Nový článek o testech

Co se jinam vážně nevejde
Odpovědět
Squalo

Nový článek o testech

Příspěvek od Squalo » 08 lis 2019, 17:12

Měl to být článek o tom, jak projít 7 nejčastějších testů, ale v článku o tom nic není, jen reklama na přednášku. Klikám správně? Pokud by mi mohl někdo poslat správný odkaz na ten článek, byl bych vděčný.

https://streetgame.cz/7-nejcastejsich-z ... je-projit/

Princ
Poděkoval: 450 krát
Obdržel poděkování: 1125 krát

Nový článek o testech

Příspěvek od Princ » 08 lis 2019, 17:23

Klikáš správně, je to článek o blížící se přednášce. Pořádání živých akcí je naší hlavní náplní, a sloužíme lidem mimo jiné tím, že jim o nich dáme náležitě vědět. Přednášky se nikdy neopakují a tak když člověk promešká akci jen proto, že jsem ji dostatečně nepropagoval, může na mě být dost naštvaný. A že už jsme pár TOP, ale podpropagovaných eventů měli...

Přesto v článku najdeš spoustu informací, například:

- proč testy vítat (totální změna mindsetu pro většinu kluků!)
- o sebesabotáži
- že to nic není, protože většina testů se jen opakuje (velká úleva a povzbuzení pro většinu kluků!)
- jak se reakce dají trénovat

Squalo

Nový článek o testech

Příspěvek od Squalo » 08 lis 2019, 18:17

Dřív byly články nabitý informacema, výstižný, k věci. Pak začaly bejt dlouhý, ale furt nabitý, s reklamou na konci, což je jasný, fajn, živý akce jsou potřeba. Ale když se článek jmenuje "7 věcí atd." a nic takového tam není, přijde mi to trochu škoda. Jsou články, je fórum, je inzerce na akce, chodí mail. Myslím, že proma je dost na to, aby se to začalo míchat. Když jsem otevřel mail, těšil jsem se na supr článek, ne na reklamu. O akci už dávno vím.

Princ

Nový článek o testech

Příspěvek od Princ » 08 lis 2019, 18:29

A co budeš dělat ty pro mě, po všech těch článcích zdarma? Ať nemáme příliš jednostranný vztah :)

Squalo

Nový článek o testech

Příspěvek od Squalo » 08 lis 2019, 20:07

Nevím, proč bych pro tebe měl něco dělat. 😀 Tys jen napsal zavádějící název článku a teď odvádíš diskuzi. Sám ses rozhodl je psát. To tady rovnou můžeš zavést nějaký premium web jako na iDnes a nechat si platit už i za rozkliknutí článku. 😀

Dřív jsi býval dost community oriented, teď je to spíš business oriented a docela mě to ruší, jak to tam furt cpeš. 😀 Já chápu, že knihy o marketingu tohle asi radí, ale zkus občas dát na svůj cit, intuici a empatii.

Pomeranč
Poděkoval: 62 krát
Obdržel poděkování: 20 krát

Nový článek o testech

Příspěvek od Pomeranč » 08 lis 2019, 22:45

Jedině dobře, že v tom článku nic není, alespoň to lidi donutí přijít osobně a Princ vás to naučí pořádně. Nejhorší jsou takový ty "streetaři", kteří nikdy nebyli na jediné akci a pak píšou, že streetgame nefunguje. Přitom to celé pochopili špatně a kdyby přišli, tak by jim někdo řekl, že ten jejich přístup k věci není úplně správný a nasměroval by je lepším směrem.

Prostě správný alfa samec chodí na přednášky :)

Princ

Dávání

Příspěvek od Princ » 09 lis 2019, 09:05

Squalo píše:
08 lis 2019, 20:07
Nevím, proč bych pro tebe měl něco dělat. 😀 Tys jen napsal zavádějící název článku a teď odvádíš diskuzi. Sám ses rozhodl je psát. To tady rovnou můžeš zavést nějaký premium web jako na iDnes a nechat si platit už i za rozkliknutí článku. 😀

Dřív jsi býval dost community oriented, teď je to spíš business oriented a docela mě to ruší, jak to tam furt cpeš. 😀 Já chápu, že knihy o marketingu tohle asi radí, ale zkus občas dát na svůj cit, intuici a empatii.
Komunita jsou právě ti kluci, kteří chodí na přednášky, nebo s námi streetují, ne ti, které nikdo nikdy neviděl. Oni ti to tu celé platí.

Existují lidé, kteří si ode mě chtějí vždy jen brát, a nikdy nic nedat nazpátek. Snažím se jim vyhýbat a kdyby to šlo, samozřejmě bych jim rád vypnul i články.

Ty po mě něco chceš. Potřebuju se jen ujistit, že nepatříš mezi ně a nechceš jen vysávat ostatní. Napiš teď prosím pro komunitu 460 článků zdarma ty. Bože, napiš 10 článků! Nebo učit je moje práce, ty jsi třeba natěrač, tak nám pojď zdarma vymalovat dům! Jestli jsi uzenář, přines sakra ty jitrnice!

Nestavme to tak, že ti musím psát články na přání, protože podle mě je teďka řada na tobě.

Odpovědět