Jak si vybudovat perfektní humor?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
hubertjezpet
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 50 krát

Příspěvek od hubertjezpet » 12 pro 2019, 08:02

Myslím, že smysl pro humor je při oslovování dobrou věcí.

Jak si jej vybudovat? Rodíme se s humorem a nelze jej nabýt nebo je tomu jinak?

Mám rád nadsázku a ironii.
Jde ale o to to správně použít.

Jak si vybudovat zajímavý způsob mluvení (+ tón hlasu) tak, aby holka šílela po tom, co mě uslyší. Občas se dívám v televizi na pořady s humorem. Ne všechno mi ale přijde vtipné.

Několikrát jsem mluvil mým humorem a jiná holka to třeba slyšela a šílela.
Třeba kdysi v jednom autobuse jsem platil a byla tám nalepka nekouřit. Já jsem řidičovi propracovaným tónem hlasu řekl: Takže to si tady nezapálím a holka přede mnou se na mě otáčela a když si sedla, tak se také na mě dívala.

Myslím, že jde o to použít humor, ironii, nadsázku, možná si nastudovat něco o humoru, také je to asi o správném tónu a hlasitosti hlasu, sebevědomé mluvě, ukázání sebevědomí říkáním toho, co si myslím. Ukázat, že jsem jiný, jedinečný a zábavný.
Chtít, aby si myslela, že mě potřebuje. Chtít, aby se se mnou cítila správně.

Myslím, že nějaký smysl pro humor asi mám. Teď je asi pro mě důležité hodně oslovovat, abych si rozšířil komfortní zónu.

Když jsem v náladě, mám i takový hluboký hlas. Jindy mám třeba hlas špatný.

Princ někde, myslím, psal, že není důležité, co při oslovení říkáme, ale jak to říkáme, takže taky má asi velkou váhu tón hlasu.

Zkusím jako experiment třeba za nějakou holkou přijít a řeknu: Čau kámo, máš nějaký cigára? Vše je to sociální experiment o tom, jak bude reagovat.

Také jsem zjistil, že hodně záleží na sympatii. Někdo je mi sympatický a někdo ne a většinou to záleží na způsobu chování a asi nikdy ne na vzhledu.

Princ
Poděkoval: 455 krát
Obdržel poděkování: 1181 krát

Příspěvek od Princ » 12 pro 2019, 09:39

Humor je navazan na hladinu testosteronu, da se ale take trenovat. Veskere vtipy se drzi pouze nekolika jednoduchych koster. Vtipnost dale ridi status a podani (expresivita).

Na Vycviku Pasivni pritazlivosti mame hodinovy blok na hlas, odemykame zakriknutost a rozvijime tam i humor, takze mam osobne potvrzeno, jak dobre se to da.

frankenstein
Poděkoval: 5 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od frankenstein » 12 pro 2019, 16:06

Platí to s tím testosteronem i u žen?

Princ

Příspěvek od Princ » 12 pro 2019, 16:27

Ano, i zeny produkuji testosteron, jen bez varlat mene :)

Na nizke libido, spatnou naladu... se v Americe i zenam predepisuje TRT.

frankenstein
Poděkoval: 5 krát

Příspěvek od frankenstein » 12 pro 2019, 21:21

Vím, že produkují, ptám se na souvislost hladinu testosteronu a humoru u žen.

Princ

Příspěvek od Princ » 12 pro 2019, 22:22

Víc TST = vtipnější holka

martin123
Poděkoval: 433 krát
Obdržel poděkování: 283 krát

Příspěvek od martin123 » 15 pro 2019, 14:47

Princ píše:
12 pro 2019, 22:22
Víc TST = vtipnější holka
Nějaká studie?

