Odemkni svou nejatraktivnější možnou verzi! 💘🚀 Přitažlivost právě vyšla!

Signály zájmu, nebo vidím co vidět chci?

Kde a jak se seznámit s holkou, svádění na ulici a v klubu, problémy na streetgame, první rande...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Majky
Příspěvky: 21
Registrován: 25 srp 2015, 13:25
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 18 krát

Signály zájmu, nebo vidím co vidět chci?

Příspěvek od Majky » 07 lis 2019, 13:21

Ahojte,

Potřeboval bych pohled z venčí na jednu situaci, která se předemnou naskytla. I já jsem se přes všechny tinder dates a jiný holky zakoukal do jedné spolužačky (jsme oba stejný ročník a obor na VŠ) - prostě holka 12/10.

Prozatím jsem se držel zásady: "Nebal holky ze svýho sociálního okruhu, debile!", ale situace se trochu začala otáčet.

Bigger picture o mém sociálním statutu:
Řekl bych, že jsem relativně oblíbený člověk, který v rámci našeho "kruhu" organizuje většinu zábavy, vymýšlí kdy a kam půjdeme na párty atd. Mám tam okolo sebe pár kamarádek, takže obvykle jsem obklopen krásnými ženami, které mě mají rády. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy z našeho "kruhu" jinou holku balit nezkoušel, ikdyž ta možnost párkrát byla, tak nemám pověst kluka, který by to zkoušel na každou a kterého by každá druhá odpálkovala.
Naopak, vlivem vlivem dobrých vztahů se ženami v mém okolí nemám problém najít někoho, kdo se mnou půjde večer do klubu, nebo do divadla, když mám náhodou jeden volnej lístek navíc. Holky mě samy zvou na akce, plesy, atd.

Taď k té vyvolené - máme spolu vybudované nějaké spojení, ikdyž jsme se půl roku zpátky soro neznali (nějak jsme se moc nebavili, ikdyž netuším proč). Párkrát jsme spolu jeli z párty spolu výrazně později, než jsme chtěli, což vykrystalizovalo pár inside joků, atd.
Na poslední párty jsme se spolu docela dlouho bavili na jedno téma - druhý den ráno mi na to téma sama napsala. Chvíli jsme si psali a já jí nabídl, že jedu do školy autem a můžu ji po cestě vzít (bydlí po cestě a stejně bych tím autem jel, takže z mé strany vnitřně minimální investice). Celpu cestu jsme si povídali a docela si jeli na stejné notě. Ve škole mi automaticky zabrala místo vedle sebe, takže jsme spolu seděli celoudobu, půl přednášky provikládali a po přednášce se mnou šla zpět k autu - u auta najednou, že neví, jestli pojede domů, nebo ještě půjde na chvilku do města (píčovina - kdyby opravdu chtěla jít do města, tak se mnou nechodí k autu), ale nakonec se mnou jela. Po cestě zpět jsme zase řešili kde co, cestování, zábavu, hudbu, atd... když jsme sebavili o jednom festivalu, na kterém byla a já zatím ne, tak mi řekla, něco ve stylu "Tak tento rok rozhodně musíš jít!" v kontextu takovém, že ona samozřejmě půjde taky.

Od té doby, když jdu třeba s holkama na oběd, tak se ráda přidá atd... Já bych se Vás rád zeptal, co si o tom myslíte, dá se její chování vyložit jako zájem, nebo si dělám plané naděje? Jediné co jsem z její strany zatím nezaznamenl byl nějaký výraznější test - ale možná jsem už prostě otupěl.

Normálně bych do toho prostě zkusil naskočit, ale tohle je přeci jen trochu citlivější záležitost - stejný sociální okruh a holka fakt luxusní, nerad bxch to posral. Proto se ptám Vás, co si myslíte - lze tohle brát jako relevantní signál, že chce něco víc?


The core principle of freedom,
Is the only notion to obey.
The formulae of evolution and sin,
Leading the way.

Malyvelkymuz
Příspěvky: 7
Registrován: 11 lis 2019, 13:10
Obdržel poděkování: 1 krát

Signály zájmu, nebo vidím co vidět chci?

Příspěvek od Malyvelkymuz » 11 lis 2019, 13:18

Ahoj,
no čeká přece, kdy si to naplánuješ tak, abys někde zhasl a políbil ji. Pokud se budeš bát, že to zmastíš a nebudeš riskovat, tak to zmastíš dokonale.

Šovinista_69
Příspěvky: 6
Registrován: 13 lis 2019, 20:49

Signály zájmu, nebo vidím co vidět chci?

Příspěvek od Šovinista_69 » 20 lis 2019, 10:06

Jak píše kolega nade mnou, čeká na to, osobně bych to zkusil už na tý akci, kde jste se spolu dlouho bavili, ideální závěr večera. Dělám to tak na akcích vždy, nejdřív nějaký pokec a když vidíš od holky zájem a začneš se projevovat a naznačovat o co ti jde, tak už jen čeká kdy to uděláš :)

Uživatelský avatar
Majky
Příspěvky: 21
Registrován: 25 srp 2015, 13:25
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 18 krát

Signály zájmu, nebo vidím co vidět chci?

Příspěvek od Majky » 20 lis 2019, 12:49

Kluci, dík za support. Věc se rozuzlila, tentokrát jsem asi jen viděl to, co jsem chtěl vidět.
The core principle of freedom,
Is the only notion to obey.
The formulae of evolution and sin,
Leading the way.

Uživatelský avatar
Woody
Příspěvky: 242
Registrován: 13 říj 2016, 18:38
Bydliště: Brno, Žabovřesky
Poděkoval: 29 krát
Obdržel poděkování: 42 krát

Playing it safe is actually dangerous

Příspěvek od Woody » 24 lis 2019, 17:45

Majky píše:
07 lis 2019, 13:21
...neví, jestli pojede domů, nebo ještě půjde na chvilku do města (píčovina - kdyby opravdu chtěla jít do města, tak se mnou nechodí k autu),
A pak že prej nevidíš testy. :D
Když holka testuje, má zájem a zjišťuje, jestli jsi dobrej! Jak jsem si tohle přečetl v knížce a na stránkách SG, potěší mě představa ženského testu. Občas mě i zamrzí, že má momentální řekněmežecrush mě netestuje, jen háže jiné signály zájmu a je poslušná. Zas je roztomilý, že se třeba bojí, že testem neprojdu nebo nevímco. Nevermind. :D
Malyvelkymuz píše:
11 lis 2019, 13:18
Pokud se budeš bát, že to zmastíš a nebudeš riskovat, tak to zmastíš dokonale.
Přesně tak. Nebo jak jsem slyšel jeden citát o bezpečnosti (která spíš hraničí s poseroutkovstvím): „The most dangerous thing you can do is to play it safe!"
Vzpomeň si i na Kiyosakiho:
Chudý táta: „Neriskujte, hrejte to bezpečně."
Bohatý táta: „Naučte se zvládat rizika!"

Můj dobrý kamarád, který má v mém deníku pseudonym Swagupán, mi kolikrát říká, jak občas některými šílenostmi s holkou emočně zamává a ona je do něj zažraná jak rez. :D
When you know nothing matters, the universe is yours.
All should bow before you. Make them!

Odpovědět