot » 18 úno 2020, 19:13

Mám technicky problém v práci, ale stáva sa mi to aj inde.
Prakticky, z nudy sa niekde zadivam. Väčšinou je tým smerom žena. Obzrie sa a vyzerá to tak akoby som bol zaľúbený do nej. Pohľad opatuje spôsobom, taký ten "chúďatko" akoby som sa moril láskou.
Ako sa pozerať, aby to nevyzeralo, že ju buď šmírujem, či nevyznelo, že trápim sa z veľkej lásky.
Väčšinou som unavený, znudeny a pozerám sa "do blba". Mracit sa? či nejako inak sa tváriť napríklad nahnevane?

I will resist and bite :!:

Princ
Poděkoval: 464 krát
Obdržel poděkování: 1243 krát

Zaľúbený pohľad

Příspěvek od Princ » 07 bře 2020, 13:36

Co nějaké drsné vousy :)

aldot

Zaľúbený pohľad

Příspěvek od aldot » 08 bře 2020, 12:09

Princ píše:
07 bře 2020, 13:36
Co nějaké drsné vousy :)
Princ , vieš čo je zaujímavé? že doteraz mi všade radili aby som bol úplne bez brady/fúzov. tak balicske stránky ako i veľa žien. Mám vyskusany tak "plnovous", ako iba fúzy, alebo niekoľko upravených verzii briadok. A nič nepomohlo k zvýšeniu záujmu žien.

a ono veľa vecí keď si zoberiem, dostávam všade veľa rôznorodých rád, ktoré sú niekedy až protichodné. takže začínam rozmýšľať, že či tie rady nie sú štýlom "toto funguje mne, tak urob to isté a bude to fungovať aj tebe". a preto žiadna u mňa nefunguje, lebo potom len niekoho kopirujem a nie som sám sebou.

aldot

Zaľúbený pohľad

Příspěvek od aldot » 25 bře 2020, 20:16

zistil som že najlepšie je prizmurit oči, ako keď sa človek pozerá do diaľky. hneď prvé uhybaju očami a zostávajú v šoku.

dobrý ťah keď ma majaterka bude gezovat - prizmurit oči a ruky dať tak, že palce vo vrecku a všetky prsty smerom k prirodzeniujedna noha dopredu a bradu mierne nahor. . a nech sa dievča snaží, kebyže nemusím rúško, tak ešte milý úsmev :D :D :D

Odpovědět