Zvláštní dotaz - jak ty dva dostat od sebe?

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Woody
Poděkoval: 18 krát
Obdržel poděkování: 21 krát

Příspěvek od Woody » 03 led 2020, 19:37

Můj bratr(16 let, možná Asperger) si namluvil holku takových kvalit, že se na ni NEDÁ DÍVAT, jak je ošklivá. Plus, ta holka je neuvěřitelně divná, tak vyšinutě se směje, ani jako osoba se mi absolutně nelíbí. No ale to furt není vše! Ona je ošklivá, na palici, a ještě k tomu bráchu ovládá jak takový ty ze známých betapříběhů, kdy si holka dělá z kluka hračku, blbečka, co pro ni všechno udělá. Betí to podle mě na všech frontách, jediné, co možná dává, jsou Doteky.

Dnes mu zničehonic napsala, že bude v 16 hodin někde venku a on začal vyšilovat, nadávat mámě, že ještě není oběd (protože nemůže jít hladem). A šel. Ta holka (nebo spíš to stvoření :shock: ) se absolutně nesnaží, vyloženě převzala veškerou iniciativu a dělá mu trochu šéfa. Poslouchá ji na slovo, ani policejní pes nemá takovou výchovu. Když byli na celodenním vejletě, tak se od rána do večera ani nenajedl.

Jsou spolu tři měsíce, takže vztah je celkem fresh, ještě jsou jakože zamilovaní, mazlej se, když je jednou za čas vidím na Vaňkovce, tak se líbají (a zvedá se mi kufr, s otevřenejma očima to fakt ne), posílají si srdíčka na Messengeru.

Ta obluda je ještě ke všemu křesťanka a z mého bezpáteřního bratra udělá modlícího se troubu. Brácha je Obludou totálně zmanipulovanej. Když mu člověk řekne půl slova, tak začne bejt agresivní, takový ty pubertální kecy. Je totálně přizpůsobivej, několikrát měl doma trampoty, že měl někde bejt (chodí do saxofonu, klavíru a taky plavat) a flákal se s ní, když ona nemůže, je to oukej ale když on nemůže, tak se hned snaží udělat cokoli proto aby mohl a když to nende tak zuří.

Obludě už bylo 18 roků, takže chodí do klubů a tak. Nevím, jak skrz křesťanství, jestli je reálný, že by tam našla někoho jiného (i když kdo by toho netvora bral). Ale tady (nejen) Princ svedl kvanta zadanejch holek, některé i před jejich příteli.

LONG STORY SHORT: Můj bratr si našel holku (nespí spolu, ale tak to u nich bejvá) absolutně pod úroveň, nikomu se to nelíbí a bratr podlehl maloměšťácké idealizaci. Ona z něj ještě k tomu dělá vola. Nikomu nepřeju nic zlého, ale myslíte, že je možný, že by je něco donutilo k rozchodu? Nepřeju nikomu nic zlého, ale bratr, i když to neví, tak potřebuje jako sůl, aby s Obludou nadále nechodil. Je to takové nutné zlo, aby prostě s Obludou skončil. Případně i nějaké tipy, jak tomu pomoci? Vím, že takhle štěpit vztahy asi není hezké, ale vzhledem k výše uvedenému bych řek, že je to v tomhle případě nutné.

When you know nothing matters, the universe is yours.
All should bow before you. Make them!

frankenstein
Poděkoval: 5 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od frankenstein » 03 led 2020, 20:57

Já nějak nechápu, proč se do toho plést. Že se tobě nelíbí je celkem irelevantní. Možná s ním manipuluje, ale nesnažíš se momentálně o něco podobného? Pokud je svéprávný, časem na všechno dojde. Navíc v pubertě takový vztahy stejně dlouho nevydrží. Musí on taky schvalovat tvoje známosti?

Woody
Poděkoval: 18 krát
Obdržel poděkování: 21 krát

Příspěvek od Woody » 03 led 2020, 21:37

Jo, mně osobně to nedělá žádné problémy, jen mě mrzí, že brácha, takovej dobráček, ze sebe nechává takhle dělat vola.

Je pravda, že pubertální vztahy měl už dva a vždycky našel nějakou lepší holku a na tu předchozí se vyprdl. :D
Tak se můžu max. těšit, až nadejde čas i u tohoto 'vztahu'. :D
When you know nothing matters, the universe is yours.
All should bow before you. Make them!

Odpovědět