LSD + Houby; Využití pro osobní rozvoj

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
Odpovědět
LéčiváBylina
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 7 krát

Příspěvek od LéčiváBylina » 27 říj 2019, 02:13

Milá komunito,
pochopitelně se v tomto tématu bavíme v čistě teoretické rovině a nikdo z nás dané látky neužívá, ani k tomu nikoho nenabádá :)

Zajímá mě avšak, jakým způsobem maximalizovat přínos a výtěžek z hub či tripu, neboli lsd. Nikoliv rekreačně, nýbrž za účelem osobního rozvoje.

Osobně mám s tímto, z doslechu, velice pozitivní zkušenosti. Naposled, při řešení radikálního, ne-li úplného omezení jakýchkoliv návykových látek, z nichž nejužívanější byla marihuana.

Rád bych ještě zmínil, že trip vám dá to, co od něj budete očekávat. Pokud to bude rekreační záležitost s přáteli, nebude to kromě velké porce zábavy pravděpodobně nic. Minimálně se potenciál této substance z velké části pohřbí.

Zpět k věcem.
Kromě té, zmíněné výše jsem si na papír vypsal několik dalších okruhů, které jsem potřeboval a rozhodl se vyřešit/přehodnotit/zamyslet se nad nimi. Plán byl, řešit to v klidu, sám.

Bohužel se neplánovaně dohodla trip/houby-session s pár kamarády, kteří ovšem užití chtěli čistě rekreačně. Já se přidal. Má realita a vůle však nebyly natolik silné, abych se mezi nimi dokázal soustředit na to, pro co jsem se rozhodl. Neřešil jsem sepsané věci, které bych měl a pro umocnění tripu jsem se rozhodl, jít si ještě s jedním kamarádem, kterému již dojely houby zahulit.

Po, řekněme, 20 minutách jsem najednou v hrudi pocítil určitou bolest. Nedokázal jsem říct, jestli je fyzického (srdce..), či psychického (stav) rázu. Bolest sílila a po zbytek večera (2h) neodeznívala. Po čase jsem si vsugeroval, že se posralo něco ve mně a myslel jsem si, že se nedožiji rána. Dalo by se říct, že jsem se tu noc, časně z rána, nějakým způsobem i smířil se smrtí. Snažil jsem se usnout, usnul se, probudil.

Týden na to jsem si šel před spaním zahulit. Ležím v posteli a najednou mi vynechává srdce a začíná mi vyrážet nesnesitelná bolest v hrudi. Taková, jakou jsem v životě nezažil. A tepavě mi projíždí až do hlavy, cítím, jak mě tříštivě drásá zevnitř. Tak tohle je konec, prolítne mi hlavou.
Odváží mě záchranka. Tlak mám 180 na 100. Dostávám něco, co mě uklidňuje.

Následující den mi doktor předává lékařskou zprávu. Uklidňuji se se slovy, že srdce mám v pořádku. Přesnou příčinu mi nesděluje, pouze domněnky.

Jsou dvě možnosti..
A) Něco ve mně je velice špatně
B) Stav způsobila tráva

Chci mít jistotu, týden na to testuji velice malým množstvím. Dostávám se do paranoi, snažím se sám sebe uklidnit. Najednou cítím, že přijde to co posledně. Přichází, byť v nesrovnatelně menší intenzitě.

Další den stav pokračuje, po škole jedu do nemocnice, kde mě doktorka utvrzuje v tom, že to není zdravotního původu. Již když vycházím ze dveří, stav odeznívá.

Píši to sem jako varování pro všechny, kdož dočetli až sem. Nepřehánějte to s ničím, protože to stejnětak dobře mohla být možnost A.
Věřím, že jsem se z dlouhodobého užívání trávy chtě (ne)chtě “vyléčil” na dobu neurčitou právě díky LSD. Nevím, jestli jsou stavy permanentní, ani kdy dostanu odvahu a uvidím smysl v tom, zkusit to znovu.

Moje osobní doporučení tedy jsou:
1. Sepište si vše, co si chcete sami se sebou vyřešit na papír, ať na nic nezapomenete
2. Napište si odpověď na danou věc na papír, ať ji nezapomenete
3. Tripujte sami, nebo s podobně smýšlejícími lidmi
4. Trip si dopředu naplánujte
- Buďte v dobrém zdravotním i psychickém stavu
- Buďte v prostředí a s lidmi, které máte rádi, znáte je a vyhovuje vám
- Mějte v dochůzové vzdálenosti někoho, kdo bude váš tripsitter a bude k dispozici, kdybyste ho z jakéhokoliv důvodu potřebovali
(5.) Trip vám dá přesně to, co od něj budete očekávat

Jaké jsou ty vaše?
LB

Princ
Poděkoval: 450 krát
Obdržel poděkování: 1125 krát

Příspěvek od Princ » 27 říj 2019, 07:55

Malo kdo ma bad trip ciste na LSD, vetsina jich vznika v kombinaci s travou, dokaze to totiz strasne zesilit.

Mnoha lidem LSD dlouhodobe zmeni marihuanu na silne psychedelikum. Nekomu i MDMA po LSD zacne byt psychedelictejsi (dlouhodobe, ne v ten samy den).

Mozna sis jen vytvoril kotvu. Kazdopadne stejne neni duvod hulit furt travu. Antipsychotickou suplementaci (jikry, vyvary, glycin) doporucuji zaradit tak jako tak.

LéčiváBylina
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 7 krát

Příspěvek od LéčiváBylina » 27 říj 2019, 17:58

Princ píše:
27 říj 2019, 07:55
Mozna sis jen vytvoril kotvu.
Právě o tom mluvím a jsem za to jistým způsobem rád.

karm

Příspěvek od karm » 28 říj 2019, 15:45

Můžeš se prosím více rozepsat co myslíš tím antipsychotickou?

Princ

Příspěvek od Princ » 28 říj 2019, 19:17

Antipsychotická suplementace = dopňky proti psychóze. Suplementy, které doporučuji nasadit při schizofrenních, bipolárních nebo třeba paranoidních příznacích. Nevyrovnají se lékům, často dokáží zlepšovat jejich účinek, samy o sobě fungují jako zdravá prevence.

JirZa
Poděkoval: 37 krát
Obdržel poděkování: 20 krát

Příspěvek od JirZa » 28 říj 2019, 19:35

Princ píše:
27 říj 2019, 07:55

Mnoha lidem LSD dlouhodobe zmeni marihuanu na silne psychedelikum. Nekomu i MDMA po LSD zacne byt psychedelictejsi (dlouhodobe, ne v ten samy den).
MDMA/MDA na me treba nepusobi vubec psychedelicky a to ani ve vyssich davkach 😂
Je mozny ze by mi to trip “zapl”? To by nebylo moc hezky 😂

U travy bych to asi bral 🤷‍♂️

Princ

Příspěvek od Princ » 28 říj 2019, 20:28

Tak mohl by to trochu pozapnout, ale nemusel. Ono i záleží, po čem se člověk dívá.

Odpovědět