Bazar supplementů

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
Odpovědět
Skyline Piru

Bazar supplementů

Příspěvek od Skyline Piru » 12 úno 2020, 15:41

Existuje web, forum, e-shop nebo fb skupina, kde lidi prodávají otevřené nebo použité supplementy? Xkrát se mi stane, že si něco koupím, použiju párkrát a buď nejsem spokojen nebo mi to nechutná a chci to střelit, ale dávat tyto věci na Bazoš nebo Sbazar je ztráta času.

JirZa
Poděkoval: 43 krát
Obdržel poděkování: 23 krát

Bazar supplementů

Příspěvek od JirZa » 12 úno 2020, 16:15

Skyline Piru píše:
12 úno 2020, 15:41
Existuje web, forum, e-shop nebo fb skupina, kde lidi prodávají otevřené nebo použité supplementy? Xkrát se mi stane, že si něco koupím, použiju párkrát a buď nejsem spokojen nebo mi to nechutná a chci to střelit, ale dávat tyto věci na Bazoš nebo Sbazar je ztráta času.
Co máme na skladě? 😋

Zkus grznarove citaty na fb.
Obrázek

Princ
Poděkoval: 460 krát
Obdržel poděkování: 1208 krát

Bazar supplementů

Příspěvek od Princ » 13 úno 2020, 10:18

My si to měníme navzájem.

Jinak dobrý suplement nemůže chutnat moc dobře ze své podstaty, protože většina umělých sladidel škodí střevnímu mikrobiomu. Můj nejlepší trik je sladit post-workout aminokyselinou glycinem. Tedy po tréninku piju:

Nativní syrovátkový koncentrát bez příchuti + glycin + skořice (+ tajné přísady) :)

Díky skořici a glycinu ti vznikne lehce sladký skořicový protein bez umělých sladidel, které by škodily střevu. Plus uklidňující efekt glycinu a jeho efekt na inzulín.

Samozřejmě existuje hranice, po 20g glycinu bys mohl začít kadit a zvracet zároveň :)
Tvrdá práce na sobě šlechtí, co si ale zvýšit motivaci pár snadnými výsledky už v průběhu?

Obrázek

Skyline Piru

Bazar supplementů

Příspěvek od Skyline Piru » 13 úno 2020, 10:42

Dík borče, dal by si mi e-mail? Mám pár dotazů.

Princ

Bazar supplementů

Příspěvek od Princ » 13 úno 2020, 13:22

Mail je [email protected] , nejlepší je ale ptát se přímo na fóru ;)

Nevím, jak je to s legální stránkou věci. I kdyby si někteří lidé chtěli dobrovolně koupit načaté suplementy, stát by jim v tom mohl násilně bránit vyžadováním nějakých potravinářských oprávnění.

I pokud se lidstvo jednou shodne, že daně jsou krádež a centrální plánování nefunguje, a rozhodne se postupně stát zrušit, riskovat kontaminaci suplementů na takovém bazaru zřejmě budou jen ti opravdu nejchudší.
Tvrdá práce na sobě šlechtí, co si ale zvýšit motivaci pár snadnými výsledky už v průběhu?

Obrázek

nethio
Poděkoval: 20 krát
Obdržel poděkování: 6 krát

Bazar supplementů

Příspěvek od nethio » 15 úno 2020, 18:29

Princ píše:
13 úno 2020, 10:18
My si to měníme navzájem.

Jinak dobrý suplement nemůže chutnat moc dobře ze své podstaty, protože většina umělých sladidel škodí střevnímu mikrobiomu. Můj nejlepší trik je sladit post-workout aminokyselinou glycinem. Tedy po tréninku piju:

Nativní syrovátkový koncentrát bez příchuti + glycin + skořice (+ tajné přísady) :)

Díky skořici a glycinu ti vznikne lehce sladký skořicový protein bez umělých sladidel, které by škodily střevu. Plus uklidňující efekt glycinu a jeho efekt na inzulín.

Samozřejmě existuje hranice, po 20g glycinu bys mohl začít kadit a zvracet zároveň :)
není glycinem zbytečný, když si dávám kreatin a v něm už je obsažený? :D

Princ

Bazar supplementů

Příspěvek od Princ » 15 úno 2020, 18:55

Ne

Obrázek

Odpovědět