Co dál?

Oslovování žen na ulici a v klubu, první rande...
Odpovědět
TheNotoriousone

Co dál?

Příspěvek od TheNotoriousone » 10 zář 2019, 08:39

Zdravím Vás pánové, popíšu vám situaci co se mi stala a velice by mě zajímalo jak postupovat dál.

Před dvěma týdny jsem byl na tanečním soustředění, jeden večer jsem se tam seznámil s holkou a hned bylo jasné, že jsme si padli do oka, okamžitě se na mě smála, začli jsme se bavit, hned proběhly nějaké doteky a tak. Ještě ten samý večer jsme šli ke mě na chatku a mohlo to skončit hodně dobře, jelikož se mě fakt mega dotýkala a tak, bohužel jelikož ji je 16 měla večerku a dost to tam kontrolovali, takže ji vyhnali na chatku.
Hned si mě potom našla, začala mi psát, všechno mega v pohodě, zbytek toho soustředka jsme strávili spolu, spousta doteků. ale žádné líbání nic, jelikož jsem se relativně bál, toho že nás uvidí někdo jelikož mě je 23 a jsem lektor :D . Ona mi furt psala nebo za mnou chodila, bylo to fakt fajn, cestou nazpátek jsme se celou dobu drželi za ruce, ona už mě měla v podstatě takový ty kecy jak kdybychom byli ve vztahu což bylo dost divný ale whatever, i od její kámošek vím, že se mnou chtěla spát, protože jsem se ji mega líbil, v podstatě mi to sama řekla, vzala si ode mě i tričko :D

No a dál jsem chtěl abychom se co nejdřív viděli (psala mi věci typu že se mnou chce usínat, že to beze mě nevydrží atd), tak jsem ji napsal ať jde hned v pondělí, to mi řekla že jede na seznamovák druhý den se školou a že má mega moc věcí, řikám ok nebudu na to tlačit uvidíme se až dorazí, mezitím mi psala mega zamilované zprávy jak mě má ráda atd, posílala mi i fotky ve spodním prádle a pak z ničeho nic cca v půlce týdne mi začala odepisovat hodně pozdě, třeba po 5 hodinách s tím, že vůbec nestíhá být na netu, tak si řikám ok asi toho tam maj hodně whatever, v pátek teda dorazila to mi ještě napsala a na IG ji začal psát nějakej frajer a i na stories si hodila jak s ním volá(jsem si relativně jistej že to udělala kvuli mě), tak jsem ji napsal at jde ven, ale že ji do ničeho nutit nebudu, protože už mi to připadalo divný, ona mi jenom sušše odpověděla, tak jsem se ji regulérně zeptal co se děje s tím, že nechci otravovat ale na tohle se zeptat musím, napsal jsem že bych ji rád viděl a že se asi muselo něco změnit, protože mě nebavěj tyhlety natahování a odpověděla, že mě má stále ráda, ale že to je těžký a to je celý, tak jsem ji napsal at to rozvede že tomu moc nerozumím a od té doby neodpověděla, to bylo v sobotu :lol:

Mohl bych se vás tedy prosím zeptat co bych měl dělat dál, protože tohle mi nějak do hlavy nejde ... :D

Princ
Poděkoval: 441 krát
Obdržel poděkování: 1068 krát

Co dál?

Příspěvek od Princ » 10 zář 2019, 11:53

To ona by se měla cítit v presu, že když s tebou rychle nezajde ven, něco jí unikne, sbalí tě jiná...
28. 9. - Biohacking 3

28. 9. - Výcvik Řeči těla

5. 10. - KickStart Bratislavy

TheNotoriousone

Co dál?

Příspěvek od TheNotoriousone » 10 zář 2019, 12:03

Děkuju moc za odpověď ! Taky jsem nad tím přemýšlel, a i toto se krásně potvrdilo co jsi řekl, cítím, že první polovinu té doby co jsem s ní byl jsem byl já ten, který na to kašlal a ona v podstatě dolejzala, to jsem viděl, psala mi fakt mega často na tom soustředku, když jsme spolu nebyli, já ani moc neodpovídal a cítím, že se v té druhé polovině přeneslo to břímě dolejzavosti spíš na mě bohužel, vím že ve vztahu jsme ještě nebyli, protože jsme neměli sex spolu takže se to tak označovat nedá, ale věř mi, že to jak jsme se k sobě navzájem chovali už tomu hodně napovídalo, a proto jsem to nechtěl moc přehánět s těma řečma co jsem měl předtím, a byl jsem takový víc soft, myslíš, že se s tím dá ještě něco dělat?

TheNotoriousone

Co dál?

Příspěvek od TheNotoriousone » 10 zář 2019, 12:05

Děkuju za odpověď, bohužel jsem to v druhé polovině té konverzace asi přehnal s tou citlivostí atd, ale podle toho jak jsme se k sobě chovali na tom soustředku mi to napůl připadalo už jako vztah i když jsme ještě neměli sex, proto řikám napůl, cítím že v první polovině se mě snažila sbalit ona, já byl laxní a ted se to přesunulo na mě bohužel, myslíš, že se s tím dá ještě něco dělat?

Odpovědět