Telefonování (kočka z ulice)

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Thomas X

Příspěvek od Thomas X » 07 led 2020, 19:29

Zdravím, včera jsem oslovil jednu kočku na ulici a mám číslo. S debatou jsem byl spokojený, akorát jsem hned zapomněl její jméno. Dnes večer jsem jí volal a po dlouhém zvonění mi to típla.

Tři dny zpátky se mi stalo něco podobného, balil jsem holky v klubu a dostal jsem dvě čísla (s jednou jsem se i kousal).
Ta s kterou jsem se kousal mi vzala telefon hned a přijala pozvání na rande, ale to je jiné téma... Té druhé jsem se ozval až po čtyřech dnech, třikrát jsem volal a třikrát to típla, pak jsem jí nechal být.

Nevím, jestli mám holce, kterou jsem poznal včera, ještě volat nebo jí napsat SMS? :?

Začal jsem si brát telefony teprve nedávno, dřív jsem si bral Fb nebo insta. Myslím si, že volačka je rychlejší cesta k tomu dostat holku na rande. Zkrátka vím hned na čem jsem. Chtěl bych znát názor taky ostatních, co používáte vy? :?:

Italienguy
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od Italienguy » 08 led 2020, 01:49

Může se i stydět, rozhodně lepší napsat smsku poté co to nezvedne než jí ještě 2x zavolat

Odpovědět