Baleni holek ve škole a na intru ?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Ladislav

Příspěvek od Ladislav » 14 led 2020, 22:44

Od rijna chodim na vyssi odbornou skolu a skola je spojena i se střední. A navic je tu intr kde bydlí spousta holek i z jinych skol. A ted o co mi jde, mame tu hodne hezkých holek chtel bych nejakou sbalit. Jedna se mi libi tu jsem jednou pozdravil u automatu na kafe a stala jako oparena, ze na me koukala ani neodpovedela na pozdrav, jinak k ni chodi do tridy skoro samy kluci coz je docela konkurence, ta druha je taky pěkná, na zacatku roku jsme si říkali s kamosema, ze kdo ji sbali bude nejvetsi frajer, jednou sedela na chodbe sama tak jsem za ni přišel "ahoj co se učíš" odpovedela ze literaturu skoro ani nezvedla ocia tak jsem odtahl pryč. Ted po novem roce jsme na sebe meli velke stesti a ja na ni furt koukam nosi leginy a ma velky kozy a bude ji tak 16 :D, jeden den sme se potkali 4x na chodbe a z toho 3x mr videla ze se bavim s kamosem a pokazdym jinym a nekde jinde😂 pak jsem ji jednou potkal a sla s kamosem, toho kluka vubec neznam a pozdravil me a ona na me zase koukala fakt nechapu :D celkem jsem zmenil od noveho roku styl -vlasy, obleceni ksiltovku na hlave presne to co jsem driv , hldiam si sebevdomy postoj. Ted premyslim jestli jsem se ji nezacal libit dneska jsme se potkali zase trošku ale jsem tomu pomohl zjistil jsem si jeji rozvrh kde bude :D a byl jsem na chodbe s kamosem a ona se na me nekolikrat otocila i kdyz se bavila se dvema klukama pak jsem kolem ni prosel a jen tak usmolil čau ale nebylo to moc sebevdomy 😂 nějakou radu prosim ? Ja se chci vazne seznamovat a na všechny holky co se mi ve skole libi nebo i na intru zdravim tim ze reknu cau a kdyz je nalada tak jeste neco ale co mam delat abych ve skole uspel ? 😅

Anngel
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 7 krát

Příspěvek od Anngel » 15 led 2020, 11:45

Laďo, ten kamarád té slečny, kterého jsi neznal tě nejspíš pozdravil proto, protože ty ji vždycky pozdravíš a vlastně skoro nic neuděláš, tak se mu určitě svěřila a udělal si z tebe tak trošku prdel :D
„Člověka soudíme ne podle toho, co o sobě říká, nebo co si o sobě myslí, ale podle toho, co dělá.“

Dokud to uzvednu, tak se s tím jen kamarádím..

charli
Poděkoval: 8 krát
Obdržel poděkování: 55 krát

Příspěvek od charli » 07 úno 2020, 15:26

Ahoj,
moje rada je prostá, přihlaš se k Princovi do kurzu a tím vyřešíš spoustu svých problémů.
Charli

Odpovědět