Přehodnocení neaktivity

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
plysak20
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 11 krát

Přehodnocení neaktivity

Příspěvek od plysak20 » 30 pro 2019, 18:37

Přiznám se, že jsem chvílemi introvert jako prase, trošku si sám namlouvám, že jsem sám spokojený, a že kdybych chtěl :lol:

No k věci, dneska jsem byl v jedné vesnici, dojel jsem tam, a pak jsem měl jet nazpátek vlakem, jenomže další vlak jel až za 2,5 hodiny na venkovní nevytápěné zastávce. Uvažoval jsem, jak se dostat do nejbližšího města - 7km daleko, upřímně ta cesta tam pěšky by byla rychlejší než čekat na vlak.

Nakonec jsem si řekl, že zkusím stopovat. Což pro mě výstup z komfortní zóny jako prase. A hned takové ty excuses - co když si pomyslí, že jsi nějaká socka, že jsi stopovací vrah, co si o tobě lidi pomyslí. A takovéhle myšlenky se mi začaly vkrádat do hlavy, až pak jsem si řekl - no, tak si to prostě pomyslí, tak mě objedou, maj třeba něco jiného na práci, a někdo, někdo prostě bude chtít zastavit, počkám tu půl hodiny, a buďto někdo zastaví, nebo ne. Nakonec jsem za 10 minut byl ve městě a čekal na vlak do Prahy... Vlastně na tom nic nebylo.

Když jsem dojel na hlavák, tak jsem si řekl, co se tady prostě na hodinu zastavit. A přesně ta úvaha, nepotřebuji aby se mnou šla každá, co když prostě půjde kolem nějaká nadržená holka, která fakt bude sama chtít? Zkoušel jsem hodně nenásilně oslovit pár holek sám, ale nikam to moc nevedlo, byl jsem kompletně odignorovanej. Pak jsem zkoušel s holkama navázat oční kontakt, což se povedlo asi u dvou, ale pak jsem se už vůbec zase nedokázal dokopat k akci - nějak se bojím.

Uvažoval jsem nad tím. Furt nad tím uvažuji. Vždyť i kdyby šla každá pátá, tak je to pro mě jedno rande za hodinu snažení, kam se to hrabe na internet a všechny seznamky, bylo by to mnohem efektivnější a ze zkušenosti vím, že je to možné.

Jen mám v mysli takový blok, bojím se negativních reakcí. Uvažuji, jestli netrénovat tyhle věci v mysli, jinak nevím, poradíte?

Princ
Poděkoval: 459 krát
Obdržel poděkování: 1200 krát

Přehodnocení neaktivity

Příspěvek od Princ » 30 pro 2019, 19:10

Negativní reakce jsou super! Jdi jich pár nasbírat - hned zjistíš, že vůbec nebolí :)
Obrázek

Každý den venku posouváme lidské hranice svádění.

Saty
Poděkoval: 28 krát
Obdržel poděkování: 24 krát

Přehodnocení neaktivity

Příspěvek od Saty » 30 pro 2019, 22:44

Základní věc, nedělej si představy a uvidíš, že ti to půjde lépe :) a další věc, neidealizuj si ji

Odpovědět