Overthinking jak se bránit

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
nethio
Poděkoval: 20 krát
Obdržel poděkování: 6 krát

Příspěvek od nethio » 04 úno 2020, 17:43

S načtenou teorií SG mám pocit, že dělám, zbytečně overthinking v digi (kdy jí napsat, nepřehánním to s emoji apod.), hlavně u holek co se mi s nima daří:D.
Vím, že ty holky nejsou nějak extra, teorii prokládám praxí, harém holek mám , ale přesto se mi to občas stane.

Jak se tomu bráníte? Třeba víc meditace pro větší zvnitřnění a míň závislosti na okolí/emocích/slovech?

martin123
Poděkoval: 435 krát
Obdržel poděkování: 292 krát

Příspěvek od martin123 » 04 úno 2020, 23:54

Můžeš to párkrát "porušit" a vidět, že se nic nestane :D Pak si uvědomíš, jestli to není zbytečnost nad tím overthinkovat :D

H.O
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od H.O » 05 úno 2020, 12:05

já s tím mám taky problém, teda jen u holek co se mi fakt líbí :D už samotný je to dost stresující

nethio

Příspěvek od nethio » 05 úno 2020, 17:24

martin123 píše:
04 úno 2020, 23:54
Můžeš to párkrát "porušit" a vidět, že se nic nestane :D Pak si uvědomíš, jestli to není zbytečnost nad tím overthinkovat :D
ok, jako psát úplně mimo, technicky špatně? :D

huyer
Obdržel poděkování: 3 krát

Příspěvek od huyer » 05 úno 2020, 23:35

Z praktických skúsenosti iba jednoduchá rada = neriešiť..
mal som rovnaký problém, čím viac som špekuloval, analyzoval a riešil, tým viac sa všetko dojebávalo :lol:
alebo, čím viac snahy a mozgovej kapacity som do pick-upu zapojil, tým viac sa zvačšovala šanca neúspechu.. :oops:
úplne najhoršie bolo, keď som pri zjavne žiadanej slečne využíval až príliš svoje IQ a komunikácia sa zrazu pretavila do nekonečne dlhých vzájomných správ.. na začiatku to vyzerá super, výsledný efekt je však nulový..
najlepšia digi-komunikácie je spontánna, proste píš prvé čo ťa napadne bez nejakej hlbkovej analýzy..80 percent úspechu digi je aj tak vo fotke, ktorá buď vyvoláva alebo nevyvoláva sympatie u opačnej strany..

martin123

Příspěvek od martin123 » 06 úno 2020, 11:46

nethio píše:
05 úno 2020, 17:24
ok, jako psát úplně mimo, technicky špatně? :D
Já to mám třeba tak, že mě hned napadne něco, co bych na to mohl odepaat (pro mě vtipnyho nebo tak), pak si uvědomím, že podle Digi zásad je to spatně (moc dlouhý nebo tak). Pak dojdu k tomu, že mi to je vlastně jedno a odesílám :D

nethio

Příspěvek od nethio » 06 úno 2020, 13:07

Je strašný, jak se v tomhle vidím.. :D
Jediná cesta je tedy přestat analyzovat a psát si co chcu jak dřív :D

Princ
Poděkoval: 460 krát
Obdržel poděkování: 1208 krát

Příspěvek od Princ » 19 úno 2020, 11:23

Schválně digigame kazit, aby se člověk zbavil overthinkingu, je dětské řešení. Boj o svobodu a samostatnost, kterou ti doopravdy nikdo nebere. Imaginární nepřítel.

Skrývá se v tom určitá kompulzivita. Jako bych si potřeboval dokázat, že se umím štípnout, a každý den se 20x štípal.

Chtěl bych vidět tu zprávu proti pravidlům :) Co by to mělo být? Že bys jí po 5 minutách psal, jak ji miluješ? Že bys na vše posílal dvacetiodstavcové slohy? :) Vše si umím představit ve správném kontextu. Pokud to funguje, tak to není proti pravidlům, jen proti nepochopeným pravidlům v tvé hlavě.

Streetgame je hlavně o zvědavosti, svobodě, flexibilitě... Můj systém nezná jediné zbytečné pravidlo. Vše se radí v nějakém kontextu (i když samozřejmě v každé větě nejde vždy uvádět všechny výjimky).

Samotný overthinking v digigame nevadí. Beru chatování jako kreativní proces, kdy přemýšlím nad svými zprávami, ladím je a mám z toho radost. Overthinking vadí, až když ti způsobuje nějaké potíže.

Stále se opakuje malý počet situací, takže pokud po tom toužíš a s konverzním poměrem jsi spokojen, můžeš online dosáhnout velké míry automatizace. Pokud tě trápí, že si digigame moc bereš, pomohou hojnost a meditace.

Nakonec, jak to tolik tolik let učím: buď jako voda.
Tvrdá práce na sobě šlechtí, co si ale zvýšit motivaci pár snadnými výsledky už v průběhu?

Obrázek

Princ
Poděkoval: 460 krát
Obdržel poděkování: 1208 krát

Post v závorce

Příspěvek od Princ » 19 úno 2020, 11:32

Princ píše:
19 úno 2020, 11:23
(i když samozřejmě v každé větě nejde vždy uvádět všechny výjimky).
Nad tímto přemýšlím snad každý den. Cítím se každou chvíli online neuvěřitelně misinterpretován, jako že mě většina lidí vůbec nezná. Vím, že je to má vina, a vytrvale přemýšlím, jak to vyřešit, jak komunikovat pochopitelněji. Protože skoro všechno, co napíšu, dokáže někdo rychle ohnout. Někdy se cítím, jako bych měl projistotu dovysvětlit každou větu.
Tvrdá práce na sobě šlechtí, co si ale zvýšit motivaci pár snadnými výsledky už v průběhu?

Obrázek

martin123

Příspěvek od martin123 » 20 úno 2020, 13:14

No, když ti článek na sg do nejaky (ted se bavime o prehnane) miry "vezme svobodu" v tom psat si to jak chceš dlouhý atd... Tak jednání proti tomu jenom sobě ukazuješ, že porušíš a nic se nestane. Neni to cilene jednani proti, ale spis neomezovani sama sebe. :D Nejak koukat jestli je to digipravidlove dobre me moc nebavi, pripada mi to omezujici :D Ale jasne, ze nekoho to muze bavit, zejo...kdyz to uz ale vnimas problem, je neco spatne - protoze ty pravidla jsou jenom takova pomucka a kdyz ji nechces tolik pouzivat, tak nemusis :D
Ty bereš jako "nevadí" asi v tom pripade, kdyz te to bavi overthinkovat...a chces efektivne svadet za kazdou cenu.

martin123

Příspěvek od martin123 » 20 úno 2020, 13:21

Ale když nad tím až moc přemýšlíš a vadí ti to a na svádění nezávisí tvůj život, osvědčilo se mi ne primárně psát, abys šel proti pravidlům, ale napsat občas něco, i když je to proti pravidlům (a myslim hlavne mereni odstupu od jejich zprav a delku textu- to jsem overthinkingoval furt tvl :D)

martin123

Příspěvek od martin123 » 20 úno 2020, 16:39

No nwm jestli to jde pochopit.. Proste me kolikrat napadlo neco super vtipnyho atd co napsat a tim, ze to nespadalo do pravidel, jsem to nikdy neposilal :D Overthinking nad overthinkingem...

Odpovědět