Jak přestat myslet na bývalou

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Lucas
Poděkoval: 215 krát
Obdržel poděkování: 112 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucas » 26 úno 2020, 21:37

aldot píše:
26 úno 2020, 18:30
jeeeej super, ďakujem. za ten som si nevšimol, že je tu aj takáto možnosť. to ozaj, fakt?
Pořád lepší než jen břečet, tak je lepší vzít život do vlastních rukou.

Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

Lucas to nevzdává!

aldot
Poděkoval: 56 krát
Obdržel poděkování: 15 krát

Příspěvek od aldot » 27 úno 2020, 07:25

hej? vážne? a ja som si myslel, že sa nejaká ulutosti. Alebo nejaké dievča osvieti a bez toho aby ma poznala príde za mnou a zazvoní pri dverách, vrhne do náručia len tak sama od seba.
Už som sa chystal normálne, že nejakej romanticky vyznam lásku a ona vďaka mojim hlbokým citom si ma zoberie za muža.
Alebo kolegyni budem dva roky poctivo kupovať drahé darčeky, robiť aj za ňu než pochopí ako ju nevyslovne milujem.

Že to bude všetko tak krásne a jednoduché ako vo filme. Že prídem za ňou a dotknem sa ruky, preskoci medzi nami iskra a bude navždy moja.
Veď tie filmy sú vždy podľa skutočnej udalosti, musí to tak fungovať, veď prečo inak by to dávali do telky? Len aby ľuďom ukázali, že to ide jednoducho a netreba to zbytočne komplikovať.

Veď, je toľko osamelých a opustených žien, ktoré tak obrovský túžia, aby ich niekto miloval a pomáhal, staral sa o ne. Ženy aj tak hľadia na vnútro, na to aby bol k ním muž dobrý, milý, pozorný, slušný, nepil nefajcil, nepozeral po iných, bol vždy načas doma a kašlal na kamarátov. no proste po mužovi ako som ja, ktorý by ich na rukách nosil.
Verím, že keď budem nejakú mať a budem sa jej dostatočne venovať, objaví krásu mojej duše a bude aj ona mňa romanticky a nezištne milovať. A nebudem ju nutiť do sexu, ako tí ostatní chlípnici, bude medzi nami len to krásne a bude mi veľkou odmenou, keď sa na mňa usmeje.
I will resist and bite :!:

Ryan76
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 3 krát

Příspěvek od Ryan76 » 27 úno 2020, 17:12

Moc krásně napsané, má to jen jeden velký háček, pokud se budeš chovat tak jak píšeš, řekněme přeslazeně romanticky, tak je pouze otázka času, kdy se každá takto milovaná žena prohlédne po pořádně "chlapovi"

pedoPete
Poděkoval: 18 krát
Obdržel poděkování: 4 krát

Příspěvek od pedoPete » 25 bře 2020, 09:19

Ryan76 píše:
27 úno 2020, 17:12
Moc krásně napsané, má to jen jeden velký háček, pokud se budeš chovat tak jak píšeš, řekněme přeslazeně romanticky, tak je pouze otázka času, kdy se každá takto milovaná žena prohlédne po pořádně "chlapovi"
určitě to myslel ironicky

Princ
Poděkoval: 464 krát
Obdržel poděkování: 1243 krát

Příspěvek od Princ » 25 bře 2020, 09:22

Jo tady si i Aldot dělal srandu :)

aldot

Příspěvek od aldot » 25 bře 2020, 19:38

Princ píše:
25 bře 2020, 09:22
Jo tady si i Aldot dělal srandu :)
presne tak. Lucas začal srandu prvý tak som len pokračoval.
som si vedomý že to kapanek inak funguje

Miko
Poděkoval: 1 krát

Příspěvek od Miko » 31 bře 2020, 22:36

Kdosi řekl, že stačí si po rozchodě vrznout a poté zapomeneš...

aldot

Příspěvek od aldot » 01 dub 2020, 09:19

ani vrznut netreba. stačí aj street/digi. keď spoznávam teraz kopu žien v momente som bol odľúbený. a určite paralelne balenie je lepšie lebo ťa to prirodzene krotí, aby si nebol príliš needy.

Odpovědět