Jak na tom jsem?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Carwus

Jak na tom jsem?

Příspěvek od Carwus » 12 úno 2020, 22:20

Dobrý pánové, s dámou už se známe cca 2 roky, po roku jsem byl odmítnut , do tohoto roku měla přítele ale s tím se před 3 měsíci rozešla.
Už zhruba měsíc se hodně bavíme, teď mi sama začala psát ohledně akci a jestli nechci jen tak zajít ven.
Jak myslíte že na tom jsem?

charli
Poděkoval: 8 krát
Obdržel poděkování: 55 krát

Jak na tom jsem?

Příspěvek od charli » 13 úno 2020, 09:18

Ahoj,
žádnou chválu nečekej. Rok jsi měl na to , abys vyšachoval jejího bývalého. Nyní ji opustil a ona se cítí osamělá a bere co je k mání.
moje rada při čtvrtku, vyraž do ulic a oslov nějakou jinou.Než vyrazíš prostuduj Streetgame handbook. Minimálně ti stoupne sebevědomí a tvá pozice se zlepší.
Charli

Drew
Obdržel poděkování: 13 krát

Jak na tom jsem?

Příspěvek od Drew » 13 úno 2020, 11:46

Ahoj,
jak piše charli, jsi na tom dost spatně.
Holky po rozchodu hledaj rychlou nahradu a to že navíc zve ona tebe a ne ty ji další špatné znamení. Pravděpodobně jsi v seznamu nahradniku hodně nízko. Pokud chceš mít alespon nějakou malou šanci tak jí rázně zamítni ty její nudne akce a sám ji 'ihned' pozvi ven na jasné rande. Když odmitne nebo se vymluvi tak ji pošli 'takeaway' zpravu a zcela přeruš komunikaci.

Lucas
Poděkoval: 211 krát
Obdržel poděkování: 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Jak na tom jsem?

Příspěvek od Lucas » 13 úno 2020, 11:52

Carwus píše:
12 úno 2020, 22:20
Dobrý pánové, s dámou už se známe cca 2 roky, po roku jsem byl odmítnut , do tohoto roku měla přítele ale s tím se před 3 měsíci rozešla.
Už zhruba měsíc se hodně bavíme, teď mi sama začala psát ohledně akci a jestli nechci jen tak zajít ven.
Jak myslíte že na tom jsem?
No jsi na tom dobře z pohledu toho, že o tebe projevuje zájem. Akorát ty sám úplně nevíš o tom co se děje kolem tebe.
Dívej, když ti holka píše ohledně akcí neznamená, že tě úplně chce. Může tě brát jako záplatu na minulý vztah, protože tři měsíce po rozchodu asi nebude mít v pořádku pocity. Tak záleží i tom co chceš ty od ní.
Člověk by si měl ve svém srdci vytvořit pravý záměr a uskutečnit ho. - James Allen

Lucas to nevzdává!

Princ
Poděkoval: 460 krát
Obdržel poděkování: 1208 krát

Masochismus lásky

Příspěvek od Princ » 13 úno 2020, 14:38

Carwus v jinem vlakne psal, ze jinak se mu s holkama dari, jen tuhle jednu nemuze mit.

Casto chceme, co nemuzeme mit. Prave to, ze ji nemas, ti umoznuje idealizovat si ji.

Jako kdyz Leonardo v Titanicu zemre. Diky tomu muzeme snit. Jinak by to pokracovalo trojdilem vztahovych problemu...

Laska je urcity masochismus. Neda se finalne vyresit, odskrtnout a jit dal, protoze dli prave v tom boji. Proto se rika "fall in love". Laska jako pad.

Kdybys ji dostal, zacla by nocni mura splneneho snu. Pokud by nedelala velke problemy, nebo te neopoustela, abys mohl dal snit.

Takze zatim vychutnavej to masochisticke poteseni, o kterem to je. Kdybys ho nechtel, davno balis jine, jak ti radi ostatni.
Tvrdá práce na sobě šlechtí, co si ale zvýšit motivaci pár snadnými výsledky už v průběhu?

Obrázek

Odpovědět