Oživení vztahu

Jak si najít přítelkyni, jak udržet, oživit nebo zachránit vážný vztah, partnerské štěstí, budování harémů...
Odpovědět
Looper
Poděkoval: 1 krát

Oživení vztahu

Příspěvek od Looper » 10 zář 2019, 13:15

Zdravím pánové,
měl jsem super holku, byla úžasná, vše jak má být. Byla na mě závislá a byl to super vztah pro oba. Kvůli mé práci, koníčkům a ostatním povinnostem jsme se posledně moc nevídali a tak vztah po letech ukončila (v přátelském duchu).
Mě to teda trochu se*e, byla to fakt "baba" :)
Chce aby jsme byli jen kamarádi. Chtěla by ale se mnou oslavit její narozeniny, jezdit klidně někam na výlety, dovolenou, chodit na pivo, prostě cokoli, ale chce si teď prý dát pauzu.
Tak mě tak napadá, že by ješte byla možnost a pravděpodobnost jí zase zkusit oblbnout a vztah obnovit nebo myslíte, že ne?
Pusu jí klidně dát můžu, přes zadek ji klidně taky plesknu, to jí nevadí, tak mě to dává pocit, jakoby to ještě šlo.
Nevím ale, jestli se s ní mám teď stýkat a udržovat s ní kontakt. Taky nevím, jestli by pár týdnů neozváni se nebylo spíš na škodu. (Dokud je v tom stádiu, že jí výše zmíněné věci nevadí a dokud by jí nezaujal jiný samec).
Co jsem s ní bavil, tak jsem vztah měl zachraňovat dřív, teď už to je jedno. Problém je, že mi to nedala vůbec najevo :D

Díky moc za věcné rady :)

Zeph
Poděkoval: 99 krát
Obdržel poděkování: 20 krát

Oživení vztahu

Příspěvek od Zeph » 10 zář 2019, 14:08

Streetuj a nedávej jí více zájmu než dává ona tobě

Looper

Oživení vztahu

Příspěvek od Looper » 11 zář 2019, 07:33

To ano, ale vůbec bych se nezlobil, kdyby se mi podařilo vztah zachránit. Byl to nejlepší můj vztah a vím, že pro ní taky. Hlavně ta holka je chytrá, schopná, do života jak dělaná :D
Pokud bych jí neprojevoval zájem, určítě si myslím, že by to vedlo jen k rozpadu. Tím zas nemyslím, že bych měl dolejzat, prosit, nebo ji psát 3x víc, jak ona mě.
Jen mne zajímá, jestli je z pohledu ženské psychologie možné jí získat zpět.
Příjde mi, jako by si změnila priority - chodí často do kavárny, posilovny a já ještě nevím kam, nestalkuju jí.
To, že si píše s jinýma betama srdíčkový zprávy, neřeším :) (Neprohledávám ji telefon, jen máme stejné telefony a při zprávě si je občas popletem a párkrát jsem tak viděl nějaký zprávy).
Zatím to nevypadá moc slibně, škoda :D

Zeph

Oživení vztahu

Příspěvek od Zeph » 11 zář 2019, 11:36

Jde to. Dostatečně zvyš svoji hodnotu ve vztahu (pracuj na sobě). Rozvíjej se různě, ale protože oslovování holek je super transformační nástroj, už prvních pár pořádných streetů tě dost posune a proto ti to tu budem vtloukat do hlavy :)

Protože je tvůj dotaz častý, máme tu články, které se tím zabývají:
https://streetgame.cz/jak-ziskat-zpet-b ... -partnera/

Zeph

Oživení vztahu

Příspěvek od Zeph » 11 zář 2019, 11:43

Tohle je taky dost relevantní článek, který stojí za přečtení ;)

https://streetgame.cz/muj-tip-cislo-1-j ... ritelkyni/

Looper

Oživení vztahu

Příspěvek od Looper » 11 zář 2019, 13:25

Oba články jsem již četl. Musím říct, že všechny články a toto fórum má blahý vliv na mou psychiku. Uklidňuje mě to, ale vždy tak na den, pak musím číst znovu a jsem zase v klidu :)

Pokud vztah nezachráním tak street dělat určitě budu.
Holka mou zvýšenou hodnotu pozná i neverbálním projevem?
Nebo jde i o to změnit svůj projev po stránce vyjadřování?

Důvod opuštění bych tipoval na nedostatek sexu - tím, že jsem se s ní nemohl tak často vídat. Jinak sex byl vždy suprový, záda pokaždý poškrábaný někdy až do krve a o to víc dostala :)

Když jí zatím můžu dělat ty perverznosti a klidně se s ní můžu jít třeba dívat na film, tak když vezmu flašku vína, která ji vadit nebude, tak by se po vypití mohla trošku uvolnit a třeba by to mohlo skončit v posteli :D je to zmrdský, ale když jí párkrát udělám, tak bych nějaké body k plusu určitě měl :)

Zeph

Oživení vztahu

Příspěvek od Zeph » 11 zář 2019, 16:57

Hlavně neverbálně.

Streetuj i tak. Jestli máš zatím problém balit holky kvůli ní, tak můžeš jet čistě fun style street, oslovovat lidi a šířit zábavu a vytěžit ty benefity výstupů z komfortní zóny a socializace. Asi to nezní nijak hustě, ale davám ti fakt dobrou radu, která ti fakt může hodně pomoct :)

Looper

Oživení vztahu

Příspěvek od Looper » 11 zář 2019, 18:07

Já ti věřím a vím, že tvé rady nejsou jen povídačky. Problémy s komunikací (s kýmkoliv) mi nedělají problémy. Když jsem byl zadaný a naskytla se konverzace s děvčaty tak jsem si je většinou dokázal přitáhnout na svou stranu. Kolikrát i s holkami kamarádů jsem měl problém, abych jim je nepřevzal (to jsem nechtěl kvůli kamarádům a kvůli mému šťastnému vztahu).
Bydlím v malém městě kde se všichni známe, tady se mi street dělat nechce. A nejsem vůbec profík, mám občas taky pocity takového strachu (hlavně při oslovování).
Hlavně mi pak občas docházejí kecy a řeč stát nesmí.
To bych musel najít nějakého streetaře aby mě pořádně do toho dostal. :)
Věřím, že bych tomu byl oddaný a bavilo by mne to.
Když to člověk ovládá, myslím, že má celkový život o dost snadnější a šťastnější :)

S tou mou ex to zkusím, za to nic nedám, a když to nevýjde, tak to nevýjde, život jde dál :)

Odpovědět