bolestivý rozchod

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Princ
Poděkoval: 455 krát
Obdržel poděkování: 1181 krát

bolestivý rozchod

Příspěvek od Princ » 19 pro 2019, 09:32

Postradatelný píše:
18 pro 2019, 21:58
Co jsi dělal? Předpokládám že nulový kontakt nestačil :D
No streetoval jsem. Neignoruj prosím tuhle informaci: chodil jsem pravidelně ven a oslovoval nové holky, to se stalo mým nejdůležitějším životním rozhodnutím a přineslo největší změnu.

Není to o nějakém triku, nýbrž o transformaci skrze akci.

Postradatelný

bolestivý rozchod

Příspěvek od Postradatelný » 19 pro 2019, 09:45

Po jaké době se ozvali že chcoz zpět?

Princ

bolestivý rozchod

Příspěvek od Princ » 19 pro 2019, 14:31

Dokud na to budeš čekat, nebude to právě fungovat ;)

Sexy začneš být, až se posuneš dál a přestaneš to řešit.

Princ

Stát hrdě, mít úroveň

Příspěvek od Princ » 04 led 2020, 10:05

Postradatelný píše:
15 pro 2019, 20:13
chtěl bych aby toho litovala že se na mě vysrala aby jí to sralo že má místo mě toho zmrda
Existuje institut úrovně. Nikdo mi tuto mužskou věc nevysvětlil, takže jsem dlouho komunikoval menší status, než jsem mohl, dokud jsem to rozklíčoval. Stejně jako tobě nikdo nevysvětlil, co ženy chtějí, takže jsi do toho vztahu šel jako kůzle na porážku. Neměl jsi s tím rozchodem smůlu, byl jsi k němu od začátku předurčen. Tj. kdybych vás třeba měsíc před tím potkal, skoro určitě bych ti to dokázal předpovědět. Většinou poznám, koho čeká rozchod, už podle deníku.

Každopádně úroveň je soubor pravidel, podle kterých lidé, kteří tato pravidla znají a dodržují, vzájemně hodnotí svůj status a to, zda spolu chtějí být asociováni.

Pokud člověka, který ti přebral holku, nazveš zmrdem jako výše, řeknou, že "nemáš úroveň", tedy budeš pro ně nějakou nižší formou.

On přece může být super člověk, ostatně proto si ho třeba vybrala. Holky dnes nejsou žádným majetkem, mohou si partnery svobodně volit a opouštět. V tom nedlí žádné zlo, je třeba přijmout zodpovědnost a konstruktivně přemýšlet, co dál, ne brečet, že se ti něco stalo. StreetGame.cz čte strašně moc lidí; vem si, že jenom kdyby ti o streetgame kámoši před půl rokem řekli, žádný rozchod by asi nebyl.

V životě existují i zajímavější poslání, než "snažit se, aby bývalá litovala" :) Zkus radši vybudovat něco dobrého a smysluplného. I když se k tobě někdo zachová zle (teď nemyslím tvou ex), nemusíš sklouznout na jeho úroveň, protože život v zášti není takový, jako naplněný život v hojnosti a inspiraci.

V životě jsem se nezaprodal, abych se dostal k cíli rychleji, protože tím zaprodáním bych ztratil přímo ten cíl. Ten dobrý mužský pocit, kdy se probudíš s chutí do života, chutí něco zažít, něco vytvořit... Tj. neříkám: "Vyhni se zlu, protože je zlé," nýbrž říkám: "Vyhni se zlu, protože tím budeš trpět hlavně ty sám."

Ten chlapík dělá, co všichni. Třeba je super. Třeba je tady na fóru. Třeba byste byli kámoši. Já bych ho nenazýval zmrdem :)

Jesterka69
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

bolestivý rozchod

Příspěvek od Jesterka69 » 04 led 2020, 16:48

Princ píše:
18 pro 2019, 19:34
Pokud začneš streetovat, dost možná budeš za pár měsíců ještě děkovat Bohu, že se s tebou rozešla a tys našel tenhle web ;)
Jsem tu nově, je mi pade, ale v hlavě mi je 20 a ženskejm se to líbílo...přes rok v ho.nech po rozvodu, udělala si ze mě pejska a já byl měkej... makám jen na terapeuty (tedy skoro) a nic...ale tohle, Váš web je bomba...neŕíkal jsem tomu dŕív streetování, ale měl jsem docela úspěchy...dost se mi toho rozhodilo, až posralo...ale tohle mi dalo naději...PTSP nebo růst....pecka...u mě je to o sebevědomí, které mi ukradla, plíživě...jdu číst dál...díky

Princ

bolestivý rozchod

Příspěvek od Princ » 04 led 2020, 17:13

Super, to jsem rad, hodne stesti!

Brax
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

bolestivý rozchod

Příspěvek od Brax » 10 led 2020, 14:19

Jesterka69 píše:
04 led 2020, 16:48
Jsem tu nově, je mi pade, ale v hlavě mi je 20 a ženskejm se to líbílo...přes rok v ho.nech po rozvodu, udělala si ze mě pejska a já byl měkej... makám jen na terapeuty (tedy skoro) a nic...ale tohle, Váš web je bomba...neŕíkal jsem tomu dŕív streetování, ale měl jsem docela úspěchy...dost se mi toho rozhodilo, až posralo...ale tohle mi dalo naději...PTSP nebo růst....pecka...u mě je to o sebevědomí, které mi ukradla, plíživě...jdu číst dál...díky
Aaa, další „hodnej“... Vítej v klubu dědku. Jak říká Daddy,: „streetgame léčí“. Mě je 45 a musím říct, že lituju, že tady Princ pro nás nebyl třeba už v roce 89. Nu což, pořád je čas něco na sobě změnit.
Chceš to dnes normálně, nebo do vagíny?

Manželé leží v posteli.
Manželka najednou slyší: "Co kdybychom se pomilovali?"
Hned odpovídá: "Bolí mě hlava a jsem unavená".
Manžel na to: "Spi, já telefonuju..."

Odpovědět