Princ

Příspěvek od Princ » 15 pro 2019, 15:29

Studie Ester Kočičková :)

Jsou to divné věci, ještě to všechno přijde... Nebo vyvrátí, a budeme zvyšovat TST už jen z těch dalších důvodů :)

Princ

Příspěvek od Princ » 15 pro 2019, 15:45

V Biohackingu jsem jinak průkopníkem mnoha věcí, na které ještě nejsou studie, a musím bohužel nést riziko. Na StreetGame.cz se to moc nehodí, ale jednou se třeba najde nějaká platforma ;)

martin123
Poděkoval: 433 krát
Obdržel poděkování: 283 krát

Příspěvek od martin123 » 15 pro 2019, 15:50

Tak alespoň nějakej zdroj? :d

Italienguy

Příspěvek od Italienguy » 08 led 2020, 01:16

Základ je vědět, jakýmu typu humoru holduješ nejvíc. Můžeš se inspirovat na yt různejma stand-upama a hlavně až budeš chtít bejt vtipnej, tak se u toho směj a dej tomu ten správnej vibe. Když to bude bavit tebe, tak to bude dost pravděpodobně bavit i ty kolem tebe. Soustřeďuje se na sebe ne na ostatní ;)

hubertjezpet
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 50 krát

Příspěvek od hubertjezpet » 14 led 2020, 07:55

Jak si vybudovat perfektní přitažlivost? Hodně jsem o tom přemýšlel. Teorie je první fáze, druhou fází je to začít aplikovat.

1. humor.
Mám rád humor, ironii, nadsázku, asi si o humoru přečtu i nějakou teoretickou knížku, abych věděl více o tom, jak humor funguje a čím to je, že nám něco připadá tak zábavné. Určitě jsem nějaký humor načerpal ze seriálů jako Simpsonovi a Dva a půl chlapa. Ne všechen humor a ale přijde zábavný. Úroveň humoru dle Prince závisí i na aktuální hladině testosteronu. Čím větší má někdo testosteron, tím větší má sebevědomí a tím menší má filtry a zábrany v tom říct to, co si myslí. Díky humoru se bude holka cítit asi dobře.

2. sebevědomí
Sebevědomí je asi důležitá součást přitažlivosti. Tím je například odvaha přijít za holkou a zeptat se ji třeba, jak se má. Ukázat, že se liším od ostatních, kteří si ještě své koule nenamontovaly tam, kam patří. I řečí těla a tónem hlasu ostatním podvědomě dáváme najevo naše sebevědomí a společenský status. Sebevědomí alfa samec říká to, co si myslí a tím buduje vysokou přitažlivost. Někdo jiný třeba nemá odvahu mluvit jinak, odlišovat se, jeho mikrohladina testosteronu mu to nedovolí. Příkladný betasamec se bojí si zpět namontovat své koule, podřizuje se alfa samcům. V přírodě se s samicemi smí pářit jen alfa samci, pokud projeví zájem beta samec, alfa samec mu dá nakládačku. To znamená, že ten, co se bojí oslovovat, se považuje za podvědomě betasamce a nechce riskovat konflikt s alfasamci. Tím, že někdo neoslovuje, dává alfa samcům najevo, že je betasamec, jako by jim říkal : Ahoj, já jsem beta samec, nebojte se, alfasamci, nebudu se vtírat samičkám, to je vaše práce, já jsem beta samec a zůstanu v té své ulitě.

3. vyrovnanost
Zbavit se nervozity- praxí- oslovováním
Tím bych demonstroval to, že nemluvím s holkou poprvé v životě a že to je pro mě běžné. Nervozitu na začátku streetgame kariéry by mělo zlikvidovat pravidelné oslovování.
4. být k sobě upřímný
Směrovat svůj život tak, jak chci.
5. zjejišťovat holku, nechat ji, ať se bojí, že o ni nemám žádný zájem, ať má pochyby. Nedávat najevo moc svůj zájem. Místo toho se chovat tak, aby holka chtěla mít sama zájem. Místo "Půjdeš se mnou na rande" se chovám zajímavě tak, aby to případné rande vyplynulo samo.

Odpovědět