Signály zájmu, nebo vidím co vidět chci?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Majky
Poděkoval: 9 krát
Obdržel poděkování: 14 krát

Příspěvek od Majky » 07 lis 2019, 13:21

Ahojte,

Potřeboval bych pohled z venčí na jednu situaci, která se předemnou naskytla. I já jsem se přes všechny tinder dates a jiný holky zakoukal do jedné spolužačky (jsme oba stejný ročník a obor na VŠ) - prostě holka 12/10.

Prozatím jsem se držel zásady: "Nebal holky ze svýho sociálního okruhu, debile!", ale situace se trochu začala otáčet.

Bigger picture o mém sociálním statutu:
Řekl bych, že jsem relativně oblíbený člověk, který v rámci našeho "kruhu" organizuje většinu zábavy, vymýšlí kdy a kam půjdeme na párty atd. Mám tam okolo sebe pár kamarádek, takže obvykle jsem obklopen krásnými ženami, které mě mají rády. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy z našeho "kruhu" jinou holku balit nezkoušel, ikdyž ta možnost párkrát byla, tak nemám pověst kluka, který by to zkoušel na každou a kterého by každá druhá odpálkovala.
Naopak, vlivem vlivem dobrých vztahů se ženami v mém okolí nemám problém najít někoho, kdo se mnou půjde večer do klubu, nebo do divadla, když mám náhodou jeden volnej lístek navíc. Holky mě samy zvou na akce, plesy, atd.

Taď k té vyvolené - máme spolu vybudované nějaké spojení, ikdyž jsme se půl roku zpátky soro neznali (nějak jsme se moc nebavili, ikdyž netuším proč). Párkrát jsme spolu jeli z párty spolu výrazně později, než jsme chtěli, což vykrystalizovalo pár inside joků, atd.
Na poslední párty jsme se spolu docela dlouho bavili na jedno téma - druhý den ráno mi na to téma sama napsala. Chvíli jsme si psali a já jí nabídl, že jedu do školy autem a můžu ji po cestě vzít (bydlí po cestě a stejně bych tím autem jel, takže z mé strany vnitřně minimální investice). Celpu cestu jsme si povídali a docela si jeli na stejné notě. Ve škole mi automaticky zabrala místo vedle sebe, takže jsme spolu seděli celoudobu, půl přednášky provikládali a po přednášce se mnou šla zpět k autu - u auta najednou, že neví, jestli pojede domů, nebo ještě půjde na chvilku do města (píčovina - kdyby opravdu chtěla jít do města, tak se mnou nechodí k autu), ale nakonec se mnou jela. Po cestě zpět jsme zase řešili kde co, cestování, zábavu, hudbu, atd... když jsme sebavili o jednom festivalu, na kterém byla a já zatím ne, tak mi řekla, něco ve stylu "Tak tento rok rozhodně musíš jít!" v kontextu takovém, že ona samozřejmě půjde taky.

Od té doby, když jdu třeba s holkama na oběd, tak se ráda přidá atd... Já bych se Vás rád zeptal, co si o tom myslíte, dá se její chování vyložit jako zájem, nebo si dělám plané naděje? Jediné co jsem z její strany zatím nezaznamenl byl nějaký výraznější test - ale možná jsem už prostě otupěl.

Normálně bych do toho prostě zkusil naskočit, ale tohle je přeci jen trochu citlivější záležitost - stejný sociální okruh a holka fakt luxusní, nerad bxch to posral. Proto se ptám Vás, co si myslíte - lze tohle brát jako relevantní signál, že chce něco víc?

The core principle of freedom,
Is the only notion to obey.
The formulae of evolution and sin,
Leading the way.

Malyvelkymuz

Příspěvek od Malyvelkymuz » 11 lis 2019, 13:18

Ahoj,
no čeká přece, kdy si to naplánuješ tak, abys někde zhasl a políbil ji. Pokud se budeš bát, že to zmastíš a nebudeš riskovat, tak to zmastíš dokonale.

Odpovědět